Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Witam. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Napisz coś o sobie! (https://forum.arhn.eu/Forum-Napisz-co%C5%9B-o-sobie)
+--- Wątek: Witam. (/Temat-Witam--10027)



Witam. - Kunio - 12-07-2015

Osobiste

Witam wszystkich, mam na imię Mateusz i wielu pewnie kojarzy mój nick z serią gier o bohaterze o imieniu takim samym jak mój nick. Macie rację, stąd on się wziął. Tak bardziej osobiście to we wrześniu zacznę naukę w Liceum Ogólnokształcącym na profilu Matematyczno-Fizycznym z językiem Angielskim. Jestem również Głównym Administratorem na jedynym polskim serwerze do multiplayera do Grand Theft Auto III - Liberty Unleashed. Więcej informacji nie powiem, bo wyszukanie w wujku Google nie gryzie :>

Spotkanie z Goal 3 i Kunio Kunem

Swoje pierwsze spotkanie z Goalem miałem około 10 lat temu, kiedy to posiadałem swoje Pegaza - była to taka klawiatura z otworem na kartridż. Namiętnie rąbałem w niego od przyjścia ze szkoły do późnych godzin nocnych. Potem brat wywalił Pegazusa, a Goal musiał pójść w odstawkę. Dopiero w 2012 odkryłem emulatorem NESa i Famicom, a więc ściągnąłem rom z grą (czyli coś nielegalnego ups. ale o tym później), a niedługo potem trafiłem na ciekawą stronę - http:/kunio.pl, na której znalazłem wiele innych gier z moim ulubionym koksem na czele :> Nie mogę się jedynie doczekać momentu w którym zobaczę swoją 8-bitową konsolę, a na niej wszystkie gry z Kuniem w roli głównej

Spotkanie z ARHN.EU

Moje spotkanie z ARHN.EU nie było niczym wyjątkowym i miało miejsce około dwa miesiące temu, kiedy mój brat włączył nowo dodany wtedy filmik o Złotej Czwórce, jak i Złotej Piątce. Sposób mówienia recenzenta i redaktora, jak teraz wiadomo pana Dark Archona zaimponował mi wielce i następne dni spędziłem na oglądaniu waszych filmów (Od recenzji po pigułki i rozpakowania). To także dzięki niemu zamierzam w przyszłości kupić Retrona 5 (albo Pegazusa, muszę się zastanowić - najlepiej chyba obie). Co mogę powiedzieć - świetna strona, chyba najlepsza jaką można znaleźć o grach.

Ulubione konsole

Są nimi oczywiście te na których rąbałem najdłużej, czyli Pegazus, PlayStation 1, PlayStation 2, oraz GameBoy Advance (przez romy ugh.). Od czasu oglądania waszego kanału postanowiłem kupić je, jak tylko będę miał pieniążki - oprócz PS2, którą posiadam - chociaż pokupowałbym sobie gry, bo mam tylko Tekkena 5. Dodatkowo wspaniałe gry, jakie były na nie wydawane to gwarancja mojej miłości - Goal3, Contra, Super Mario Brothers, Crash Bandicoot, Tekken 3, Gran Turismo 2, Golden Sun, Pokemon Fire Red, Pokemon Crystal. Teraz tylko niech moje plany się spełnią Winking

Ulubione gry i serie gier

Gdybym miał tutaj wymienić wszystkie to zapewne zabrakło by wam strony i wyszłaby drugą część Krzyżaków, ale muszę przyznać, że majętnie kocham jak pewnie większość serię Grand Theft Auto - moje ulubione to III i Vice City. Namiętnie rąbałem też w Heroes of Might & Magic - szczególnie w nieudaną? czwórkę. Do tego seria Mafia - nie mogę się doczekać, kiedy w końcu zagram w Dwójkę (no cóż, komputer nie pozwalał na takie manewry, pewnie dlatego tak kocham stare gry :>) Kocham także grę Sacrifice o której ku mojemu zdziwieniu również powstała retro recenzja. Przyciągnęły mnie również przygody "Beziego" z serii Gothic, którego przeszedłem już parę razy. To chyba jedne z najważniejszych gier w moim życiu.

Muzyka

Moją ulubionym gatunkiem muzycznym jest Rock, a w połączeniu z Punkiem to ahh Smiling Moje ulubione zespoły to All Time Low, Pierce the Veil, Linkin Park, Sleeping with Sirens, Rise Against i wiele innych Smiling Lubię także muzykę z dobrym DROPEM - tutaj wygrywają Afrojack, HARDWELL, AVICII i Oliver Heldens.

Moja ciemna strona..

Na końcu chciałbym również wspomnieć o mojej ciemnej stronie. Niestety, przez mój czas użytkowania Internetem stałem się piratem, ściągając różne romy gier z internetu, co teraz wiem jest nielegalne. W przyszłości, dzięki możliwemu przypływowi gotówki mam zamiar odejść od tego sposobu pozyskania gier na rzecz legalnego kupowania ich na różnych serwisach.

Oto dość krótkie przedstawienie mojej postaci.
Pozdrawiam!