Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry na słabszego laptopa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Chciałbym sobie pograć w jakieś fajne gry. Sęk w tym że mój laptop jest słaby (specyfikacja niżej). Lubię gry które mają fajną fabułe Grinning. Na laptopie grałem w gry tj. GTA VC/SA, CoD 1,2,4, Don't Starve, NFS:U2, CS: S/GO (GO na najniższych 30-40 fps)

Specyfikacja laptopa:
Procesor - AMD v120 2,2 GHz (1 rdzeń)
RAM - 2GB
Karta Grafiki - ATI Mobility Radeon HD 4200 series
System - Windows 7 Home Premium
Miejsca na dysku - 50 GB

Czekam na odpowiedzi  Cute
Polecam Cave Story, jeśli jeszcze nie grałeś.
http://www.cavestory.org/download/cave-story.php
Fabuła? Jakaś jest, mi się nawet podobała.
(19-04-2015, 12:02)Fedox9 napisał(a): [ -> ]Polecam Cave Story, jeśli jeszcze nie grałeś.
http://www.cavestory.org/download/cave-story.php
Fabuła? Jakaś jest, mi się nawet podobała.
Już sciągam Grinning
Warto byłoby się też zastanowić nad powyłączaniem niektórych funkcji w Win7 (chociaz nie powiedziałeś jak masz to skonfigurowane). Wyłączenie aero czy zmiana wyglądu na domyślny windows może zawsze dodać kilka klatek. Jeśli chodzi o mnie to polecam The Binding of Isaac: Rebirth . Gierka działa płynnie nawet na słabszym sprzęcie. Jesli lubisz platformówki to myślę, że RaymanTerrifiedrigins pójdzie ci bez problemu.
(19-04-2015, 12:39)HackBoy napisał(a): [ -> ]Warto byłoby się też zastanowić nad powyłączaniem niektórych funkcji w Win7 (chociaz nie powiedziałeś jak masz to skonfigurowane). Wyłączenie aero czy zmiana wyglądu na domyślny windows może zawsze dodać kilka klatek. Jeśli chodzi o mnie to polecam The Binding of Isaac: Rebirth . Gierka działa płynnie nawet na słabszym sprzęcie. Jesli lubisz platformówki to myślę, że RaymanTerrifiedrigins pójdzie ci bez problemu.

Rayman? hmm... Pewnie! tylko powiedz mi czy jest on na Steamie czy na uPlay? Tak mam wyłączone aero.

(19-04-2015, 12:46)Max Wotzka napisał(a): [ -> ]
(19-04-2015, 12:39)HackBoy napisał(a): [ -> ]Warto byłoby się też zastanowić nad powyłączaniem niektórych funkcji w Win7 (chociaz nie powiedziałeś jak masz to skonfigurowane). Wyłączenie aero czy zmiana wyglądu na domyślny windows może zawsze dodać kilka klatek. Jeśli chodzi o mnie to polecam The Binding of Isaac: Rebirth . Gierka działa płynnie nawet na słabszym sprzęcie. Jesli lubisz platformówki to myślę, że RaymanTerrifiedrigins pójdzie ci bez problemu.

Rayman? hmm... Pewnie! tylko powiedz mi czy jest on na Steamie czy na uPlay? Tak mam wyłączone aero.

Dobra, gierka już kupiona Grinning myślałem że będzie droższa Laughing
Ja osobiście polecam genialny klon GTA: Total Overdose (kiedyś było w CDAction ale widze że na GOGu jest) - spróbuj demo,
co do FPSów zagraj w Quake Live (za darmo na Steamie jest) oraz Painkiller Black Edition ,
co do samochodówek - polecam FlatOut 1 i 2, Trackmania Nations Forever oraz Re-Volt. 
Co do platformówek to przede wszystkim polecam : Spelunky - jest to  losowo generowana platformówka, 
pierwsza część jest za darmo: http://www.spelunkyworld.com/original.html


mam nadzieje że pomogłem Happy_3
Archon Approved
MAX PAYNE 1 & 2
MoH ALied Assault - osobiście polecam tym bardziej kiedy jest w Humble Origin Bundle II. Bardzo dobra giera, a na hardzie dość wymagająca Winking Jeszcze polecę XIII oraz Beyond Good & Evil
Pograj sobie w Baldura, Fallouta, albo jakieś bardziej oldschoolowe produkcje. Z tych nowych to może Neverwinter pójść, albo strzelanki na bazie silnika Unreal III (jest nieźle zoptymalizowany).
Polecam używać szukajki Winking http://forum.arhn.eu/Temat-jakie-gry-pol...go-laptopa jest tu wielka lista gier, a laptop bardzo podobny do twojego.
hmm...
Pograj se w:
NFS Most Wanted ( z 2005 r. )
Battlefield 2
Ograj Gothic 1 i 2
SW: Battlefront 2
Doom 3
Fallout 3 Na minimalnych ustawieniach graficznych i w oknie w rozdzielczości 600x800 Smiling
Zainstaluj win xp albo chociaż wyłącz areo itp... i wyczyść PC tj. Zrób Skan Combofixem i CCleanerem Smiling
Ja polecam hotline miami Smiling
Heroes of Might and Magic.
Dungeon Keeper 2