Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
System Error #005 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Z Głównej... (https://forum.arhn.eu/Forum-Z-G%C5%82%C3%B3wnej)
+--- Wątek: System Error #005 (/Temat-System-Error-005)



System Error #005 - Dark Archon - 17-06-2012

W odcinku piątym System Error dowiemy się kto napsuł krwi graczom World of Warcraft, gdzie kryje się ulotny Mew oraz jak nie tracić głowy będąc lekarzem.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: System Error #005


System Error #005 - grzybiarz - 17-06-2012

Tyle lat całe osiedle grało w Super Mario i nikt tego glitcha nie odkrył. Nieźle Smiling


RE: System Error #005 - Link - 17-06-2012

No, w Mario grały całe legiony, i nikt nie wyczaił Smiling Ale wtedy były całkiem inne czasy. Odcinek jak zawsze - zajebisty Smiling


RE: System Error #005 - Tomy - 17-06-2012

Wybitny odcineczek Aryn, polecam i pozdrawiam.


RE: System Error #005 - rudek8 - 17-06-2012

Przyznam, że śledzę tą serię z zaciekawieniem, ale brakuje mi w niej gier sportowych...


System Error #005 - Piotrek1113 - 17-06-2012

Ciekawy odcinek. Ale Mew Glitch działa też na inne pokemony. Mi się udało złapać Rhydona, Nidoqueen i spotkać Missingno na 7 lvlach. (to zależy od trenera z którym walczysz).


System Error #005 - Kemer - 17-06-2012

Archon a nie dało by się obejść tego glicha z Kaczek przykładając pistolet do ekranu?

Fajny materiał, zresztą jak wszystkie System Errory. No i mega plus za Theme Hospital Grinning


RE: System Error #005 - Dark Archon - 18-06-2012

Pisałem o tym na Wykopie, bo ktoś zadał podobne pytanie. W Planszy 100, aby ukończyć poziom trzeba zestrzelić wszystkie kaczki (bodajże 10). Problem polega na tym, że pojawiają się tylko 3. Pozostałe 7 zostaje przez grę pomienięte i zamiast nich automatycznie wyskakuje śmiejący się pies (widać to na końcu filmu) i zalicza się pudło. Nawet gdybyśmy założyli, że mamy metodę na 100% celność nic nam to nie da, bo gra blokuje pistolet i całkowicie pomija kilka kolejek nie dając nam nawet szans na strzał.


System Error #005 - supaplex - 18-06-2012

Z tym Wow\'em to ciekawy glitch! Że też gracze się nie \"obrazili\" na Blizzarda ;] Jak miałem gb mono z Pokemonami Blue to mi się Mew marzył pamiętam...


RE: System Error #005 - Halik123 - 18-06-2012

Świetna seria !


System Error #005 - Nintendo_maniac.Kacper - 19-06-2012

Ja razem z kolegą znaleźliśmy bardzo powszechnego bug-a w Team Fortress 2. Związany on jest z \"zacięciem się\" animacji minigun-a gdy mamy 1 pocisk. Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=8OusKeBv0as


System Error #005 - Gres - 21-06-2012

Kiedyś słyszałem o pewnym sposobie na trafianie do kaczek. Nie celujemy do ekranu TV lecz w jakiekolwiek bardzo jasne, białe tło/punkt. Niestety nie było mi dane to sprawdzić. Podobno zależy to również od wersji pegasusa. Ale zaznaczam, to tylko legenda.


RE: System Error #005 - ichabod - 21-06-2012

No chyba każdy zna działanie zappera, nie? Że w momencie "strzału", cały ekran robi się na sekundę czarny poza jednym małym prostokątem w miejscu kaczki i kiedy czujnik w naszym pistolecie jest nakierowany na ów jasny prostokąt, to gra zalicza nam trafienie? Także wystarczy strzelać do jasnej lampki i będziemy mieli max Winking


RE: System Error #005 - knopers - 22-06-2012

Jak zwykle dobry odcinek, ale to musi być pracochłonne.


RE: System Error #005 - czarnowidz - 22-06-2012

Dobrze pamiętam, jak znalazlem w internecie opis tego błędu z Mew w Pokemonach. Później zacząłem testować to na różnych trenerach i lokacjach - da się chyba nawet natrafić na MissingNo w ten sposób. Nawet miałem kartkę z instrukcjami jak zdobyć jakiego poka tym bugiem - a było wiele kombinacji i można było w ten sposób zdobyć różniaste poki.
Oj.. chyba będę musiał odkopać GameBoya i znowu zostać trenerem. Emulator to nie to samo.


System Error #005 - xxseba - 26-06-2012

Super oglądałem z 3 razy !! the best of the doors


RE: System Error #005 - antico - 27-06-2012

uśmiechnąłem się widząc sam tytuł najnowszego system error, jakoże owej "epidemii" doświadczyłem na własnej skórze, z perspektywy obecnego pokolenia graczy można by powiedzieć iż to wręcz prehistoria, jednak dla mnie to wspomnienia z wczesnych lat zabawy z MMO

cały odcinek trzyma, jak zawsze, wysoki poziom, oby tak dalej Archon !


System Error #005 - Nintendo_maniac.Kacper - 27-06-2012

Ciekawe czy ten bug z Mew działa w Pokemon Yellow ?


RE: System Error #005 - Dark Archon - 27-06-2012

Ten z Mew działa, ale w niektórych okolicznościach może być konieczna inna kolejność wykonywania akcji.

Glitch z zablokowaniem się w ścianie na początku gry został za to poprawiony.


System Error #005 - sebixonpl - 14-08-2012

tworcy gier nas trollują


System Error #005 - rambo - 01-02-2013

Tyle czasu w to grałem a nie wiedziałem, że kaczkami da się sterować.