Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Jakie polecacie darmowe gry ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Mobilnie (https://forum.arhn.eu/Forum-Mobilnie)
+---- Dział: Android (https://forum.arhn.eu/Forum-Android)
+---- Wątek: Jakie polecacie darmowe gry ? (/Temat-Jakie-polecacie-darmowe-gry)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - KamikadzePro - 23-02-2013

-Arcana Legends Grinning - RPG online ;D
-Angry Birds - strzelasz ptaszkami w świnki Laughing
-100 Doors - gra logiczna Winking
-Jetpack JoyRide - dość spk gierka Smiling
-Temple Run - w skrócie : Uciekasz przed wściekłym zwierzęciem Winking (w 3D Grinning)




RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Jax1905 - 25-02-2013

Temple run
Yoo!Ninja
Pou
100 crypts
Frissbe


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - GrajekZG - 11-04-2013

-Gra Wojny
-Pou
-Angry Birds
-Vector
-Pac-Man


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Heliocid - 11-04-2013

-Curiosity
-Hill Climb Racing
-Backflip Madness
-Vector (ale tylko jeśli nie przeszkadza ci kilkukrotne przechodzenie tych samych poziomów w celu zdobycia pieniędzy potrzebnych do odblokowania następnych)
-I tu perełka: Into the Dead


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - arkhadius - 14-04-2013

Hmm z tych co jeszcze nie było, a darmowych to
Cytus - genialna gra muzyczno-zręcznościowa. Darmowa ma cooldown 40 sekund między piosenkami ale pełna kosztuje tylko 2$
wszelkie wersje 100 doors, 100 gates etc.



RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Yoh - 16-04-2013

SAMURAI vs ZOMBIES , Temple Run 2 , Doodle Jump , Monster Shooter , Amazing Alex Free , Extreme Skater Grinning


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Afro - 16-04-2013

Osu, Temple Run 2 i Roll a Joint.
Niestety ostatnia aplikacja nie jest w Google Play.


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Maxiow43 - 22-04-2013

Polecam:
* Townsmen - wersja darmowa strasznie naciąga na kasę ale w zasadzie wszystkie darmowe naciągają
* Icy Tower 2 - tłumaczyć nie muszę
* Fruit Ninja THD - to akurat płatna wersja ale za to ładnie wygląda na tabletach
* Angry Birds - no raczej każdy zna tą gierkę w, której strzela się ptaszkiem
* Vector - fajnie stylizowana gierka
* Dead Triger - nie jest to mistrz grywalności ale ładnie wygląda
To mój zestaw gier na mies. potem ci się znudzą Smiling


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - gtaman - 25-05-2013

Polecam :
- Tank 1990 ( wspaniały port gry z Pegasusa , czasami tylko sterowanie potrafi zirytować )
- Muffin Knight Lite ( idealna na przejazd autobusem , tramwajem Grinning )
- Little Things Forever ( polecam zwłaszcza na tablety Smiling świetne na zabicie nudy )


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Ulquiorra - 01-06-2013

Ja chętnie mogę polecić jedną gierkę i to jedyną która z google play mnie tak wciągnęła iż siadałem ze smartfonem na kanapie i grałem aż do wyczerpania baterii.

  1. Inotia3: Children of Carnia

Jest to jRPG w którym wcielamy się w postać chłopa Lucio, jest on początkującym wojownikiem kiedy nagle dostaje ważną misja do wykonania (bez spoilerów) i wraz ze swoją przyjaciółką Amelią zaczyna się ich przygoda. Po drodze spotkamy wiele barwnych postaci z którymi będziemy musieli się zmierzyć lub też przyłączą się do ich drużyny w danych okolicznościach. Fabuła w samej grze jest dobra, na tyle dobra że mogło by być bez problemu anime o dobrej oglądalności. Sterowanie jest bardzo przyjemne a grafika ładna.

Gra też posiada minusy - jako iż jest darmowe, istnieje w niej system doładowywania wirtualnej waluty za która możemy kupić unikatowe przedmioty które nam pomogą w grze - szczególnie w walkach z bossem ale na szczęście większość czasu nie da nam się to we znaki.


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - 738394 - 02-06-2013

Pixel Dungeon - wciągający rougelike z dobrą (jak na rogale) grafiką, do tego brak reklam i częste aktualizacje.


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Etheor - 29-06-2013

Castle TD. Typowy tower defense- aczkolwiek dobry, dość rozbudowany i cholernie wciągający:
[Obrazek: ct3.jpg]


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Wojtex28 - 22-07-2013

Plague Inc.

