Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Używane WiiU z akcesoriami i grami - wycena.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!

Chciałbym przekazać dość smutną informację, iż dałem konsoli Nintendo WiiU dokładnie 1 miesiąc. 1 miesiąc na zainteresowanie mnie, tą platformą na nowo. Po prostu skończyłem grę na tej platformie, a sprzęt stoi i się kurzy. Więc postanowiłem, że jeśli nie nastąpi przełom za miesiąc, to sprzedaję konsolę. 1 sierpnia, to czas ostatecznej decyzji. Konsoli używałem sporadycznie. 

Konsolę mam 0,5 roku. Posiadam na nią zaledwie 3 gry. Bayonettę 2, New Super Mario Bros. U + New Super Luigi U i Hyrule Warriors. Dokupiłem, też baterię High Capacite Battery. Konsola jest w wersji premium. Nie mam pudełka ale umiem dobrze zabezpieczać paczki.  Nie mam, też 1 podstawki do pada ale jest ta ładująca. Posiadam, też oryginalne okablowanie.

Ile taki zestaw może być wart. 
Ja myślę, że z 900-1000 zł.

Dziękuję z góry za pomoc.
Bayo2 - 80 do 120zł
Mario z Luigi - za 100zł (tyle dałem za moje "używane" w folii Winking)
Hyrule coś koło 120-140
Konsola zależnie od stanu, wersji i gier cyfrowych od 600 do 800, lecz brak pudła daje bardziej niższą cenę.
Pakiet za 850-900 pójdzie, osobno dostaniesz więcej.
Czemu pakiet taniej?
Szczerze - podejście czysto psychologiczne.
Za 959zł mam nowe WiiU z Wii Remote +, z grami Wii Party U i NintendoLand, które mogę wymienić w pobliskim sklepie z grami na używane Mario & Luigi, czy Bayo2. Sam Remote+ wart nowy koło 150zł więc za konsolę+gry płacę 800zł
Nikt nie da Ci ponad 900zł za używaną konsolę (obojętnie czy białą, czy czarną), z trzema grami, dość tanimi jak na konsolę.
Bayo2 kupię bez problemu w pobliskim sklepie w idealnym stanie za 110zł, Mario z Luigi pojawia się często za 90-120zł, a Hyrule używki są po 90-110 (nówka z 130-140).
Konsolę mam w edycji Zeldowej z grami za 800zł. Nie wiem jaką Ty masz edycję.
Sprzedając wszystko razem nie dostaniesz nic ponad 900zł
Sprzedając osobno gry, osobno konsolę masz szansę zarobić powiedzmy z 300zł z samych gier i na spokojnie 700-800zł za konsolę. 1000-1100zł w ten sposób może otrzymasz.
Dziękuję za info. Mam takie pytanie. Czy można sprzedać coś na forum bez allegro/serwisu aukcyjnego?
Jest od tego odpowiedni dział - http://forum.arhn.eu/Forum-Giełda
Nie zapomnij tylko odpowiednio nazwać tematu, zgodnie z regulaminem działu Smiling