Liczba postów: 6
Liczba wątków: 5
Dołączył: Wrzesień 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
Witam. Chciałem tylko dodać że przepraszam jak w złym dziale, ale gra jest stara, lecz to re-make więc nie wiedziałem czy dać w Oldschool czy moze Newschool. Przechodząc do opisu gry, nei było to nic innego jak Super Mario!

Lecz był to swojego rodzaju remake (lub "normalna" kolejna Maria część). Może od początku - Gdy włączało się grę pokazywał się można powiedzieć client, był wybór "start game" lub można było pobrać Super mario Galaxy i 2 inne części. Gra wyglądała przepięknie

LVL bodajże 3 był pod wodą... Gra była w wersji Beta, o ile dokładniej pamiętam 0.6 ;>
Liczba postów: 60
Liczba wątków: 7
Dołączył: Marzec 2013
Reputacja:
1Poziom ostrzeżeń:
0%
Cóż, to na pewno była jakaś piracka wersja na PC. Podaj jakieś szczegóły. Gra była w 3D? Jakieś charakterystyczne elementy rozgrywki? Może to było po prostu Super Mario Galaxy?
Liczba postów: 6
Liczba wątków: 5
Dołączył: Wrzesień 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
04-09-2013, 13:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2013, 15:41 przez MRówekkk. )
Nie, to nie Galaxy. No dobra, szczegóły (choć za dużo ich nie pamiętam ;D) Grafika 3D, LVL ostani w świcie pierwszym gdzie było trzeba zniszczyć bosa, to tło było animowane, tzn spływająca lava, Shiftem było można przyspieszyć, w menu był edytor map, na mapach były checkpointy. To tyle
@EDIT: Znalazłem. Chodziło o "New Super Mario Forever"
@EDIT2: Dobra, jednak to nie ta -__- Sory
Liczba postów: 60
Liczba wątków: 7
Dołączył: Marzec 2013
Reputacja:
1Poziom ostrzeżeń:
0%
Edytor map. Z tego, co wiem, żadna gra z Mario w tytule nie miała wbudowanego edytora map. To był jakiś hack albo fanowska gra. Takich są dziesiątki. Niestety, ja Ci nie pomogę.
Liczba postów: 52
Liczba wątków: 4
Dołączył: Listopad 2012
Reputacja:
2Poziom ostrzeżeń:
0%
Ta gra nosi tytuł: "Super Mario Bros 3: Mario Forever"
Liczba postów: 147
Liczba wątków: 14
Dołączył: Marzec 2013
Reputacja:
14Poziom ostrzeżeń:
0%
17-09-2013, 15:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2013, 17:40 przez ktosiu100. )
Jeżeli ktoś wie to prosłbym o pomoc. Była taka gra na pc z mario w tytule(chyba nieoficjalna). Rozgrywka była w 2d, było kilka postaci, różne tryby gry oraz "areny". Zapomniałem tytułu.
Byłoby fajnie gdyby ktoś ja znał. Z góry dzięki.
EDIT: Ogólnie to gra była w pewnym rodzaju turniejem. Było maxymalnie 4-ch graczy. Mapy były małe.
^
|
|
|
Chętnie każdego przyjme
Liczba postów: 147
Liczba wątków: 14
Dołączył: Marzec 2013
Reputacja:
14Poziom ostrzeżeń:
0%
Wielkie dzięki - to jest ta gra. Leci +
^
|
|
|
Chętnie każdego przyjme
Liczba postów: 4
Dołączył: Styczeń 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
16-02-2014, 11:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014, 11:42 przez Antos. )
Trochę szukałem po tematach i ten wydał mi się najodpowiedniejszy, a więc do rzeczy.
Stara, przygodowa gra (coś typu Książe i Tchórz), miałem ją zainstalowaną jeszcze na PC z Windows 95.
Nasza postać była kobietą, lokacje które kojarzę to bagno/las gdzie znajdował się aligator/żaba i zawsze mnie zjadał

i jakiś klif na którym z drzewa zwisała lina po użyciu której nasza bohaterka spadała w przepaść. To tyle mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie skojarzyć o jaki tytuł chodzi
Liczba postów: 4
Dołączył: Styczeń 2013
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jesteś pewien, że w tej grze pojawia się ten wspomniany aligator/żaba ??
Graficznie też nie za bardzo mi się kojarzy, zapamiętałem ją jak coś raczej w takim stylu:
http://www.youtube.com/watch?v=s9XdRkjETjI
Liczba postów: 15
Liczba wątków: 2
Dołączył: Luty 2014
Poziom ostrzeżeń: 0%
Hmm. Miałem taką grę na XP lub 98 gdzie zabawa polegała na stawianiu linii produkcyjnej chleba ciastek itp. Grałem w nią stosunkowo dawno.
Może ktoś wie jaki nosi tytuł.?