Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Jaki 3DS ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Nintendo (https://forum.arhn.eu/Forum-Nintendo)
+---- Dział: 3DS (https://forum.arhn.eu/Forum-3DS)
+---- Wątek: Jaki 3DS ? (/Temat-Jaki-3DS)



Jaki 3DS ? - FabulousWarrior - 03-02-2013

Siemka mam do was pytanko ,w nie dalekiej przyszłości zamierzam sobie kupić kosolke 3DSa , lecz nie wiem jaki model (jeszcze sie tym zbytnio nie interesowałem ale chodzi mi który model jest lepszy XL czy zwykła ):p z góry dziękuje za pomoc bo sie nie znam na marce Nintendo ale pragnę pograć w Mario i Zeldę Heart Smiling,Pozdrawiam Smiling


RE: Jaki 3DS ? - pojler - 03-02-2013

Ja ci polecam normalnego bo w niej dostajesz zasilacz, i stacje dokującą a w XL nie dodają (przynajmniej tak było podczas premiery XL'a)


RE: Jaki 3DS ? - perczakozzz - 03-02-2013

http://arhn.eu/2012/12/nintendo-3ds-3ds-xl-recenzja/ zacna recenzja, która przeważyła w moim przypadku szalę na stronę XL-ki, której szczęśliwym posiadaczem obecnie jestem. Obejrzyj, na pewno bardzo pomoże przy wyborze Winking


RE: Jaki 3DS ? - SmellySocks - 03-02-2013

Ja bawię się obecnie na mniejszym 3DSie, nie narzekam. Kolega wyżej dał ci linka do materiału, ja jednak kupiłem swojego przed premierą XLki, ale nie narzekam i bawię się zacnie. Młodszy brat jest w stanie go w każdym momencie schować do kieszeni w spodniach, co, przy rozmiarze kieszeni w spodniach na ośmiolatka, w wersji XL mogłoby nie byś takie łatwe. Nie wiem gdzie i jak chciałbyś konsolkę zakupić. Mnie udało się za niecałe 700 złotych złapać w Empiku wersję Ice White w zestawie z Super Mario 3D Land. Dwa piętra wyżej, w tym samym centrum handlowym, sklep Saturn sprzedawał 3DSy o 200 zł drożej, na dodatek bez gry, a ja do dziś zastanawiam się, co jest z tą konsolką nie tak, ze tak tanio ją dostałem. Torll


RE: Jaki 3DS ? - FabulousWarrior - 03-02-2013

Dziękuje za odpowiedzi Smilingrozważę wszystkie wasze opinię p.s. SmellySocks dziękuje za informację odnośnie psx ,nie zauważyłem forum o konsolach stacjonarnych .


RE: Jaki 3DS ? - speedy901990 - 04-02-2013

Ja swojego 3DS'a kupowałem pod koniec grudnia. Zdecydowałem się na jego mniejszą wersję. Przeważyła mobilność... Z testów wynikało, że XL szybciej się rozładowuje a potrzebowałem czegoś co wytrzyma ten jeden dzień w drodze Smiling Poza tym kompletny zestaw z ładowarką i podstawka (wbrew pozorom świetna rzecz) też na +.


RE: Jaki 3DS ? - FabulousWarrior - 04-02-2013

oki chyba jednak zakupię zwykłego 3DSa Smilingdzięki za pomoc Winking


RE: Jaki 3DS ? - adasiulko - 14-03-2013

Zastanawiam się nad kupnem 3DS-a XL, w sklepach naziemnych nie widziałem ostatnio konsolki, więc pozostaje internet. Przeglądałem oferty na portalu aukcyjnym i w sklepach. W sklepach drożej, na portalu widziałem opisane jako nowe za ok 590 zł z przesyłką, kolor czarny, w innych kolorach są droższe.

Nie orientuję się, ale czy to dobra cena?
Co trzeba jeszcze dokupić do takiej konsolki?
Zamierzam kupić jesienią Wii U, dlatego zastanawiam się czy warto, czy nie lepiej zaoszczędzić i dołożyć do większej?
Jak duża jest biblioteka gier na 3DS-a XL? Czy gry ze starszego poprzednika chodzą bez problemów?


