Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Gry po polsku na 3DS - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Nintendo (https://forum.arhn.eu/Forum-Nintendo)
+--- Wątek: Gry po polsku na 3DS (/Temat-Gry-po-polsku-na-3DS)



Gry po polsku na 3DS - Universon - 28-09-2015

Elo,

wiem że 99% gier na 3DS jest po angielsku/niemiecku/francusku itd.
Ale ciekawi mnie jakie gry są po polsku Smiling
Wie ktoś jakie gry na 3DS są po polsku?

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka


RE: Gry po polsku na 3DS - RudyJack - 04-10-2015

Nie ma gier po polsku na 3DS ani na DS.
Polecam dobrowolnie uczyć się angielskiego, ma to same plusy!


RE: Gry po polsku na 3DS - Hixovick - 04-10-2015

RudyJack co ty gadasz!? Jest parę gierek na 3DS, DS, a nawet na GBA po polsku. Na stacjonarne konsole też jest ich kilka. Oczywiście, można takie pozycję policzyć na palcach jednej ręki, ale zawsze jakieś są. Jak wspominał Universon 99% gier jest po angielsku, ale te 1% to zawsze coś. Sam mam jedną gre na 3DS w języku polskim, a jest to The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths. Wiem, że jest jeszcze parę na DS i 3DS, ale nie mogę teraz ich znaleźć (sam osobiście grałem w dwie gry na DS po polsku i w jedną na GBA też w rodzimym języku). Za to jest parę gier na Wii i Wii U w naszym języku. Sam grałem w The Bridge na Wii U (w opcjach jest do wyboru nasz język), ale wiem, że jakieś gry z serii LEGO, Marvel Avengers, Avengers: Battle for Earth, Resident Evil: Revelations i pewnie jest ich jeszcze parę, ale w te grałem i mogę potwierdzić tą informacje. Z gier na Wii wiem, że można pograć w MySims Kingdom po polsku. 

Jestem pewien, że parę gier jeszcze znajdziesz, wystarczy tylko poszperać. I na koniec chciałbym podzielić się tym zdjęciem z konsoli Wii U: [Obrazek: WVW69iZfvkgKrlCZee.jpeg]
Screen Shot'a wykonał MkBest z forum My3DS.pl


RE: Gry po polsku na 3DS - RudyJack - 04-10-2015

Oj, w takim razie wybaczcie moją niewiedzę, chociaż mając w głowie nintendo myślę że większości osób chodzi o ich popularne tytuły z głównego nurtu wydawniczego, które nie są tłumaczone na polski, ale to może tylko ja nie widzę sensu szukania pojedynczych przypadków.


RE: Gry po polsku na 3DS - Universon - 04-10-2015

(04-10-2015, 10:36)Hixovick napisał(a): RudyJack co ty gadasz!? Jest parę gierek na 3DS, DS, a nawet na GBA po polsku. Na stacjonarne konsole też jest ich kilka. Oczywiście, można takie pozycję policzyć na palcach jednej ręki, ale zawsze jakieś są. Jak wspominał Universon 99% gier jest po angielsku, ale te 1% to zawsze coś. Sam mam jedną gre na 3DS w języku polskim, a jest to The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths. Wiem, że jest jeszcze parę na DS i 3DS, ale nie mogę teraz ich znaleźć (sam osobiście grałem w dwie gry na DS po polsku i w jedną na GBA też w rodzimym języku). Za to jest parę gier na Wii i Wii U w naszym języku. Sam grałem w The Bridge na Wii U (w opcjach jest do wyboru nasz język), ale wiem, że jakieś gry z serii LEGO, Marvel Avengers, Avengers: Battle for Earth, Resident Evil: Revelations i pewnie jest ich jeszcze parę, ale w te grałem i mogę potwierdzić tą informacje. Z gier na Wii wiem, że można pograć w MySims Kingdom po polsku. 

Jestem pewien, że parę gier jeszcze znajdziesz, wystarczy tylko poszperać. I na koniec chciałbym podzielić się tym zdjęciem z konsoli Wii U: [Obrazek: WVW69iZfvkgKrlCZee.jpeg]
Screen Shot'a wykonał MkBest z forum My3DS.pl
Dzięki wielkie Smiling
Ciekawość zaspokojona.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka


RE: Gry po polsku na 3DS - ¿ERЯOR Pl4YƎR# - 01-07-2016

Są jeszcze gry polskich studiów.  Airace xeno oraz speedcałkowicie stworzone przez polskich twórców . Przy pokemonach ORAS pracowało też dwóch polaków. I była jeszcze taka gra z rybką na eshopie, też polskiego studia.  Niestety, żadne w naszej wersji językowej :/.