Dla fanów zombie gratka, bo nie ma jak to wyhodować sobie własnego wirusa :> Giera darmowa, ale jeżeli nam się spodoba, to za niewielką sumkę można naprawdę powiększyć arsenał :P Warta polecenia Winking


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - bartekmitkowski4 - 04-08-2013

Wejdz w SKLEP PLAY i naciśnij GRY a potem NAJLEPSZE DARMOWE ,tam super gry.


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - guy_fawkes - 04-08-2013

UP: Rada trochę bez sensu, bo:
1. Oczywista.
2. W ten sposób nie znajdzie się perełek, o których wie garstka osób i zwyczajnie nie miały siły przebicia, by znaleźć się gdzieś wysoko na liście najlepszych.

Ja mam całkiem mocny telefon, ale i tak łupię na nim tylko w Mahjonga, którego uwielbiam i szczerze polecam.
Jeśli natomiast ktoś kupuje paczki Humble Indie Bundle, to co jakiś pojawiają się albo dedykowane Androidowi, albo multiplatformowe - warto zatem zerknąć na swoje konto, bo może czeka do pobrania coś naprawdę ciekawego, jak np. Splice ("chromosomowa" układanka), Dynamite Jack (ciekawy, unowocześniony klon klasycznego Bombermana), McPixel (pełen absurdalnego humoru indyk od naszego rodaka, swego czasu robiący furorę na Steamie), Toki Tori (świetna gra platformowo-logiczna, dostępna także na PC, niedawno wyszedł sequel).


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Kemoshinigami - 04-08-2013

ja polecam dla fanów platformersów takie 2 gierki 1 to leuge of evil bardzo debre sterowanie i sporo map można tez zagrać w to na kompie ponieważ kiedyś to była flashowka no i rundroid fajna gierka 50 lvl i kilka dodatkowych ktore odblokowywujemy za chipy (gwiazdki)


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Jajo2500 - 06-08-2013

Pixel Dungeon - Roguelike, 3 klasy do wyboru, przyjemna grafika (nie jest bardzo trudna, ale przynajmniej nie przechodzi się sama)
Diversion - Zręcznościowa platformówka
Max The Dog - Mało ambitny, ale przyjemny side-scroller


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Mkali - 30-08-2013

Happy Jumpa mogę polecić =)


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - ThePolishBeaver - 03-10-2013

Baaardzo polecam Deer Hunter 2014, jest to prosta gra zbudowana na czymś podobnym do unity, jedynym ale minimalnym minusem jest to że gra wykorzystuje ograniczenie w postaci punktów energii, co trochę wkurza kiedy ma się passę. Oczywiście można zaaplikować sobie cheaty na nieskończoną energię i pieniądze które mimo pozoru całkiem szybko i przyjemnie się zdobywa ( Bo przecież każdy by chciał dostać ok. 350$ za zabicie jednego jelonka :P).


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - hipo5PL - 06-10-2013

Polecam mało popularne BallMaze Lite świetna gra logiczna z multiplayerem Smiling
Abduction 2 - chyba najlepsza gra w której chodzi o skakanie używając żyroskopu.
Doodle Fit - gra polskiego studia Gamelion

I Rayman Jungle Run, nie jest darmowy i pewnie każdy go zna ale jest zbyt niesamowity żeby o nim nie napisać Heart


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - kexus512@ - 23-11-2013

ja zacząłbym od fify 14 i innych gierek f2p od ea,ostatnio wychodzą coraz fajniejsze tyruły,SIMPSONOWIE ną suuper sweet(sorry za odgrzebywany)

Każdy Twój post to gwałt na polszczyźnie, tutaj dodatkowo odgrzebujesz temat sprzed kilku miesięcy. 20% na start i apel o bardziej merytoryczne posty, z poprawną gramatyką i interpunkcją.
~b




RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Requ - 02-01-2014

Grand Theft Auto San Andreas

Całkowicie niepasujący post do tematu, gdyż wymieniona gra jest płatna. Ponadto nawet jakby była, to post składający się z jednego tytułu bez podpisu nie jest mile widziany.
Tak czy owak, traktuję to jako zwykłe nabicie postu.
~lklw




RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - Drakkainen - 02-01-2014

Earthworm Jim- niektórym pewnie dobrze znana gra Nintendo wydana 20 lat temu. Jakiś czas temu została przeniesiona na Androida i warto sobie pograć Smiling


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - PanDorian - 08-01-2014

Ja bardzo polecam grę Hay Day. Ma ładną, "kreskówkową" grafikę. Bardzo wciąga, jak ruchome piaski Laughing


RE: Jakie polecacie darmowe gry ? - PanRobal - 25-01-2014

Bad Piggies! Naprawdę ciekawa gierka z rewelacyjną fizyką!