Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dark Archon - retro kącik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wziąłem sobie do serca komentarz Chmurowatego o tym, że mój retrokącik wygląda trochę jak chlew. Wziąłem się więc trochę za niego w miarę możliwości. Efekt jest następujący. Pozbyłem się większości nieretrośmieci, pouzupełniałem boczne "kieszonki" o kartridże i zmieniłem ułożenie konsol tak, by zmieścić nowy nabytek - Saturna i wyeksponować sprzęt na którym gram najczęściej. Mam nadzieję, że teraz wygląda troszkę mniej jak śmietnik internetu. Childish

[Obrazek: KB4pmeI.jpg]
Piekne niczym Insajd.
Może być Winking
Whoa. Teraz faktycznie wygląda to ładnie i estetycznie Grinning
A wszystko to wina Chmurowatego Winking Co "złego" to on Smiling
Ładnie to wygląda. Mój retro kącik niestety jest jeszcze w fazie wczesnej Alphy. Jakieś porady? Childish
[Obrazek: DTRzyozl.jpg]
Poker Face Próbowałeś wyłączyć i włączyć?
(07-04-2015, 21:18)CELL767 napisał(a): [ -> ]Ładnie to wygląda. Mój retro kącik niestety jest jeszcze w fazie wczesnej Alphy. Jakieś porady? Childish
[Obrazek: DTRzyozl.jpg]

wywal kable Grinning
A gdzie jest Atari 2600 junior? Childish(((
widzę parę cartów na pegasusa, jakie tam tytuły się znajdują jeśli można wiedzieć Smiling ?
jakiej marki masz telewizor? proporcje i rozdzielczość? masz podczepione konsole prosto pod tv? euro, av, rca?
teraz masz schludnie Smiling a nie kurzy Ci sie za bardzo?
Widzę, że torba do lynxa w stanie idealnym Smiling Gratuluję.

Co to za ThinkPad?
(07-04-2015, 21:18)CELL767 napisał(a): [ -> ]Ładnie to wygląda. Mój retro kącik niestety jest jeszcze w fazie wczesnej Alphy. Jakieś porady? Childish
[Obrazek: DTRzyozl.jpg]

I tak masz odemnie + za to że masz Dreamcast-a coś co jest dopiero teraz snem kogokolwiek... kolekcjonerów
[attachment=551]

Już połowa za mną :> Piękne wspomnienia z tymi konsolami mam Grinning
Zaprawdę zacna kolekcja Smiling!
Dark Archon: czy nastąpiła jakaś aktualizacja w retro kąciku w stosunku do 2015 roku?
Fajna kolekcja, choć plakat z tyłu powinien być bardziej #retro Smiling
Jaka szkoda, ze nie widzę tam żadnej gierki NTSC Childish Może mam jakiś fetysz ale zbieram tylko NTSC ha ha