Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://forum.arhn.eu/Forum-Og%C5%82oszenia)
+--- Wątek: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! (/Temat-Secret-Santa-2017-%E2%80%93-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2


Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Sate - 03-11-2017

O co chodzi?
Ponieważ nie wszyscy znamy się osobiście, w tym wątku możecie się przedstawić i pokrótce opowiedzieć o swoich zainteresowaniach.
Jest to temat OPCJONALNY -- nikt nie musi w nim pisać, a wybrany "Mikołaj" nie musi korzystać z zawartych tu postów.
Jeśli jednak okaże się, że zabrakło komuś inspiracji, być może będzie mógł skorzystać z tego wątku w celu inspiracji.

NIE PODAJEMY konkretnych produktów.
Informujemy wyłącznie o szerokich zainteresowaniach i nie nakierowujemy na konkretne prezenty!


UWAGA! ZANIM ZGŁOSISZ SIĘ DO SECRET SANTA PRZECZYTAJ REGULAMIN!!!

REGULAMIN: http://forum.arhn.eu/Temat-Secret-Santa-2017



RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - NekoNoKotei - 03-11-2017

No eloszka.
Lubię kotki, gierki i chińskie bajki.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - pojler - 03-11-2017

No siema, lubię chinskie bajki, "chinskie gierki" też i dobre żarełko. Posiadam PS4, PS2, PSP i PC jakby to komuś pomogło. I to w sumie tyle Kissing Liczę że mój sekretny adresat będzie bardziej wylewny Laughing


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Ostry96 - 03-11-2017

No cze o/
Tylko Nintendo biedaki Heart. Praktycznie od każdej firmy mam konsolę. A jeśli teraz nie mam, to na... może na pewno kiedyś dorwę ._. . Jak chodzi o gry to głównie na konsole~
Gadżety związane z konsolami zawsze spoko Heart (kryptofan Segi i Sonica i Nights~)
Książki - uwielbiam, ale nie gustuję w fantastyce - i to bardzo nie gustuję.
A jak chcesz na prawdę mnie zaskoczyć i udowodnić, że jesteś świrem - Club Penguin. Taka gra kiedyś była. Da się wyrwać jeszcze z niej gadżety. Ale nie kary. Bo mam ich za dużo :U.
Poddam edycji jak sobie przypomnę. :F


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Wielkimati - 03-11-2017

No elo!

Lubię chińskie bajki, gierki, jedzenie i samochody. Posiadam PC i PS4, ale nie miałbym problemu z emulacją np. PS2. Moimi ulubionymi rodzajami gier są RPG i JRPG, a szczególnie uwielbiam serię SMT. Oprócz tego lubię także gry planszowe i karcianki oraz dobre drinki. Nie gustuję w książkach oraz słabych gierkach.

Jak będę chciał coś jeszcze dodać, to zedytuję.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Świdr - 03-11-2017

Witajcie!

Jestem fanem sportów motorowych i Nintendo. Posiadam GB, GBC , DSa, 2DSa, drewnianego PCeta i mojego starusienkiego ThinkPada T41. Szczególnie lubuję się w Pokemonach i ścigałkach z okresu 95-05. Jestem też fanem kaset magnetofonowych, ale poza tym muzyka to tak nie bardzo Grinning


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - hgorski6 - 03-11-2017

Jestem fanem gier nintendo i pokemonów (w szczególności karcianki pokemon). Moimi ulubionymi pokemonami są gardevoir i garchomp. Poza tym lubię rysowac w wolnych chwilach w digitalu.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - MrRokita - 03-11-2017

Dzieeeń dobry! o/

Moje zainteresowania to historia (głównie średniowiecze, ale 2 wojna światowa też spoko), chemia i muzyka metalowa, a i dobrym anime też nie pogardzę.Do grania posiadam laptopa (który nie jest najwyższych lotów, więc gram na nim na emulatorach,a także gry online i starsze tytuły), PS2, PSP, DS lite oraz SNES-a. We wszystkie gierki ssam ostro ale jeśli miałbym wybierać ulubiony gatunek to były by to chyba gry RPG, hack 'n slash oraz trochę FPS.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Kropcia - 03-11-2017

