Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
SECRET SANTA 2016! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://forum.arhn.eu/Forum-Og%C5%82oszenia)
+--- Wątek: SECRET SANTA 2016! (/Temat-SECRET-SANTA-2016)

Strony: 1 2


RE: SECRET SANTA 2016! - Gurgie - 20-12-2016




Tu jest mój secret Santa!


RE: SECRET SANTA 2016! - Johnny - 22-12-2016

Mój prezent na Secret Santa chyba wygrał w kategorii rozmiarowej.

[Obrazek: zNAhkkt.jpg]

Zdziwiłem się w sumie, że nie dostałem goticzka, plus za kreatywność dla Dziadka Mroza. No i kubek z Eleksika, mimo że bootlegowy, jest miłym akcentem. Pozdro 600


RE: SECRET SANTA 2016! - Mkali - 22-12-2016

Byłem dość zaskoczony swoim Secret Satanem.
Dość duża paczka zawierała:
Singstar Mistrzowska Impreza w wersji prasowej oraz cały litr Finlandii. 
[Obrazek: 5RnOy7q.jpg]
Dziękuję za paczuszkę! Kochany Satanie!


RE: SECRET SANTA 2016! - facepalm - 22-12-2016

Wprawdzie dostałem paczuszkę już tydzień temu ale zwlekałem bo chciałem zrobić zdjęcia w lepszym świetle, niestety nie było okazji więc wrzucę jakie mam. Dostałem lizaka pikacha, czekoladę i bardzo fajny licencjonowany portfel z TloZ:TP(akurat jednej z tych Zeld których nie miałem okazji sprawdzić, ale zamówiłem przez to Fap ), akurat należę do osób które wolą jakość nad ilością więc paczuszka przypadła mi do gustu
[Obrazek: Q06uPlh.jpg]
szczególnie że połączenie czarnego ze złotem to jedna z moich ulubionych kombinacji kolorów Heart [Obrazek: DK32sRI.jpg][Obrazek: dOsrAyI.jpg]


RE: SECRET SANTA 2016! - UzbrojonyStefan - 22-12-2016

Ja od mojego SSa dostałem kilka rzeczy:
- Książkę: "Opowieści ze świata Wiedźmina", niestety trochę się w transporcie pogniotła, ale wygląda dobrze;
- Kod do battlechesta WoWa, teraz znowu mnie zachęcają do nałogu, z którego tak ciężko było zrezygnować;
- Pokemana do gry Pokeman XXX.

[Obrazek: lMAaFLP.jpg]


RE: SECRET SANTA 2016! - one_worm - 22-12-2016

Ja od swojego SS'a dostałem:
-Książkę Straż! Straż! Prattcheta i byłem uradowany.
Ale to nie było wszystko!
dostałem również:
-Kolorowankę: Berserker! Nie wiem, świetne to jest w sumie i nie spodziewałem się, że te kolorowanki przypadną mi do gustu!
Generalnie 10/10 i później czyli jutro albo w święta porobię zdjęcia i wrzucę. Smiling
Od siebie dodam, że istotnie bardzo mi się podobała paczuszka od Szatana i przebić by to mógł wygrany kupon z 6-tką z totlotka Grinning
po prostu strzał w dziesiątkę!Grinning


RE: SECRET SANTA 2016! - Świdr - 02-01-2017

Mógłbym prosić mojego mikołaja o to, by się ujawnił? (Oczywiście jeśli chce)


RE: SECRET SANTA 2016! - Stivi - 03-01-2017

(22-12-2016, 23:04)one_worm napisał(a): Ja od swojego SS'a dostałem:
-Książkę Straż! Straż! Prattcheta i byłem uradowany.
Ale to nie było wszystko!
dostałem również:
-Kolorowankę: Berserker! Nie wiem, świetne to jest w sumie i nie spodziewałem się, że te kolorowanki przypadną mi do gustu!
Generalnie 10/10 i później czyli jutro albo w święta porobię zdjęcia i wrzucę. Smiling
Od siebie dodam, że istotnie bardzo mi się podobała paczuszka od Szatana i przebić by to mógł wygrany kupon z 6-tką z totlotka Grinning
po prostu strzał w dziesiątkę!Grinning

