Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dżeeem Dobry!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, cześć i czołem wszystkim Grinning

Krótko o sobie to jestem Jakub, pomieszkuję w Tarnowie, mam 20 lat i sobie studiuję Elektrotechnikę :P

A co więcej.. Trafiłem tutaj sam już dokładniej nie wiem jak. Prawdopodobnie było to dzięki zapowiedziom Gramytatywnie (na ostatnim wytrwałem około 15 godzin Grinning). Później zacząłem oglądać filmiki, recenzje, pokoje gracza, System Errory i inne takie. Bardzo mi się tu spodobało, dlatego też zostałem na dłużej. Gramytatywnie 2014 to był pierwszy stream w którym uczestniczyłem. Później zacząłem się interesować wydarzeniami i seriami które były prowadzone live. Zadomowiłem się, panuje tutaj bardzo rodzinna atmosfera. Staram się wspierać ekipę jak tylko mogę. A teraz postanowiłem jeszcze zadomowić się na forum. Zobaczymy co z tego wyjdzie Grinning

Ale podsumowując, jestem szczęśliwy że tu trafiłem. Tylko nie mogłem wybaczyć że ktoś zajął mój nick na twitchu i musiałem dodać "k" na końcu nicka! Grinning

A... Może coś o posiadanych konsolach napiszę.. Bo zapomniałem Grinning
Mimo, że budżet nie jest zbyt duży, to posiadam X360, PS4, PSP, GBA SP, GB Color. Gier wypisywać nie ma co, bo są to raczej duże tytuły, które większość graczy posiada. Bardzo mi brakuje konsoli dla Mario/Pokemonów nowych, bo lubię te serie. Niestety, środki nie pozwalają Childish

Jest jedna perełka (bądź nie Grinning) w mojej kolekcji: Amiga 600, pięknie działająca. Ostatnio wykopałem ją z pudła. I fun dalej niesamowity. Super Frog! Smiling

Jeszcze raz witam! Smiling