W tym roku i ja się bawię. Uwielbiam książki- fantastyka przede wszystkim, ale uniwersum Metro o dziwo też mi podchodzi. W swoich zbiorach mam Piekarę (inkwizytor), Bretta (cykl demoniczny), Ziemiańskiego (Achaja z Pomnikiem), niewiele Pilipiuka (Oko jelenia), panią Maas (cykl o Zabójczyni). Lubię puzzle (1000 elementów i w górę), muzykę rockową, śpiewanie, czekoladę, herbaty owocowe, kawie domowe i kolorowanki. Posiadam PS4, WiiU i PieCyk, GBA SP i 3DSa Smiling Największą kolekcję gierek mam z serii TLoZ Winking Jak mój Secret Santa pomyśli, będzie wiedział gdzie uzyskać konkretną podpowiedź co do prezentu Smiling


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - parasolka - 03-11-2017

Elo,

Lubię kotki, Sailor Moon, Pusheena, Snoopiego, żelki Haribo, gierki (PC, PS4, PS3, PS2, Wii U, 3DS), pizzę, Uniwersum Pieśni lodu i ognia, literaturę rosyjską oraz angielską z epoki romantyzmu.

Pozdrawiam serdecznie Pusheen The Cat


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - neko - 03-11-2017

To ja tez chce! Jestem kotem, lubie koty i kokoszki, CZEKOLADE mleczna w kazdej formie i postaci (im więcej tym lepiej!). Lubie tez rysowac i biegac, uwielbiam cieple skarpety Heart i to chyba tyle, bo z gierek wszystko mamy PS3 Has No Game


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Alfabet - 03-11-2017

No elo,

Kocham Formułę 1 i jeździć samochodem, lubię gierki na PC(szczególnie GTA i ścigałki), kostki rubika, słodycze, pizzę i granie na telefonie podczas nudnych wykładów. Jeżeli ktoś myśli o koszulce to rozmiar M. Winking Interesuję się astronomią i historią (najbardziej 2 wojna światowa)

Pozdrawiam cieplutko Smiling


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Adek - 03-11-2017

Siemka!
Interesuje się Informatyką, Polityką i Językiem Angielskim Winking
Lubię Kakałko, naładowany telefon i chińskie gadżety
Także szanuję Pegazusy, Tłuściutkie Big Maki i Chłodną Cole Laughing

To tyle ode mnie, dzięki Happy_2

--
Dark Archon:
Hej, kolego. Zgłaszasz się do Secret Santa i chcesz, żeby ci ludzie wysyłali prezenty, a nawet nie przeczytałeś regulaminu?
Rzucam ci grube ostrzeżenie na konto. W zabawie mogą brać udział wyłącznie użytkownicy z półrocznym stażem na forum.



RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Dobry_Czlowiek - 04-11-2017

Witajcie!
No to tak: lubię wyścigi wszelakiego typu, a jak wyścigi, to też fajnie by było zobaczyć fajną symulatorową ścigałkę na biedalapka. Poza tym muzyka, chińskie bajki (dopiero zaczynam, a i też przez studia nie mam za bardzo czasu) , programowanie ("Symfonię..." Grębosza posiadam, ale na pewno się ucieszę z literatury do nauki innych języków) i wszelaka elektronika.
To tak po krótce. Liczę na dobry stuff od mojego Satana ( ͡° ͜ʖ ͡°).


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - UzbrojonyStefan - 04-11-2017

No elo,
Jestem Stefan, mam bana na shoutcie i studiuję informatykę.
Jestem fanem i tryhardem Overwachyka (najlepszej gry ever), czytelnikiem komiksików amerykańskich (Są fajne bo mają obrazki w przeciwieństwie do książek, których nie lubię Torll ) i wielbicielem gierek japońskich (Persona is love, MGS is life). Sam posiadam PS4, 3DS i Wooden PCMRa. Od pewnego czasu kolega nawet zachęcił mnie do otrzymania wylewu i obejrzenia anime; nawet dobrze się bawiłem.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Mkali - 04-11-2017

Dzień Dobry jestem Mkali i lubie grać i kolekcjonować gierki (PS4, PS2, PS1, PC, 3DS, DS, Wii, X360, GBC). Jestem wielbicielem gier muzycznych, shooterów, a w szczególności survival horrorów. Co by tu jeszcze... lubie gotować, uwielbiam śpiewać i kocham One Piece oraz Dragon Ball. s
Słodycze? Zawsze i wszędzie!  To chyba wszystko.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - tomzacz - 04-11-2017

Dzień doberek! Jestem [wiadomo-kim-bo-widać-nick-lol] i lubię gierki. PC, 3DS, za niedługo PS3 wystarczają mi na razie. Lubię gry z dobrym gameplayem, platformówki zwłaszcza (Cave Story, Cuphead), ale i też takie bardziej z dobrą fabułą lub/i feelsami. Lubię też Grunia (Grodek triggered), gorącą czekoladę, Overwatcha, Bojacka Horsemana, może czasem chińskie bajki (ale to raczej rzadko) i informatyka. No i ofc słodycze :3


