Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jestem...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, nazywam się Kuba, mam 17 lat, to chyba wszystko, co nie?


Dobra a tak serio, po za tym co już napisałem (siedziałem nad tym dobre 8minut), jestem maniakiem gier mimo że nie jestem w nich za dobry. Śledzę kanał ARHN.EU już jakiś czas i pomyślałem o dołączeniu do was. Może moja lista ukończonych gier nie jest za długa ale to przez to że ostatnimi czasy gry nie dają rady mnie pochłonąć. Jest oczywiście kilka wyjątków ale ze względu na dość już przestarzały sprzęt nie mam dostępu do większości tytułów nawet tych już starszych, ale mi to nie przeszkadza. Lubuje się właśnie w tych już starszych tytułach przekroju Gothich, Seria Might and Magic (strategi i rpg'i), Sacred, który jest moim ulubieńcem ostatnimi czasy, różne RTS'y i inne strategie. Uwielbiam RPG'i bo potrafią mnie wciągnąć na dłużej zwłaszcza te starsze przekroju M&M, NWN, Eye of the Beholder. Mimo że nie jestem wielkim mistrzem tych gier to lubię sobie przy nich spędzić czas. Co do wymagań dotyczących gier to nie są one zbyt wysokie, przede wszystkim Klimat, Grywalność, Przemyślane Uniwersum, System Rozwoju Postaci, Otwartość Świata Gry, No i duuużo zadań pobocznych, Grafika dobrze jeżeli pasuje do klimatu może być cez fajerwerków bo i tak nie zwracam na to szczególnej uwagi, Koniecznie dobry podkład dźwiękowy i nie mówię tutaj o czytaniu za gracza całego tekstu, bo po co skoro można to zrobić samemu?

Trochę się rozpisałem aż dziwne bo jestem raczej tym który nie ma dużo do opowiadania.  Childish
Mam nadzieje że zabawie tu trochę dłużej, gdyż jest to tak na prawdę pierwszy mój kontakt z ludźmi na forum Grinning Jakoś nigdy nie przepadałem za udzielaniem się publicznie i uznawałem fora za miejsca dla osób dobrze znającym się na jakimś temacie i dzielące się tą wiedzą.
To chyba tyle postaram się was tu trochę pomęczyć w przyszłych postach. Trzymajcie się. Smiling

Ciekawe czy to ktoś całe przeczytał? Grinning
Z inne beczki fajnie że macie emotke Cthulhu Cthulhu
Witam koleś, też znam ból ze słabym sprzętem Laughing.
No siema Grinning
Może nie tyle "ból posiadania" starego sprzętu co ograniczony dostęp do kilku ciekawych świeższych gier, jako fan M&M chciał bym ograć dziesiątkę a tak pozostają pokazówki na youtube, dla mnie trochę taka nagroda pocieszenia i motywacja do zarobienia na  nowszy sprzęt. :P