Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Kwiecień 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
19-06-2013, 22:15
Hejka, witam wszystkich forumowiczów! Przeglądałam forum i shoutbox od dłuższego czasu, lecz nie korciło mnie aby postować. Mój pierwszy post na forum jest związany z Xbox 360, a dokładnie z problemem z dyskami. Kilka dni temu kupiłam na allegro dysk o pojemności 250GB aby zastąpić malutką, niewystarczającą 20tke. Do zestawu dokupiłam kabel do transferu danych. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Starałam się przenieść dane z 20tki na 250tke, no i utworzyłam z tego drugiego pamięć masową o pojemności 32GB (argh!), teraz konsola już w ogóle nie widzi dysków, jedynie gdy podepne 250tke pod usb kabelkiem. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, chciałabym sprawić aby ten mniejszy dysk był nadal czytelny, chciałabym odzyskać dane z tego konta, swój profil i zapisy gier... Czy jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc?
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Kwiecień 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
(19-06-2013, 22:32)SmellySocks pisze: Czy zakupiłaś taki kabelek?
Zgadza się
Liczba postów: 703
Liczba wątków: 387
Dołączył: Kwiecień 2012
Reputacja:
179Poziom ostrzeżeń:
0%
To wracając do szukania dysku Aneth. Uruchamiasz konsolę, przechodzisz do ostatniej zakładki po prawej. Wybierasz System -> Pamięć masowa. Pojawiają się wszystkie podpiete do konsoli urzadzenia pamieci masowej. Co tam masz na tej liscie?
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Kwiecień 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nie miałam takiego komunikatu po wpięciu kabla do konsoli przez USB

. Nawet nie wiedziałam, że da się pendrivem przenieść...
Sytuacja wygląda tak:
Jak na górze (głowne wejście do dysku w Xbox 360) podepne 20GB to jej nie widzi.
Analogicznie wygląda sytuacja z 250GB
Gdy podłącze 250GB przez USB to wykrywa ją jako 32GB pamięć masową
Gdy podłącze 20GB przez USB to wykrywa jako pamięć USB
Liczba postów: 703
Liczba wątków: 387
Dołączył: Kwiecień 2012
Reputacja:
179Poziom ostrzeżeń:
0%
19-06-2013, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2013, 23:11 przez SmellySocks. )
wait wait wait, jakiego masz xboxa? Znaczy model tej 360. To nie jest Slim, nie?
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Kwiecień 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mój model to ten starszy (fat), biały.
Update:
Otworzyłam stary dysk 20GB programem Xplorer360 i są tam (chyba) wszystkie dane. Skopiowałam zawartość "content" (profile i savy) na pendrive i zajęło to jakieś 250mb. Wpinam pendrive z nadzieją, że Xbox wykryje moje profile, lecz niestety nie widzi zawartości... Co mogę zrobić teraz z tymi danymi tak aby konsola mi je widziała?
Drugi dysk 250GB zamierzam przynieść do serwisu z konsolami, może coś poradzą. Jest może jeszcze jakiś sposób tak aby z tego dysku uczynić znowu użyteczne prawie 250GB?