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Kondor - 05-11-2017

Co by najlepiej dla mnie kupić:
- książki (fantasy, kryminały, horrory, coś okołogrowego może (może coś w stylu Wojen konsolowych Blake'a J. Harrisa czy Legend of Localization. Pratchetta nie bo mam wszystko :p )
- gry (najlepiej na konsole Nintendo [DS, 3DS], Sony [Vita, PSP], może PC [ale jakieś retro lub coś mało wymagającego najlepiej]; konkretniej platformówki, indyki, roguelike'i)
- coś od serca

No to tyle tam starczy, jak ktoś mnie zna to skuma co mi kupić chyba. Do widzenia.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Piromaniaq - 06-11-2017

No elo!
Jestem Piro i zostałem ponownie rycerzykiem Sony po zakupie PS4 w tym roku.
Z konsol posiadam jeszcze PSOne, PS2, PSP i Xboxa360.
Jakimś wielkim fanem chińskich bajek nie jestem, ale do Dragon Balla mam wielką słabość.
No i dalej pogrywam sobie w MTG Torll

Czytam też komiksy (głównie X-meny i Batmany) oraz lubię jeść żelki i wypić dobrą herbatkę lub kawkę Me Gusta


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Kicaken - 15-11-2017

Noooo witam,
Tu Kicaken.

To wszystko co przyszły sekret mikołaj powinnien wiedzieć,
elo.


By nakierować co lubie to, mam i ps4 i xbox one. Rock Bandy zawsze w moim serduszku. Lubie kotki, lubię rzeczy zrobione własnoręcznie, jakieś papercrafty/origami. Dla mnie wystarczy sam gest zrobienia prezentu.
Ale taki czek na 10 tys bym nie pogardził


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - pepeb4 - 17-11-2017

Siemka.
Informatyk pececiarz co kocha także Nintendo.
Woodstock is Heart
Mam zaciesz ze wszystkiego Grinning


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - farmaceuta - 19-11-2017

Wololo
Ze sprzętu mam 360 Has No Game PSX, PS2, PS3, PSP, Vite, DSa, GBA, Wii i 3DSa. A tak poza tym lubię czytać w szczególności fantastykę: Pilipiuk (nie mam 2 ostatnich Wędrowyczów), Ziemiański (z pomnika mam 1, 4 i 5 tom), Grzędowicz (cała seria Pan lodowego ogrodu) ale Piekary jakoś nie daję rady i Sapkowski to buc. Z muzyki słucham metalu (poluję na płytę Slipknot Slipknot Grinning, ale Nocny Kochanek też byłby na miejscu). MAM UCZULENIE NA CZEKOLADĘ, ale żelki będą na miejscu jak najbardziej.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - szopciu - 26-11-2017

No elo! Jestem Szopciu. Lubie Szopy. Ze sprzetów od niedawna jestem posiadaczka Nintendo Ds i PS4 Uwielbiam Tetrisa i Mega Mana. Lubie czytac. Zwlaszcza ksiazki Johna Greena i fantastyke. Lubie rysowac i robic opaski z muliny.


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - facepalm - 26-11-2017

Typowy nerd aka facepalm here. Lubię nerdowskie gadżety(powerbanka, pendrive, kundla czy DICE+ już mam Chyba Polygamia! ) i klasyczne filmy/książki, ale nie zbieram ich dzięki mocy #cyfrowejewolucji(chyba że jakieś fancy kolekcjonerskie edycje), gierki też lubię, moje ulubione serie/tytuły to Pokemon, Pikmin, Persona, SMT, TLoU, Fallout, FTL, Fate(i pewnie jeszcze kilka o których napiszę jak mi się przypomni). Z konsol posiadam: GB(wszystkie), DS, NES, SNES, N64, NGC, Wii, PS1, PS2, XBOX, Saturn, Vita. Uwielbiam VN, RPG i dobre platformówki ale nie pogardzę też grami z innych gatunków (poza bijatykami, wyścigami i sportówkami). Rozmiar koszulki L albo M Smiling


RE: Secret Santa 2017 – Przedstaw sie! - Ad-M - 26-11-2017

Nerd lubiący gry i i nintendo i Sony i retro i gadżety i kochający pokemony. Książek nie lubię, bo nie czytam. Animu trochę też lubię (Persona-fan).