Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Pomysły na pigułki! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Księga Życzeń i Zażaleń (https://forum.arhn.eu/Forum-Ksi%C4%99ga-%C5%BBycze%C5%84-i-Za%C5%BCale%C5%84)
+--- Wątek: Pomysły na pigułki! (/Temat-Pomys%C5%82y-na-pigu%C5%82ki)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pomysły na pigułki! - Kapul625 - 08-04-2012

Proponuję:
Fallout
Final Fantasy
Deus Ex
Gta
Gothic
Tomb Rider
Metal Slug
Resident Evil
Devil May Cry
Need for speed
Rayman
Silent Hill
Metal Gear Solid
Quake


RE: Pomysły na pigułki! - Dark Fenix - 09-04-2012

Ja proponowałbym serię Gothic (razem ze mną 4 głosy). Odcinków byłoby max 4.
1 odc - G1 do G2NK
2 odc - G3 do G3ZB
3 odc - Arcania do Upadku Setarif

Ps. Devil May Cry też by się nadawał.


RE: Pomysły na pigułki! - Haruka - 09-04-2012

Może Angry Birds?


RE: Pomysły na pigułki! - xxxxyyyy - 09-04-2012

(09-04-2012, 21:58)Haruka napisał(a): Może Angry Birds?

A co się w nich zmieniło oprócz tła. Nie liczę angry birds space chociaż i tu kolosalnych zmian nie widać. Z tego można zrobić ćwierć pigułki.


RE: Pomysły na pigułki! - Dramer - 10-04-2012

Moje propozycje:
-Devil May Cry
-Deus Ex
-God of War
-Gta


RE: Pomysły na pigułki! - krzyro7 - 10-04-2012

Może Rock Band albo sonic the headgehog?


RE: Pomysły na pigułki! - Haruka - 14-04-2012

Zeldę i już.


RE: Pomysły na pigułki! - Kapul625 - 15-04-2012

A może by tak Might and Magic? Seria Heroes już była jako pigułka więc może M&M jest dobrym pomysłem Grinning


RE: Pomysły na pigułki! - Link - 15-04-2012

(15-04-2012, 03:36)Kapul625 napisał(a): A może by tak Might and Magic? Seria Heroes już była jako pigułka więc może M&M jest dobrym pomysłem Grinning

To już Archon zrobił i wyszło mu świetnie Smiling

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yzIwEiAAeJE[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MYta8nqFJUk[/youtube]


RE: Pomysły na pigułki! - Kapul625 - 15-04-2012

(15-04-2012, 12:37)Link napisał(a):
(15-04-2012, 03:36)Kapul625 napisał(a): A może by tak Might and Magic? Seria Heroes już była jako pigułka więc może M&M jest dobrym pomysłem Grinning

To już Archon zrobił i wyszło mu świetnie Smiling

Archon zrobił pigułkę o serii Heroes of might and magic, ale samo Might and magic to inna seria gier. Obie serie są w tym samym uniwersum, jednak Heroes to strategia a Might and magic to rpg.




RE: Pomysły na pigułki! - Link - 15-04-2012

A to źle Cię zrozumiałem kolego Up, przeczytałem Might & Magic, dalej Heroes i mi się skojarzyło Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - borys887 - 15-04-2012

Moje propozycje:
Gothic
Aby's Odysee
Might and Magic
Deus Ex
Silent Hill
Serious Sam
Fallout
GTA
Alone in the dark
Prince of Persia
Metroid


RE: Pomysły na pigułki! - Raval - 15-04-2012

Ja ze swojej strony mam dwie propozycje

Resident Evil - świetna fabuła, na tyle rozbudowana, ze materiału do epizodów mielibyście pod dostatkiem. Wielowątkowość, zmiany które towarzyszyły każdej kolejnej grze sprawiają, że nie da się przejść obok niej obojętnie.

Metal Gear - ponownie: fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła. Specjalnie piszę Metal Gear, bo seria zaczyna się o ile dobrze sobie przypominam na konsoli NES. Jeżeli wzięlibyście się za zrobienie materiału z całej tej serii, byłoby to coś godnego podziwu, a może boicie się? (tak, to jest prowokacja, bo dla tych gier kupiłem PSX, PS2 i PS3 i mam olbrzymi sentymentSmiling )

Tak czy inaczej pigułka o MK była świetna i jestem przekonany, że kolejne będą na równie wysokim poziomie Smiling

Pozdrawiam


RE: Pomysły na pigułki! - Mefisto_PL - 15-04-2012

A może Twisted Metal to była super gierka Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - Sajgon - 20-04-2012

Silent Hill
+++ mało osób w ogóle wie coś więcej o tych grach (sam nie wiem dużo o tej serii :> )
++ dosyć spora seria
+ teraz może coś z Japonii? Midway i 3DO same zachodnie firmy
+ gatunek gry zupełnie inny od reszty pigułek


RE: Pomysły na pigułki! - arturs123 - 23-04-2012

Zdecydowanie Baldur's Gate (+Baldur's Gate II)! Skoro był Mortal, to fajnie by było zobaczyć pigułkę ze Street Fightera i Tekkena. Ponadto return to castle wolfenstein, mafia, max payne, seria gta. Każda gra jest niebanalna i praktycznie już osiągnęła status kultowej, z każdej da na pewno wyłowić się trochę smaczków.


