Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Forum - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Radioaktywna Skryjówka Śledzia (https://forum.arhn.eu/Forum-Radioaktywna-Skryj%C3%B3wka-%C5%9Aledzia)
+--- Wątek: Forum (/Temat-Forum--3035)



Forum - grem - 26-12-2012

(26-12-2012, 01:46)Ian napisał(a): Może potraktujmy to jako pytanie retoryczne bo nie chce mi się tłumaczyć Laughing

a moze ja odpowiem. ian, jak na rozpieszczone dziecko przystalo, przyzwyczajony jest do tego, ze ludzie robia rzeczy za niego. wystarczy narzekac odpowiednio dlugo i glosno Mystery Solved


RE: Forum - Lubie - 26-12-2012

Haha, bo po tym, jak się zda sobie sprawę że racji nie ma, to lepiej zmienić temat i udawać, że go nie było. <aha>


RE: Forum - bestKRYCHAever - 26-12-2012

Taki już jest Ian, ale większości pokemonków takich jak on podoba się to co sobą reprezentuje, może nie jest to bezpośrednio związane z tym ale dlatego właśnie nienawidzę gejów a szczególnie rozpuszczonych gówniarzy którzy użalają się nad sobą chociaż nie mają do tego powodów. Mimo iż wcześniej wyraziłam niezadowolenie do jednego z adminów to w tym momencie muszę im przyznać rację bo to forum zapełniło się samymi dziećmi neo.

Oczywiście za chwilę zostanę obdarzona milionami minusów, które głupie dzieci będą rzucać bo przecież obraziłam ich guru Adama.


RE: Forum - Pink Panther - 26-12-2012

Ej no błagam, ekipa Arhn zwyczajnie ma z nas mega polewkę (nie, nie ze mnie, z całej Simowej części Winking ), a Wy siedzicie spokojniutko, bo to przecież czerwoni...

Rozwala mnie, że Glossy ma forum DOTki głęboko gdzieś, bo nie widziałem go tu od paru tygodni.


RE: Forum - Ian - 26-12-2012

Nie przepadam za tobą, ale masz rację.
W ogóle ich zachowanie ahh
Mówią, że jesteśmy dziecinni a oni wcale nic lepszego Winking


RE: Forum - Stivi - 26-12-2012

(26-12-2012, 17:11)Ian napisał(a): Nie przepadam za tobą, ale masz rację.
W ogóle ich zachowanie ahh
Mówią, że jesteśmy dziecinni a oni wcale nic lepszego Winking

Jako osoba odpowiedzialna czuje potrzebę zadania pytania.

Dlaczego tak uważasz?


RE: Forum - Ian - 26-12-2012

Jakbyś popatrzał na innych adminów co piszą to.... Dziękuję bardzo.


RE: Forum - Stivi - 26-12-2012

Ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Coś konkretnego jesteś w stanie wskazać i postawić JASNE zarzuty?


RE: Forum - Mlecyk - 26-12-2012

Eeee... nie chcę się czepiać, ale zrobił tu się mały offtop... Nie możecie kontynuować tej dyskusji w stworzonym do tego temacie?


RE: Forum - Stivi - 26-12-2012

Ale to jest odpowiedni do tego temat i skupia się na jego meritum, bo poniekąd sprawa związana jest z forum.


RE: Forum - Ian - 26-12-2012

Temat o forum, czyli piszmy co nam się tu podoba a co nie.
No powiedziałem, popatrz sobie np. na posty grema to może coś ci się do głowy trzaśnie.


RE: Forum - Mlecyk - 26-12-2012

Owszem, ale mam wrażenie, że tu wszyscy sobie nawzajem pociskają, zamiast prowadzić dyskusji na poziomie. Jak ktoś chce sobie ponarzekać, że admini/użytkownicy są "be" może to zrobić w Marudniku, prawda?


RE: Forum - Stivi - 26-12-2012

Konkrety, prosiłem. Link i powód dlaczego ten post akurat jest zły. W przeciwnym razie odbiorę to co piszesz jako bezpodstawne marudzenie z powodem "bo tak". Problemy się rozwiązuje i przedstawia w jasny sposób, może się tego nauczysz w przyszłości.

Jeśli wolisz to możemy się przenieść na PW.

EDIT:
(26-12-2012, 17:27)Mlecyk napisał(a): Owszem, ale mam wrażenie, że tu wszyscy sobie nawzajem pociskają, zamiast prowadzić dyskusji na poziomie. Jak ktoś chce sobie ponarzekać, że admini/użytkownicy są "be" może to zrobić w Marudniku, prawda?

Nie, bo zależy na rzeczowej rozmowie i rzeczowym przedstawieniu problemu, a nie spamowi losowych użytkowników.


RE: Forum - Ian - 26-12-2012

A ja to pójdę.

Dobra, nie ważne to, jest jak jest na nikt na mój pstryk się nie zmieni.
Ale jednak wole jakby admini siedzieli cicho i tylko pisali jak będzie coś się złego działo i niech się z nas nie naśmiewają.


RE: Forum - Mlecyk - 26-12-2012

Wytłumaczenie powyżej Twojej odpowiedzi, Stivi.

Edit: Jak uważasz, ja to postrzegam trochę inaczej.


RE: Forum - Ian - 26-12-2012

W ogóle Stivi, popatrz na to:
"a moze ja odpowiem. ian, jak na rozpieszczone dziecko przystalo, przyzwyczajony jest do tego, ze ludzie robia rzeczy za niego. wystarczy narzekac odpowiednio dlugo i glosno"

I jak tu siedzieć na takim forum, jak nas admini obrażają, nawet gdy to prawda ale czasem wyjeżdżają poza granice.


