Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z linuksem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ! Niedawno zainstalowałem sobie linuksa ubuntu ( chyba 14.04 ale nie jestem 100% pewny ) i mam z nim pewien problem . Gdy odpalam ten system to po chwili w niektórych miejscach pojawiają się takie dziwne paski przez co systemu nie da się normalnie używać.

Proszę o pomoc.
http://imgur.com/fSDjknh
Według mnie są to błędy wynikające z niezainstalowanych sterowników graficznych. Gdy ja używałem Ubuntu z takimi błędami miałem okazję się spotkać przed instalacją tychże sterowników, chociaż częściej miałem z nimi kontakt w grach niż w samym środowisku graficznym.

Pozdrowionka!
(14-05-2015, 08:40)szezjo napisał(a): [ -> ]Według mnie są to błędy wynikające z niezainstalowanych sterowników graficznych. Gdy ja używałem Ubuntu z takimi błędami miałem okazję się spotkać przed instalacją tychże sterowników, chociaż częściej miałem z nimi kontakt w grach niż w samym środowisku graficznym.

Pozdrowionka!
Dzięki ! Pobrałem odpowiednie sterowniki i już wszystko działa jak natura chciała Grinning