Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Informacje i ciekawostki o Nintendo Game & Watch
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, ostatnio naszła mnie ochota na przygotowaniu materiału wideo na temat Nintendo Mini Classics i chciałem do niego dodać trochę historii pierwowzoru. Tu niestety natrafiłem na problem z dostępem do informacji. Znalazłem cokolwiek praktycznie tylko na Wikipedii (i to angielskiej, bo polski artykuł był dosyć ubogi) oraz na nintendo.wikia.com, no i oczywiście w filmach mego mentora - Pana Archona Winking
Jeśli ktoś miałby ochotę pomóc i podrzucić mi coś ciekawego na temat (ewentualnie udostępnić mi zdjęcie Game&Watcha bo na wikipedii jest w słabej rozdzielczości, a nie chcę kraść) to odwdzięczę się umieszczeniem nicku (lub jak kto woli imienia i nawziska) na końcu filmu Grinning
PS. Zauważyłem, że w mojej stopce dalej tkwi link do strony z moimi filmami z przed roku. Nie są one najwyższych lotów (wtedy kręciłem "na żywca") ale jak ktoś ma ochotę zobaczyć to ok
Listę gier masz tu (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Gam...atch_games) razem ze zdjęciami nienagannej jakości i pod licencją Creative Commons, więc możesz brać, tylko wspomnij na końcu o wikipedii jako o źródle.