Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wrócić do ps3?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesuje mnie ponowny zakup konsoli ps3, chociaż nie jestem do końca przekonany, czy aby jest to rozsądne. 
W ubiegłym roku sprzedałem xboxa360 i ps3. Grałem w różne multiplatformy i produkcje ekskluzywne. Konsola microsoftu była numer jeden, a sony tylko dla ich własnych gier.
 
 
Grałem między innymi w takie tytuły:
 
re5
bad company 2
mafia 2
alan wake i dodatek
tomb raidery różne
soul calibur 5
wiedzmin 2
fable 2,3
gears1,2,3,4
doa4,5,x2
forza2,3,4,h
eternal sonata
heavy rain
uncharted2,3
halo3,4
gta4,dotadki,5
kinectowe
dragon age 2
max payne 3
far cry 3
tekken tag 2
ni no kuni
gran turismo 6
splinter cell
last of us
litte big lanet
sleping dogs
gow 3,4
saints row 3
lollipop
killzone 3
 
 
Sprzedałem obie konsole i kupiłem wiiu oraz vitę. Czułem znużenie już tymi grami, chciałem czegoś innego. Teraz brakuje mi prawdziwych produkcji. Kasy na razie szkoda mi na ps4 czy xone, zresztą i gry są drogie, a interesujące mnie tytuły dopiero wyjdą. 
W głośniejsze multiplatformy grałem, exy nie wszystkie i zastanawiam się czy jest sens powrócić do ps3.
Jeśli tak jakie tytuły polecacie?
 
Chętnie sprawdziłbym beyond, nowe doa last round, hatsune miku project diva 2 f, persone 5.
 
Więcej gier nie jestem w stanie wymienić, a 4 to tak naprawdę niewiadoma, samograj gdzie tylko się wybiera odpowiedzi, doa różnić się nie będzie od poprzednich, hatsune mogę włączyć na vitę, a persona nie wiadomo jaka będzie przy wersji ps4.
Co wybrać?

O co ty w ogóle pytasz, jesteś przecież w stanie sam zadecydować o swoich pieniądzach.
Zakup konsoli nie będzie nigdy rozsądnym wydatkiem, zawsze mógłbyś zainwestować, przekazać na dzieci w afryce, czy szczeniaczki.