Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Witam serdecznie :) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Napisz coś o sobie! (https://forum.arhn.eu/Forum-Napisz-co%C5%9B-o-sobie)
+--- Wątek: Witam serdecznie :) (/Temat-Witam-serdecznie)



Witam serdecznie :) - Zodiak - 25-08-2012

Dobry wieczór wszystkim Smiling. Po zafascynowaniu się kanałem na arhn.eu na yt postanowiłem odwiedzić forum. Bardzo trudno mówić coś o sobie, ale chciałbym jakoś się zaprezentować w nowej społeczności i zostać jej znaczącym członkiem (Ha!). Jestem graczem głównie pecetowym, nie żebym nie lubił konsol (miałem kiedyś ps2, które zostało sprzedane), lecz po prostu nie miałbym dla nich czasu. Gram praktycznie od małego, gustuję w wielu gatunkach, a moje ulubione pozycje, to: seria Heroes of Might and Magic (z naciskiem na III), Seria Fallout, Seria the Elder Scrolls, Seria Call of Duty, Warhammer 40K DoW, Wiedźmin 1/2, Sacred, Commandos, Worms Armagedon/WWP, Terraria i wiele wiele innych. Jeśli chodzi też o wydania gier, to preferuję pudełkową dystrybucje, uwielbiam grube instrukcje, edycje kolekcjonerskie i szczególnie old school'owe big boxy. W pewnym sensie mógłbym się nazwać "kolekcjonerem", nie tylko "graczem". Udzielam się czasem na forum CD-Action (którego jestem też stałym czytelnikiem), ale bardziej preferuję fora o mniejszej liczbie użytkowników - wszyscy się znają, a także można już mówić o pewnego rodzaju więziach, między userami. Gry nie są jednak w moim życiu najważniejsze - lubię też różnorakie sporty - biegi, koszykówka, rower, tenis stołowy, kulturystyka. Uważam że rozwój ciała powinien iść na równi z umysłem Smiling. Jeśli chodzi o książki to może nie czytam tak często, jakbym chciał, ale bardzo lubię Sagę o Wiedźminie, czy dzieła Stephena Kinga. Jak każdy słucham muzyki, bardzo lubię rap, zarówno polski, jak i amerykański, ale gustuję też w rocku czy punk rocku, podobają mi się też takie twory jak Gorillaz, które mieszają różne gatunki.

Podsumowując - Witam wszystkich razem i każdego z osobna. Jak masz do mnie jakieś pytanie to śmiało. Dzięki jeśli doczytałeś do końca.


RE: Witam serdecznie :) - Chmurowaty - 25-08-2012

Również witam na naszym "skromnym" forum, szczerze mówiąc tym postem zrobiłeś na mnie pozytywne wrażenie bo nie dość, że wydajesz się ciekawą osobistością to niestety brakuje nam tu takich ludzi. W zasadzie jedno pytanie, skoro lubisz dzieła Stephena Kinga - Wymienisz kilka "ulubionych" ?

No i poza tym zapraszam do zapoznania się z naszym forumowym regulaminem jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a zarazem do shoutboxa gdzie można aktywnie uczestniczyć w różnorakich dyskusjach Winking


RE: Witam serdecznie :) - Etheor - 25-08-2012

To i ja powitam, ponieważ nie widziałem tutaj zbyt wiele osób, które de facto mają podobne zainteresowania do moich oprócz "elektronicznej rozrywki". Co z tą koszykówką? Trenujesz, czy może od czasu, do czasu wyjdziesz na boisko? Kulturystyka? Temat rzeka. Ćwiczyć jak najbardziej dla samego sportu. Lata 60'-70' były najlepsze moim zdaniem, ale co ja tam wiem Winking

Jeżeli chodzi o muzykę, to jestem tego samego zdania. Nie ma co się ograniczać na jeden gatunek. I za to wielki plus. Skoro mieszanki, to z pewnością Hollywood Undead, Limb Bizkit, Cypress Hill, Papa Roach, Rage Against The Machine, czy Linkin Park nie są Tobie obce? Winking


RE: Witam serdecznie :) - Zodiak - 26-08-2012

@Chmurowaty - Jeśli chodzi o Kinga, to ostatnio ukończyłem Dallas 63', które zrobiło na mnie spore wrażenie. Bardzo lubię Zieloną Milę, a także jej filmową adaptację. W najbliższym czasie, po namowach znajomych będę się starał zabrać za Lśnienie Smiling

@Etheor - Koszykówka, to tylko zwykłe wyjścia na boisko. Bardzo lubię ten sport, ale z moim wzrostem (170cm), na grze o wyższym poziomie, w jakimś klubie mogę tylko pomarzyć. Jeśli chodzi o kulturystykę, to od jakiegoś 1,5 roku ćwiczę na siłowni. Początkowo był to sposób, aby zrzucić zbędne kg. Teraz nieskromnie mogę powiedzieć, że wyglądam dobrze i wciąż staram się udoskonalać. Trening daję mi satysfakcję, i ciężko było by mi bez tego żyć. Z Muzyką trafiłeś w sedno - Limb Bizkit, Cypress Hill, Papa Roach czy RATM owszem - nie są mi obce. Bardzo jaram się też Offspringiem czy RHCP. Jeśli chodzi o sam Rap, to lubię ten "ambitny i z przekazem", bardzo cenię w nim sobie też warstwę muzyczną, a dobry bit jest czymś, co potrafi mnie zrelaskować