Nadal czekamy na fotę kolorowanki Terrified


RE: SECRET SANTA 2016! - dzej - 04-01-2017

Dzięki Wielki Mikołaju za paczkę była bardziej spersonalizowana niż mogłem się spodziewać i sprawiła mi dużo radości, zwłaszcza czytanie dołączonego listu z wytłumaczeniem co/jak i dlaczego. Widać napracowanie

Zawartość:

- wybuchające beczki od Krzysia (zawsze chciałem kupić)
- plakat i wprasowanka MGS którą zawsze chciałem dostać ale nie wiedziałem jak
- chciałem dupeczki to mam dupeczki Whooooooa.
- cukierasy 
- przypinka z aluzją na temat czynności o której nie mam pojęcia Chyba Polygamia!

Dzięki raz jeszcze, bardzo udany sekretny mateusz!


http://scr.hu/4b5/cfizh

EDIT: Ale siara, 2017, a ja znowu zapomnialem jak się dodaje skrina przez skrinshu bo schowali przycisk pokaź źródło, no ja pitole


RE: SECRET SANTA 2016! - CELL767 - 11-01-2017

[Obrazek: 2KBhl9f.jpg]

Późno wrzucam bo:
1. Mój mikołaj dostarczył mi prezent osobiście
2. Nie miałem światła w mieszkaniu od sylwestra (Dzięki Yamny)

Co dostałem?
W gustownej Assassynskiej torbie czekało na mnie nieco słodyczy (zjadłem Childish), kultowa gra muzyczna z PS2, jedyne słuszne Amiibo, kod na nieśmiertelnik do BF1, pocztówki z wasteland 2 (chyba) oraz przewodnik po wrogach ideologicznych Torll


RE: SECRET SANTA 2016! - hipo5PL - 15-01-2017

(02-01-2017, 19:01)Świdr napisał(a): Mógłbym prosić mojego mikołaja o to, by się ujawnił? (Oczywiście jeśli chce)

Nie widziałem twojego posta. Wesołych świąt, prezent był ode mnie Party!


RE: SECRET SANTA 2016! - Kondor - 31-01-2017

Gdy nagle - nadchodzi jeszcze jedna paczka.
Gdy otrzymałem od swojego Mikołaja tylko rysunek, Arkadiusz "Dark Archon" Kamiński, organizator akcji a prywatnie mój szef, skontaktował się ze mną, poprosił o adres i wysłał coś od siebie. Miał być rozpudling na filmie (pokazałbym swoje emocje, a co wyciągałem fant z pudełka to lepiej było Grinning ) ale zamówiona kamera jeszcze nie doszła niestety, tak więc:

Wszystko przyszło w Arcade Blockowym pudełku, jednak było o wiele bardziej wypchane. Zawierało sporo gadżetów z tego typu paczek (długpois z Ratchet & Clank, poradnik do Mega Mana, czy pluszak z Asasyna) oraz parę innych rzeczy, jak chociażby pocztówka z Gruniem:

[Obrazek: jYZG3HB.jpg]

[Obrazek: 7cKMotQ.png]

[Obrazek: r6F6Tj6.png]

[Obrazek: MskWFsV.png]

(bez kaptura mu lepiej)

[Obrazek: vMb9g35.png]

Najlepsze na koniec, czyli koszulka z Overwatcha oraz szalik z Destiny: 

[Obrazek: uCR1rIB.png]


Oraz książka o Oliverach, tego bym sobie nawet nie zamarzył Whooooooa.

[Obrazek: FbhEK6I.png]


Plakaty z Monster Huntera śliczne, gadżety z Marianem przydatne, no i ogólnie: książka wygrała, ubrania będę nosił, a reszta bardzo mi się podoba. Tak więc: Scret Satan 2016 bardzo udany (moja paczka też się spodobała na szczęście), za rok też wezmę udział Vault Boy Approves