Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Cześć, Kamil z tej strony :) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Napisz coś o sobie! (https://forum.arhn.eu/Forum-Napisz-co%C5%9B-o-sobie)
+--- Wątek: Cześć, Kamil z tej strony :) (/Temat-Cze%C5%9B%C4%87-Kamil-z-tej-strony)



Cześć, Kamil z tej strony :) - Krzemol - 22-12-2015

Witam w moim temacie. Szczerze mówiąc nie jestem przyzwyczajony do takiej formy witania się. Na innych forach na których się udzielałem z reguły był jeden temat zbiorczy na krótsze przywitania, no ale spróbuję Smiling

Nazywam się Kamil jak łatwo przeczytać w tytule tematu, lat 21. Pierwsza styczność z grami w domu to oczywiście nieśmiertelne podróbki Pegazusów (okolice 99-00r). Jednakże kuzyni mieli PC i bardzo lubiłem do nich jeździć Happy_2 . Z tytułów, w które się u nich zagrywałem za dzieciaka pamiętam GTA2, CMR 2.0, Midtown Madness 2 i nieśmiertelne NFS Porsche, które do dziś uważam za najlepszą część serii. Sam w międzyczasie miałem potem Amigę CD32 z dwoma grami - Oscar i Diggers na jednej płycie. No ale niestety bawiłem się w domowego majsterkowicza, czego konsola nie przetrwała... Żałuję do dziś. Jakiś czas miałem też C64 i tu podobna sytuacja, szczerze mówiąc jednak niewiele z tego okresu pamiętam. Do czynienia miałem też z Amigą CDTV kuzynki, miło wspominam tę maszynkę, najwięcej grywałem w Shadow of the Beast 3.

Niemal od zawsze jestem głównie pecetowcem. Pierwszy komputer dostałem na komunię, klasyka gatunku Winking. Jakiś marketowiec i szału nie robił, ale sporo tytułów w niższych detalach na nim ograłem, ostatnią grą był chyba NFS Most Wanted, 640x480, low i 25fps, ale byłem twardy Smiling. W międzyczasie fasynacja Gran Turismo u kuzyna na PSX i emulacja tejże gry, grałem nałogowo. Na lepszą maszynę przyszedł czas w 2007r, tu już liznąłem trochę tematu i złożyłem coś bardziej sensownego, oczywiście w granicach budżetu - E6750 (swego czasu latał na 3.6ghz), 8600GT i 4GB Ramu, to już pozwalało przyzwoicie pograć. Trochę się w maszynce zmieniało i ostatecznie z tej konfiguracji został mi tylko dysk, aktualnie i5-750 3.6ghz (kawał czasu już go mam, ale nie widzę sensu zmieniać), R9 270 i 6GB Ram. Nie muszę mieć wszędzie Ultra i spokojnie mi taka konfiguracja wystarcza.

Konsol też trochę mi się przewinęło, głównie za sprawą serii Gran Turismo jak wyżej - miałem kilka PSX i PS2, potem sprzedaż jak potrzebowałem kasy na co innego, znów kupno i tak w kółko... Aktualnie już ani gier ani konsol nie sprzedaję. Na chwilę obecną posiadam PSOne, PS2 Slim, PS3 Superslim i X360 (tu głównie Forza Motorsport). Gry multiplatformowe ogrywam na PC, konsole tylko od exclusivów. Nie pcham się w bezsensowne wojenki, każdy gra na tym co lubi.

Z growej strony to tyle. Inne zainteresowania? Motoryzacja - głównie japońska, muzyka itd, raczej nic specjalnie się wyróżniającego. Arhn.eu znam już dosyć długo, ale dopiero jakoś teraz naszło mnie na rejestrację na forum Smiling. Pozdrawiam i dzięki, jeśli ktoś to w ogóle przeczytał Winking