Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć, witajcie, czy coś.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No tak, po łącznie 3 latach tego co publikowane jest w serwisie YouTube na kanale arhn.eu w końcu postanowiłem wtopić się w społeczność tego serwisu. Powiem wam więc - cześć! Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem graczem, jak zapewne wy wszyscy. Lubuje się w grach retro, lub tych nowszych, które zasługują na chwilę poświęcenia czasu, na ogranie ich. Mam bardzo wysokie wymogi dotyczące gier. Nigdy nie uznałem żadnej za idealnej, a jedyną którą wyceniłem na zaszczytne i najwyższe jak dotąd u mnie miejsce - bardzo dobra, był poczciwy już Half-Life 2. Nie toleruję śmieci, gier wydawanych po to, żeby zarobić parę groszy. Kupuje je tylko dlatego, że mogę im dać negatywną recenzję na steamie odstraszając potencjalnych nabywców. Nie należę do fanów drogich klawiatur, myszy za ogromne pieniądze. Męczę już od dawna wytartą na guzikach klawiaturę i używam ledwo już działającej myszki. Jedyne na co zgodzę się jeszcze wydać trochę oszczędności to dobre słuchawki. Gram raczej za dnia, moje ukochane wieczory spędzam przy herbacie i lampce, czytając nowości ze świata gier, na różnych serwisach, nie tylko tutaj. Potem przenoszę się do łóżka i czytam. Uwielbiam książki fantasy. Filmów raczej nie oglądam, chyba że są one dokumentalne. Często spędzam też od niedawna (czyli odkąd tu jestem) czas na przeglądaniu shouta, nie pisząc nic po cichu śmiejąc się pod nosem z niektórych durnych wypowiedzi. Nie jestem raczej typem osoby, która żartuje. Jestem poważny i opanowany. Od dłuższego czasu miałem plan zabrania się za kolekcjonowanie konsol retro. Jakoś nie wypaliło, kiedyś się tym zajmę. To chyba tyle, będziecie teraz mnie widywać częściej, mam nadzieję że się tu szybko ugoszczę. Jeszcze raz - hej!
Siemka! Widzę kolega też bardzo lubi half life ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(24-05-2015, 22:45)compiuz napisał(a): [ -> ]Nie toleruję śmieci, gier wydawanych po to, żeby zarobić parę groszy. Kupuje je tylko dlatego, że mogę im dać negatywną recenzję na steamie odstraszając potencjalnych nabywców.
...Brzmi jak plan na łatwy zarobek Chyba Polygamia!

Ni mniej jednak, witaj na forum arhn.eu Party!