Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Link... po prostu :) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Napisz coś o sobie! (https://forum.arhn.eu/Forum-Napisz-co%C5%9B-o-sobie)
+--- Wątek: Link... po prostu :) (/Temat-Link-po-prostu)



Link... po prostu :) - Link - 19-04-2012

Witam,
mój i tylko mój narcystyczny temat Smiling Więc tak, jestem Dawid, pochodzę z bardzo dobrego rocznika '89, mieszkam sobie w małej miejscowości na Mazurach - ale chłop z Mazur ze mnie raczej lichy. Jestem po liceum ogólnokształcącym, zdałem maturkę, mój wyuczony zawód to Kasjer-Sprzedawca. Od czterech lat mam w planach studia fotograficzne, bądź informatyczne - jakoś mi to nie wychodzi...

Kariera w necie... dawno temu tworzyłem videoclipy do znanych piosenek różnych wykonawców (2 klipy pasują tematyką do forum - można obejrzeć - Filmy Linka) potem miałem manię na uplinkowanie/uploadowanie, następnie moderowanie - modziłem na 7 forach (albo i więcej) na niektórych z rangą Super Mod/Junior Administrator. Lubię robić zdjęcia, szczególnie krajobrazy i portrety, mam tysiące fotografii, niektóre (przedstawione w klipie, o których mowa wyżej) pokazują piękno mojego małego miasteczka Smiling Swego czasu pisałem recenzje dla arhn.eu, tutaj można poczytać:
Kunio Kun no Nekketsu Soccer League – Recenzja
The Fantastic Adventures of Dizzy – Recenzja

Jestem graczem od 3 roku życia, początek kariery od Commodore 64, w ciągu życia miałem Brick Game, Atari 2600, Pegazusa (najlepszy model IQ-502) NES'a, SNES'a, GB pocket, GBA, GBA SP, Nintendo 64, GameCube, PsOne, XBOXa 360, Game Boy Mini Classics (Donkey Kong Junior) obecnie mam PSP, PSX, PS 2, PS 3, Pegasus, NES, N64, GBC, 3DS XL i Wii - gry konsolowe/komputerowe to całe moje życie - no może pół, uwielbiam oldschool, stare, zajebiście trudne gry, ale jaram się też tytułami obecnych czasów na PS3. Ulubiona seria gier to The Legend of Zelda (skąd nick) oraz Final Fantasy.
Tutaj podaję linki do mojego Gaming Roomu:
Gaming Room - post 1
Gaming Room - post 2
Gdzieś w lesie Kokiri... (Gaming Room Linka)

Nie samymi grami człowiek żyje, uwielbiam wszelkiego typu multimedia, oprócz kolekcjonowania gier, na platformy (PC, PS3 & PSP) które posiadam, zbieram też filmy (ulubione gatunki to horrory & komedie - ciekawy kontrast) płyty CD z muzyką (swoisty "misz-masz" słucham, wszystkiego od HH po muzykę klasyczną) oraz książki (głównie tematyka fantasy)

Od dłuższego czasu moją pasją stała się gitara akustyczna, piszę swoje teksty, tworzę do nich podkłady, niedługo zaczynam nagrywać, a potem tworzyć videoclipy do swoich nagrań. Po akystyku chciałbym spróbować sił na elektryku, znajomi już o mnie piszą, że jestem drugim Satrianim w polskiej muzyce, i że moje palcówki to mistrzostwo świata (zboczuchy, palcówki to ćwiczenia prawej ręki na gitarce) :P

Chyba w wielkim skrócie to tyle o mnie, jak chcecie wiedzieć więcej to pytajcie, jestem chyba dość barwną postacią Smiling

Wrzucam fotkę, byście wiedzieli, z kim macie do czynienia:

[Obrazek: 407832177_nqwwenn.jpg]

I tu jeszcze jedna z gitarką Heart

[Obrazek: 310788155_npsrnss.jpg]



RE: Link... po prostu :) - dzej - 02-11-2012

Zelda Heart


RE: Link... po prostu :) - Manga Ryu - 02-11-2012

Lolwut, jakie imię... Dawid Laughing A nie, sorry, ja też tak się nazywam Okay I też mieszkam prawie na Mazurach (dokładnie na granicy Mazowsza i Warmio-Mazur :x


RE: Link... po prostu :) - Link - 03-11-2012

dzej Heart

Hahaha, to co się Manga nie chwaliłeś, że jesteśmy prawie ziomkami z jednej dzielni Winking

P.S. Niezły odkop tematu Smiling


RE: Link... po prostu :) - dzej - 06-04-2013

Zelda jak zawsze przystojniak Heart Może pochwal się swoją twórczością, jak coś zrobisz Torll ?


RE: Link... po prostu :) - Link - 06-04-2013

dzej Heart jak zawsze odpisze Kissing myślę, że w lipcu/sierpniu nagram już swoje 2 kawałki, nie będą miały związku z gamingiem, ale je tu pokaże Winking Marzy mi síę nagranie dissa do rapgry - pomyślę nad tekstem, podkładem i może coś z tego wyjdzie.