Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
W co ostatnio graliście? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Multiplatform (https://forum.arhn.eu/Forum-Multiplatform)
+--- Wątek: W co ostatnio graliście? (/Temat-W-co-ostatnio-grali%C5%9Bcie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


W co ostatnio graliście? - Markiz - 02-12-2012

W co ostatnio graliście?

Ja ostatnio mam dziwną manię i przechodzę wszystkie najlepsze tytuły z nintendo 64. Oryginalna Ocarina of Time Heart. Ogólnie gry z serii Zelda to dyskusja na osobny temat.

The Walking Dead - skończyłem pierwszy epizod i już biorę się za następny. Chciałbym aby gry przygodowe podążyły właśnie w takim kierunku. Nie jakieś point and click(Chociaż i te są świetne. O Syberii i The Secret of Monkey Island złego słowa nie powiem)tylko rozmowa i interakcja między postaciami.


RE: W co ostatnio graliście? - Cytryn - 05-12-2012

Ostatnio zakupiłem Super Meat Boy'a(jest wkurzający, ale przejście daje masę satysfakcji). Z gier niezależnych to jeszcze Binding of Isaac i Rock of Ages(promocja na Steamie)
Ale najbardziej zagrywam się w Far Cry'a 3(Szalona wyspa i klimat, który wciąga na wiele godzin. Dodatkowo przyjemne multi,które spodoba się każdemu fanowi Call of Duty).
Nie można pominąć Assassin's Creed'a, który jak zwykle trzyma poziom(POLECAM).


RE: W co ostatnio graliście? - Bachus - 30-01-2013

Ja niemal że cały czas tłukę BF 3 i Sleeping Dogs, ta ostatnia ma fajny klimat i wygodnie się w nią gra na padzie szczególnie że nie ma w niej za wiele strzelania tylko walka wręcz.


RE: W co ostatnio graliście? - swapx - 30-01-2013

Ja tak jak Cytryn męcze Super Meat Boya i troche w Dirta na X360.


RE: W co ostatnio graliście? - Raydom - 30-01-2013

Ja grałem teraz w Crysis 3 open beta na xboxie 360.


RE: W co ostatnio graliście? - golab19952 - 31-01-2013

Ja grałem teraz w Crysis 3 open beta na PC. 360 Has No Game


RE: W co ostatnio graliście? - nuqqq - 31-01-2013

GTA; San Andreas Winking stare ale jare ( 4 mi działa ale 3 ma to coś ;3 ) Cs 1,6 ( cs;go mi się nie podoba, to już nie jest Cs tylko coś pod Coda ) Pes 2013 Winking, Track mania ( Polecam serwer "sexy Nascar" i to chyba tyle Winking w te nowe gry jakoś nie mam ochoty grać ;c.Pozdrawiam


RE: W co ostatnio graliście? - Bartłomiej Bedra - 31-01-2013

Ja ostatnio grałem w Deadlight na pc. Przejście zajęło mi bardzo mało czasu, ale był to czas miło spędzony. Może zostanę w temacie zombie i spróbuję The walking dead, gameplay ze streama wyglądał ciekawie.


RE: W co ostatnio graliście? - stiku18 - 31-01-2013

Ja gram w bf 3 i przechodzę Drivera San Francisco oraz na ledwo zipiącym ps2 (ostatnio ostro nawalam na tej konsoli ) w SoulCalibur 3 Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - Johnymnemo - 31-01-2013

Ja ostatnio znalazłem ciekawy shooter online; Warframe (nie mylić z Warface). Ciekawy co-op dla 4 graczy. Ale tak naprawdę na max 1h gry dziennie, później się nudzi. Zresztą ostatnio większość gier mnie szybko nudzi, z utęsknieniem czekam na premierę GTA V Winking


RE: W co ostatnio graliście? - jakubexx - 31-01-2013

gta san andreas i bully


RE: W co ostatnio graliście? - bossu01 - 31-01-2013

Ja ostatnio cisnę w Fife13 i LoLa.


RE: W co ostatnio graliście? - Malek9972 - 31-01-2013

Jak na razie to tylko w lola.


RE: W co ostatnio graliście? - BodyJack - 31-01-2013

Mnie ostatnio naszło na Terrarię. Nigdy nie kwapiłem się do tej gry, aż tu nagle spodobało się. w między czasie po pracy w fifę 13 lub DMC Devil May Cray Winking


RE: W co ostatnio graliście? - pojler - 31-01-2013

Wiedźmin 2, świetna gra w której się zakochałem (głównie z tym zakochaniem chodzi o Cycki Triss Winking )


RE: W co ostatnio graliście? - SuzakuGuardian - 31-01-2013

Przeszłam Metal Gear Solid 2, scenariusz z Raidenem, rozpoczęłam kampanię Snake'iem. Czeka mnie walka z Volginem w MGS 3 i muszę uratować Otacona w MGS. Bardzo mi się podobają takie skradanki, a zaczęło się od Beyond Good & Evil na PC. Happy


RE: W co ostatnio graliście? - Straszakq - 31-01-2013

Wszystko co leci LOTR War in North, DmC, powtórka ME2 żeby mieć sava do ME3 itd. Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - carter97 - 31-01-2013

Ja ostatnio zacząłem pykać sobie w Path of Exile


RE: W co ostatnio graliście? - kloc888 - 31-01-2013

Ja zacząłem grać w Fallouta 3 na xboxie a na kompie gram w Call of Duty MW3 multi


RE: W co ostatnio graliście? - Wielkimati - 31-01-2013

Parę minut temu skończyłem demo MGRa. Nawet fajnie się sieka.



RE: W co ostatnio graliście? - OnlineX - 31-01-2013

Ja wbijam Ip na Lolu i kończę przechodzić Bf'a


RE: W co ostatnio graliście? - Logeer - 01-02-2013

Ja gram głównie w Lola bo na inne gry nie starcza mi czasu :{


RE: W co ostatnio graliście? - wafelki123 - 01-02-2013

Aktualnie gram w Borderlands 2. Gierka miodna. Nic tylko czekać na część 3 Grinning.


RE: W co ostatnio graliście? - Piastunka - 01-02-2013

Hmm, pierwszy Wiedźmin na tapecie od kilku tygodni, a poza tym kilka pierdołek na Androidzie, typu świetne tower defence Sentinel 3: Homeworld.


RE: W co ostatnio graliście? - artez - 02-02-2013

Ostatnio Blizzard rozdawał właścicielom Diablo III darmowego World of Warcraft na 30 dni, wiec ostatni miesiąc przegrałem zwiedzając krainę Azeroth i teraz wiem czemu graczy wowa nazywają noliferami :) A aktualnie rozbijam się czołgami na polach bitew w World of Tanks.