RE: Pomysły na pigułki! - LeeRoy - 24-04-2012

@arturs: Baldur's Gate to fenomenalna seria. Jest tylko jeden problem: wiesz ile godzin Archon musialby spedzic zeby stworzyc taka pigulke?


RE: Pomysły na pigułki! - Chmurowaty - 24-04-2012

Nie zauważyłem, to dodaję:
- Seria Legacy of Kain? Dość spore uniwersum, sądze że ze swoją pokręconą fabułą + innymi ciekawostkami dobrze by się nadawała.
- Aż się dziwie, że nikt nie podrzucił ale: może Alone in the Dark? Jakby nie było, jeden z tych rewolucyjnych horrorów to może byłoby warto mu i jego następnym częściom przyjrzeć się z bliska.


RE: Pomysły na pigułki! - arturs123 - 24-04-2012

(24-04-2012, 01:55)LeeRoy napisał(a): @arturs: Baldur's Gate to fenomenalna seria. Jest tylko jeden problem: wiesz ile godzin Archon musialby spedzic zeby stworzyc taka pigulke?

Wiem, też o tym pomyślałem. Ale z kolei pomyśl jaka byłaby to świetna pigułka, przecież w coś dobrego zawsze trzeba włożyć mnóstwo pracy i poświęcić trochę czasu. Jeśli ma chęci, to się przecież zajmie, a jak nie to nie. Smiling P.S. wyleciało mi z głowy - widzę, że inni o tym już napisali, ale dorzucę cegiełkę - Silent Hill Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - psycho4rent - 25-04-2012

A może cos o Tekkenie? Bo wyszło juz tego troche na różne platwormy. A i historia tocząca się w tle jest bardzo ciekawa.


RE: Pomysły na pigułki! - Dhante - 26-04-2012

Próbowałem zagrać w każdą z części MGS przy różnych okazjach. Najpierw w 2, potem w 3 - ostatnio z nadzieja pozyczylem mgs4 od kolegi. Ale niestety... nic mnie nie wciagnelo na dluzej niz 30 min. Nie mam pojecia o fabule w tej grze ;p

Ostatnio kupilem PSX i razem z nia przyszedł MGS1 - jednak tu znow to samo. Jakos nie potrafie sie wkręcić.

Tak więc proponuję pigułkę o serii Metal Gear Solid - dla takich casuali jak ja, zebysmy mogli "poczuć" tą grę Smiling

Podobnie ma się sprawa z serią Final Fantasy - chociaz to była by już dość spora pigułka.

Jeszcze jeden tytuł który mogę zaproponować to Warcraft Smiling Tu akurat tak jak to było z pigułką na temat serii Heroes fajnie by było sobie przypomnieć jak to się kiedyś cięło po nocach Winking


RE: Pomysły na pigułki! - KamM99 - 29-04-2012

Tylko na mnie nie krzyczcie ale możę .... Tibia? od chyba 1997 do teraz wydano 9.52 wersji <chyba> na kilka pigułek by było.


RE: Pomysły na pigułki! - Dorczenzo - 29-04-2012

Psyduck Mind Blown

Na pigułkę może nie ale ogólnie dobry temat na materiał o fenomenie tej gry Winking Tylko czy tego już nie było?


RE: Pomysły na pigułki! - Henio - 01-05-2012

Ja proponuje fallout'y ,gothic'ki (łącznie z Risen'ami) ,lub the elder scroll'sy .


RE: Pomysły na pigułki! - borys887 - 01-05-2012

(24-04-2012, 12:33)Chmurowaty napisał(a): Nie zauważyłem, to dodaję:
- Seria Legacy of Kain? Dość spore uniwersum, sądze że ze swoją pokręconą fabułą + innymi ciekawostkami dobrze by się nadawała.
- Aż się dziwie, że nikt nie podrzucił ale: może Alone in the Dark? Jakby nie było, jeden z tych rewolucyjnych horrorów to może byłoby warto mu i jego następnym częściom przyjrzeć się z bliska.
AitD Było już rzucone
Poza tym, już tyle razy Archon i inni pisali nie będzie Final Fantasy, bo seria nie posiada spójnej fabuły.