Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Pomysły na pigułki! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Księga Życzeń i Zażaleń (https://forum.arhn.eu/Forum-Ksi%C4%99ga-%C5%BBycze%C5%84-i-Za%C5%BCale%C5%84)
+--- Wątek: Pomysły na pigułki! (/Temat-Pomys%C5%82y-na-pigu%C5%82ki)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pomysły na pigułki! - hipno94 - 31-01-2013

Ja ze względu na ogromne zamiłowanie proponowałbym Gothic'a albo PoP'a Grinning


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 06-02-2013

Może Super Mario Bros.? Zaczynając od Dk.Konga jak nazywał się na początku Jump Man aż do dziś?
Albo może taką historię gier. Niekoniecznie chodzi od czasów Atari tylko od 1 komputerów co szczytem możliwosci gier był Pong.
Temat dobry bo co do sprzętu komputerowego Polacy też swoje ciegiełki dokładali.


RE: Pomysły na pigułki! - Teii - 07-02-2013

Właśnie! Gry w pigułce - historia gier ogólnie, ważniejsze tytuły. To jest dobre!


RE: Pomysły na pigułki! - craces - 07-02-2013

A może więcej mobilności? Kilka gier na iOS lub Android Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - Javel - 08-02-2013

Craces ma rację


RE: Pomysły na pigułki! - golab19952 - 08-02-2013

Do pigułek dobre by było coś, co ma swoją historię, a apki na androida długiej raczej historii nie mają, lub specjalnie konkretne nie są.


RE: Pomysły na pigułki! - aspazar - 08-02-2013

Chciałbym zobaczyć w pigułce serie G.T.A.


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 08-02-2013

Akurat GTA ma mała serię bo raptem może ok 7-9 gier. Więc wątpię by była pigułka tak szybko z tym. Trzeba szukać czegoś dużego.


RE: Pomysły na pigułki! - killjoypl - 08-02-2013

Ja bym proponował serie megaman, bo to się wszystko zaczęło od pegazusa, a jest to (był?) najdłuższy ciąg gier od capcomu.


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 09-02-2013

Mega Man'a to ja mógł bym spokojnie opisać bo od czasów NES'a ( no w Polsce Pegazusa - ja do dziś mam swojego NES'a ^^) Mógł bym spokojnie zrobić taką pigułkę bo MAM KAŻDĄ część i zagrywam się w nie jak kiedyś jako dziecko. W sumie pomysł świetny bo mało ludzi słyszało wtedy o tym świetnym niebieskim bohaterze. I to prawda to jest aktualnie najdłuższa seria jaką wydawał wraz z Street Fighter.


RE: Pomysły na pigułki! - Drognan - 10-02-2013

Najodpowiedniejszą imho. pigułką byłoby DMC, zwłaszcza że ostatnio wyszła nowa część która jest rebootem serii, a starego Dantego już mało kto pamięta


RE: Pomysły na pigułki! - Riass - 10-02-2013

A może Medal of honor? Było kilka części, niektóre lepsze, niektóre gorsze. Ale ogólnie przyjemnie się strzelało Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 10-02-2013

Moim zdaniem lepiej jest zrobić coś co ma powyżej 6 części np. taki MegaMan czy Mario.
Wydaje mi się że jednak Fallout może nadawać się w sam raz. Może nie ma dużo częsci ale raczej sporo do pokazania jest.


RE: Pomysły na pigułki! - Birtex - 10-02-2013

Może Painikillery?:P


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 10-02-2013

Painkiller jest dobrym pomysłem, bardziej pasuje tak na jakiś specialny odcinek np. Polska w swiecie komputerowym.


RE: Pomysły na pigułki! - Psota - 11-02-2013

Firmy produkujące konsole, np. Atari, Commodore, Sinclair, Sony, Nintendo


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 13-02-2013

Tak sobie myślałem... Nie wiem czy Fallout ( a jestem jego ogromnym fanem ) jest dobrym pomysłem na pigułkę. Bo robienie CoD'ów, MoH'ów czy innych Battlefieldów to troche nie bardzo raczej pasuje. Ostatnio tak grajac w Test Drivera Unlimited myslalem że można zrobić z Test Drive taką pigułkę bo raczej dużo osób zna tą serię.


RE: Pomysły na pigułki! - robix95 - 13-02-2013

Oto moje propozycje pigułek:
- Crash Bandicoot
- Pokemony ;D
- Super Mario
- Wormsy
Ewentualnie jeszcze serię Need For Speed oraz Rayman


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 13-02-2013

Rayman.. w sumie dobre! Bo od wspaniałego startu i kultowego Rayman 2 z super Rayman 3 i do upadku z tymi kórlikami ( czy jak tam nazywała sie ich seria ). W sumie Rayman jest dobrym pomysłem, bo w sumie dużo miało gier nawet te off-spiny, a to kontynuacja 3 czesci na GBA a to rózne wersje 2 czesci na róznych konsolach i pc.


RE: Pomysły na pigułki! - bloodvenice - 14-02-2013

Naruto Ultimate Ninja, Max & Sam, Sonic, God of War, GTA, Civilization, Polanie


RE: Pomysły na pigułki! - Druciak - 14-02-2013

Jeżeli pigułka to tylko z GTA. Wierzę.


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 14-02-2013

W sumie.. GoW.. Można by było zrobić bo akurat Wstąpienie wychodzi w marcu a to już 6 część.
Sam nie mogę doczekać się tego Kratosa po raz 6 ( za każdym razem czuję się jak bym grał w coś naprawde Boskiego ). No GTA może być ryzykowne bo akurat 1 i 2 mają czasem sprzeczne info co do roku. Z tego co pamiętam gdzieś czytałem że GTA 2 rozgrywa sie w 2013 lub 1999. Ale GTA to była by dobra pigułka podczas wydania GTA 5.


RE: Pomysły na pigułki! - Dare - 15-02-2013

Z gier na PC:

The Elders Scroll
Gothic, chociaż to bardziej się do System Error nadaje Grinning
Colin McRae Rally
DOOM
Quake
F.E.A.R.
Half Life
Need For Speed

Po drodze przewinęło mi się jeszcze: GTA, Civilization i Tony Hawk's Pro Skater

NES:
Gry, w których bohaterem jest Kunio
Rockman/Megaman

Jak mi się coś przypomni to będę na bierząco dopisywać Grinning


RE: Pomysły na pigułki! - ToxicIce - 15-02-2013

NES to warto zrobić z Action 52. No MegaMan to już wogóle zasługuje na swoje 5 minut.
Takie THPS to już do System Error bo dużo błędów każda gra miała.


RE: Pomysły na pigułki! - johny177 - 15-02-2013

Command & Conquer

Dlaczego?: Długa seria, ciekawa historia, fajne gry, przejście od starocia do wysokowymaganiowych (jak w ogóle można tak napisać o_O) gier.

Mario

Dlaczego?: Jest tu tyyyle tytułów, że samemu się w tym trudno połapać. (które warto w ogóle odpalać, którą wersję można uznać za największego klasyka i jak się rozwijała, które nie mają z nią nic wspólnego, w które tytuły zdecydowanie warto zagrać, a które nie wnoszą wiele nowego (jesli graliśmy już w "ważniejsze" części Mario), na jakich konsolach w co najlepiej zagrać.