RE: Jaki 3DS ? - yamny - 14-03-2013

Pamiętaj, że oryginalnie do konsoli 3DS XL nie ma dołączonego zasilacza, więc najprawdopodobniej będziesz musiał go dokupić. Co do ceny, uważam, że jest do dobra okazja. Ta wersja konsoli w pełni pracuje z grami na konsole Nintendo DS oraz 3DS. Większe wątpliwości powinien wyjaśnić ten materiał filmowy.


RE: Jaki 3DS ? - adasiulko - 15-03-2013

Przejrzałem ofertę jeszcze raz, jednak musiałem być zmęczony, to jest 3DS, XL kosztuje z przesyłką ok 100 zł drożej z ładowarką gratis od sprzedawcy, z opisu wynika że nowy. Muszę jeszcze raz to sobie przemyśleć, ale powoli skłaniam się ku kupnie tylko Wii U.


RE: Jaki 3DS ? - Nateven - 16-03-2013

Mojim skromnym zdaniem XL jest gorszy z powodu ,że zapłacisz więcej za normalnego .A w XL niema nawet zasilacza ...



RE: Jaki 3DS ? - Dolar540 - 27-03-2013

Ja posiadam 3DS-a XL i właśnie najbardziej boli to że nie ma tego zasilacza. Ale też ma kilka plusów np:
-lepiej skonstruowany (górny ekran sam z siebie się nie rysuje)
-efekt 3D PODOBNO usprawniony
-bateria dłużej trzyma
-w zestawie jest karta 4GB SDHC a nie jak w oryginalnym 2GB SD
-ma matową obudowę i nie rysuje się tak bardzo jak na oryginalny 3DS
A minusy to:
-duży ekran na którym widać piksele
-rozmiar i waga
i nie wiem czy to tylko w moim XL krzyżak trochę lata

Ale wybór należy do Ciebie


RE: Jaki 3DS ? - adasiulko - 27-03-2013

Dzięki wszystkim za pomoc. Kupiłem nowego 3DSa XL za 569 złotych na allegro w srebrnym kolorze. Dokupiłem ładowarkę, folie. Ponadto kupiłem Super Mario 3D Land, zamówiłem Zeldę, akurat tu chyba sprzedawca leci w kulki, ale nie odpuszczę. Wczoraj z brytyjskiego amazona zamówiłem Luigiego i etui.

Na koniec powiem tak ... zdecydowałem się sto lat za późno. Wróciła miodność i grywalność. Na bank kupuję WII U, nie ma innej możliwości, z tym że poczekam na dobrą ofertę w wersji premium.


RE: Jaki 3DS ? - PanDorian - 25-09-2013

Dobrze wybrałeś kupując XL'ke Smiling Ja kupuje mniejszego, bo bde brać do szkoły :P


RE: Jaki 3DS ? - iber - 26-09-2013

Trochę podkradnę wątek - kupować 2DS'a pod najnowsze Pokemony czy bardzo się przejadę Smiling ?


RE: Jaki 3DS ? - bleub - 26-09-2013

Jeżeli jesteś w stanie zaakceptować większe gabaryty urządzenia i brak trójwymiarowego ficzera - wydaje mi się że będzie to dla Ciebie dobra opcja. Aczkolwiek w cenie nowego 2DSa można wyrwać mało używane 3DS, wybór więc nie jest tak oczywisty. Na Twoim miejscu dopłaciłbym do 3DSa.

@PanDorian
Za zabawę w archeologa, czyli odkopywanie tematów sprzed kilku miesięcy nagrodziłem Cię soczystym ostrzeżeniem. Żeby to jeszcze Twój post wnosił cokolwiek do dyskusji..


RE: Jaki 3DS ? - iber - 26-09-2013

@bleub - mam złe doświadczenia z używanymi sprzętami więc będę wolał świeżynkę, dzięki za info Smiling