Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gameceptor - kolejny kanał z recenzjami... :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Konnichiwa wszystkim! Jeden swój materiał opublikowałem w temacie "Nasze filmy wideo", lecz tak jak inni postanowiłem założyć nowy wątek do zaprezentowania mojej twórczości na YouTubie. Zajmuję się recenzjami, choć rozpocząłem również swoistą "pigułkę", czyli Rzut okiem na serię. W przyszłości planuję także stworzenie innych serii, gdzie dużą uwagę przykuwał będę na takie rodzaje materiałów, jakich brakuje jeszcze na polskiej scenie.

Nie mam jeszcze wykształconej dykcji, a i głos nie ten, ale mam nadzieję, że każdy kolejny materiał będzie przynosił mi więcej doświadczenia przy nagrywaniu i montowaniu. No.. i to tyle Smiling

Na początek pochwalę się recenzją Mortal Kombat 4, której na tym forum nie zaprezentowałem, a także moim dzisiejszym materiałem, czyli wspomnianym już "Rzutem okiem", gdzie zajmuję się serią Might & Magic.







Poproszę o komentarze oraz oczywiście o wytykanie wszelakich błędów. Smiling
Cytat:Nie mam jeszcze wykształconej dykcji, a i głos nie ten, ale mam nadzieję, że każdy kolejny materiał będzie przynosił mi więcej doświadczenia przy nagrywaniu i montowaniu. No.. i to tyle

Czy ja wiem że głos nie ten? Jest w porządku.

Rzut okiem całkiem całkiem. Jestem za bardzo roztrzepany na tworzenie takich materiałów a pooglądać zawsze lubię Winking
Od dwóch miesięcy nie było żadnego materiału (niestety), więc w końcu jestem zadowolony, że mogę przedstawić nowe wideo Smiling



Pamiętam jak cie kiedyś przez przypadek znalazłem z jedną recenzją i subem :p fajne materiały robisz.
Sonic CD - moja osobista klasyka Heart
Dzięki za komentarz Smiling

PS: Szybko jeszcze wtrącę, że tak naprawdę gdyby nie komentarze pod Sonic CD nawet bym nie myślał o wskrzeszeniu kanału, więc... Bóg zapłać Grinning
Dawno mnie nie było na tym forum, ale... co tam, mój kolejny materiał  Cute_Winking