Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czy Beyond Good and Evil 2 ma rację bytu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, w związku ze zbliżającymi się targami E3 2015, wróciła we mnie nadzieja że przyjdzie mi kiedyś zagrać w kontynuację jednej z najlepszych gier studia Ubisoft. Dużo wody upłynęło w Wiśle odkąd po raz ostatni miałem styczność z jedynką, ale nawet po dłuższym czasie, gra jak mało które zapada w pamięć, co zawdzięcza oryginalnej oprawie audiowizualnej i dość niezwykłym podejściem do swojego gameplayu. Jednak czas leci, a po wycieku kilku screenshotów wciąż nie mamy jakichkolwiek konkretów, jedynie obietnice deweloperów że prace trwają nieustannie, tymczasem Ancel zakłada nowe studio i dzieli czas pomiędzy pracą w Ubisofcie i Wild Sheep. Miło było by zobaczyć dwójkę, ale jakie są realne szanse że zobaczymy choć urywek rozgrywki na tegorocznym E3, albo chociaż pojedynczą wzmiankę któregoś z twórców? Jakie są wasze przemyślenia na temat potencjalnego sequela Beyonda, co najbardziej zapadło wam w pamięć z jedynki, i czy wciąż czekacie na kontynuację?
Prawdopodobnie Beyond Good and Evil 2 nigdy nie powstanie, Ubisoft wydaje tylko te gry, które się sprzedają. Nawet implementacja mechanik w grach nie zależy koniecznie od developerów a od jakiegoś gościa, który przegląda tylko suche statystyki. Chociaż mam żmudne nadzieje, że Ancel zdobędzie licencję i zrobi grę na własną rękę.