Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam serdecznie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka wszystkim! Jestem Yoshua (na tym forum najwyraźniej YoYo, gdyż gdzieś kiedyś zakładałem tu konto... hm, czyżby prastary już Project Community?). Nie za bardzo lubię mówić o sobie, ale aktualnie interesuję się literaturą wszelaką, kiedyś animu różnego rodzaju (dzisiaj już tylko Dragon Ball), od czasu do czasu przeczytam też webcomic (aktualnie Homestuck) no i hobbystycznie zajmuję się tłumaczeniem. Być może ktoś grał w Wersję Szmaragdową Pokemonów? Byłem tam Grinning W każdym bądź układzie mam nadzieję, że zabawię tu dłużej i poznam sporo osób o pasjach podobnych do mojej (lub nie, ale co mi tam)! Jeszcze raz, miło wszystkich poznać! 
Witaj YoYo! Cieszymy się że zawitałeś w nasze progi! Z pewnością znajdziesz tu ludzi z którymi podzielisz swoją pasję! Smiling

I gratki za poksy! Party!
(30-04-2015, 18:54)luklew napisał(a): [ -> ]Witaj YoYo! Cieszymy się że zawitałeś w nasze progi! Z pewnością znajdziesz tu ludzi z którymi podzielisz swoją pasję! Smiling

I gratki za poksy! Party!

Też mam taką nadzieję! Grinning

I dzięki, nie sądziłem, że ktoś tu grał w to spolszczenie   Cute_Winking
Osobiście w spolszczenie nie grałem ale znam kilku znajomych którym ono naprawdę pomogło. Szacunek za prace dla community !!!