Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Co ważniejsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Już wiele razy próbowałem ulepszyć swój komputer ale cały czas pieniążki szły na coś innego, teraz gdy są i pieniądze i chęć, zastanawiam się nad podzespołami. No właśnie.
Mój budżet to *~900zł*
I mam jedno ważne pytanie:
Co najpierw kupić?
Płyte główną + Procek czy Karte Graficzną czy I to i to.

Jeśli chodzi o terażniejszy mój "sprzęt" to jest to:
Athlon II X4 640 (Nie podkręcany)
asrock 880gmh/usb3

VTX Radeon HD 5770 1GB

Pytam bo dopiero zaczynam się tym interesować a nie chce czegoś popsuć. Zależy mi tak naprawdę na płynnej grze w cs oraz odpalanie najnowszych gier na najniższych ustawieniach w ~40fps. 
Pozdrawiam, Klaudiusz.

@Edit
Jeśli chodzi o zasilacz mam zamiar kupować albo ANTEC VP 500 Albo jakiegoś Corsaira 500-tkę
Za 900 zł raczej nic nie zaktualizujesz. Jeśli zrobisz aktualizację płyty i procesora to gry nie będą działać lepiej, bo nie pozwoli na to karta graficzna. Jeśli zaktualizujesz kartę... to podobnie, nie odczujesz różnicy w grach, bo procesor na to nie pozwoli.

Aktualizowanie czegokolwiek będzie miało sens tylko do zastosowań biurowo/internetowych. - nowy procesor i bonus do ramu na pewno przyspieszyłoby na przykład przeglądanie stron.
No cóż, kolega zaproponował mi kupienie GTX 750 ti + Płyty pod mój obecny procek i podkręcenie go. Ramu mam na obecny dzień 8GB z tego co pamiętam 1333Hz. Czy jest sens robienia tego czy lepiej pooszczędzać 2-3 miesiące i kupienie płyty pod intela (Podobno lepsze)?
Tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź.
Oszczędzaj jak najdłużej.