RE: Forum - Stivi - 26-12-2012

(26-12-2012, 17:28)Ian napisał(a): A ja to pójdę.

Dobra, nie ważne to, jest jak jest na nikt na mój pstryk się nie zmieni.
Ale jednak wole jakby admini siedzieli cicho i tylko pisali jak będzie coś się złego działo i niech się z nas nie naśmiewają.

Jesteś w internecie, każdy ma tu prawo do wyrażania swojego zdania i śmiania się z tego co mu się podoba, o ile jest to zachowane w ramach przyzwoitości i netykiety. Jak ktoś pisze/robi coś głupiego to musi się liczyć z tym, że może zostać pośmiewiskiem, nikt tutaj nie obraził nikogo w sposób bezpośredni. Jedyne co mógłbym któremuś z czerwonych zarzucić to Dorczenzo z pewnym screenem - ale to akurat już zostało załatwione w odpowiednim gronie.

(26-12-2012, 17:32)Ian napisał(a): W ogóle Stivi, popatrz na to:
"a moze ja odpowiem. ian, jak na rozpieszczone dziecko przystalo, przyzwyczajony jest do tego, ze ludzie robia rzeczy za niego. wystarczy narzekac odpowiednio dlugo i glosno"

I jak tu siedzieć na takim forum, jak nas admini obrażają, nawet gdy to prawda ale czasem wyjeżdżają poza granice.

W taki sposób się przedstawiasz na tym forum, nie jest to obraza, jedynie stwierdzenie faktu i wyciągnięcie wniosków. Tak samo możesz nazwać w tym momencie grema gburem i może nawet chamem, ba - on się tym z tego powodu nie obrazi, bo wie gdzie się znajduje.


RE: Forum - Pink Panther - 26-12-2012

Stivi, nie udawaj debila... Naprawdę mam Ci wysłać linka do WSZYSTKICH postów na sekcji DOTSimowej, gdzie Wasi userzy się nabijają z nas i Simów? Nie odpowiada im ta gra, po cholerę wchodzą i spamują? A Wy macie to gdzieś, ba, idziecie w ich ślady.

Dodam jeszcze, że tylko RAZ widziałem, jak któryś z Waszych Moderatorów ukarał za spamowanie nam tutaj nienawiścią do Simsów. To było jakoś na początku działania tej części forum.


RE: Forum - Stivi - 26-12-2012

Po pierwsze nie pozwolę używać słowa debil i mojego nicku w jednym zdaniu. Odpowiednią adnotację masz już w profilu.

Po drugie czy tutaj o tym jest mowa? O wszystkich użytkownikach, czy jednak zaczęło się od adminów? Użytkownicy otrzymywali nagrody za swoje postępowanie, poleciały nawet bany i to z moich palców.


RE: Forum - Pink Panther - 26-12-2012

(26-12-2012, 17:44)Stivi napisał(a): Po pierwsze nie pozwolę używać słowa debil i mojego nicku w jednym zdaniu. Odpowiednią adnotację masz już w profilu.

Ależ oczywiście. Co innego obrażać czerwonych, a co innego marnych userów DOTki. Aha, proponuję przeczytać post jeszcze raz. Nazwałem Cię bezpośrednio debilem, czy tylko napisałem, żebyś go nie udawał? To tak, jak Wy nie obrażacie bezpośrednio nas Winking

(26-12-2012, 17:44)Stivi napisał(a): Po drugie czy tutaj o tym jest mowa? O wszystkich użytkownikach, czy jednak zaczęło się od adminów? Użytkownicy otrzymywali nagrody za swoje postępowanie, poleciały nawet bany i to z moich palców.

Ciekawe, czemu nikogo nie zniechęca to do spamowania...

@down Sorry, ale jesteś rozpieszczonym bachorem, nie pogarszaj opinii o sobie.



RE: Forum - Ian - 26-12-2012

Ale to że ja napisałem że moi rodzice pieniądze z drzewa biorą, stać mnie na szoferów itd. to nie znaczy od razu że jeden pstryk i ty masz zrobić to, drugi pstryk ty masz być taki. Nie moja wina, że jest jakiś głupi stereotyp o tym, że bogate dzieci są rozpieszczone. Wiem, teraz pewnie powiesz o moim chwaleniu się. No nic na to nie zrobię, będę się chwalił i nikt mi tego nie zabroni, ale to nie jest od razu powód żeby nazywać mnie rozpieszczonym bachorem bo się przechwalam moim budżetem. W ogóle, powiedz mi, jak ty chcesz zrobić żeby te forum było popularne i żeby miało dobrą ocenę, bo na pewno jak admini będą jakieś głupie rzeczy robić albo wyzywać bogatych rozpieszczonymi bachorami to daleko nie zajdziecie. W ogóle, nie macie pojęcia jaką macie opinie o takich rzeczach u innych. Proszę, jeśli twierdzisz, że jestem rozpieszczonym bachorem bo mam kasę i że się przechwalą jak ja to jestem wielce bogaty i że sobie myślę że mi wszystko wolno co tak na prawdę nie jest to daj mi bana najlepiej od razu. To, wszystko z mojej strony, zakańczam tą dyskusję.

Panterko - możesz się cieszyć popularnością u mnie Laughing