Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Agata wita wszystkich serdecznie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

właśnie założyłam sobie konto i chciałam się przywitać. Jestem Agata, mieszkam w Bielsku-Białej. Gram na PS3 i PS4 głównie w gry z ciekawą i wciągającą historią. Przywędrowałam tu za namową Kropci, która zwerbowała mnie z pewnego forum o zwierzętach Happy 
Pozdrawiam wszystkich serdecznie Devil
Ejjj czeeść Smiling
Znajoma Kropci? Creepy To bardzo fajnie wróży na przyszłość Smiling Polej tu dokładnymi tytułami, które pochłonęły Cię na PS3 czy też 4.
Witam na forum, wpadnij kiedyś pogadać na SB i w ogóle, poczuj rodzinną atmosferę™ (masz łatwiej, jesteś kobietą).

Pozdrawiam,
Link.

P.S. Wiedz o tym, że wszyscy tu kochają zwierzątka Soon
Tak, znam Kropcie z forum Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim, gdzie działam jako wolontariusz (mały lans :P), a zawodowo..... sprzedaje gry na konsolę Cthulhu
Giery które są w mojej absolutej TOP 3:
1. Red Dead Redemption
2. The Last of Us
3. Heavy Rain

Obecnie, jak chyba teraz wszyscy jestem pochłonięta Wieśkiem 3, z przerwą na MGS: Ground Zeroes, bo jak tu nie skorzystać z takiej okazji od PS Plusa Grinning, a z Geraltem i tak się nie rozstanę jeszcze przez parę miesięcy.

Na SB na pewno zajrze Grinning
Ooooo dzień dobry Heart Super, że się zarejestrowałaś Smiling Nawet nie wiesz jak mi się twarz śmieje Smiling
witam się ponownie, bo po pierwszej wizycie mało się pokazywałam, a w międzyczasie do mojej stajni konsol dołączyły 3ds i WiiU. Splatoon pochłonął mnie na cały weekend Grinning