Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Najlepsze gry co-op na PS2. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Oldschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Oldschool)
+--- Dział: Konsole Stacjonarne (https://forum.arhn.eu/Forum-Konsole-Stacjonarne)
+--- Wątek: Najlepsze gry co-op na PS2. (/Temat-Najlepsze-gry-co-op-na-PS2)



Najlepsze gry co-op na PS2. - Daniel Jankowski - 21-02-2013

Witam wszystkich!
Znacie może jakieś gry które świetnie nadają się do co-opa (bez split screena) na konsoli PS2?
Chodzi mi głównie o przygodówki (wszelkiego typu strzelanki poza takimi w których celowanie wygląda inaczej jak np. w MGS albo Contra odpadają). Chodzi głównie o to aby dobrze się bawić we dwójkę przechodząc dany tytuł.


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - Oscikus - 21-02-2013

Baldur's Gate: Dark Alliance, Wladca Pierscieni: Powrot Krola, bardzo fajne hack 'n slashe, w coopie gra sie wspaniale Smiling


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - khizbu - 21-02-2013

Powrotu króla nie polecam. Mimo że gra jest bardzo prosta, to sterowanie jest tak beznadziejne że czasami doprowadza do szału.


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - Pistolsen - 21-02-2013

Lego:Indiana Jones bez splita - super zabawa!


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - KacpiPS2 - 02-03-2013

Władca Pierścieni: Powrót Króla. Fajny co-op ponieważ każdy gracz może ulepszać swoją postać według własnych upodobań, sterowanie nie jest najlepsze ale gra wciąga.


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - Zilla - 02-03-2013

Wiem że bez Split-screena chciałeś ale polecam dać szansę serii TimeSplitters. Z kolegą i koleżanką żeśmy w to długo cieli i mieliśmy naprawdę ubaw po pachy.

Polecam także LotR: Powrót Króla. Naprawdę jedna z lepszych gier w Co-op na Ps2.

Kurcze... jak na złość, wszystko co mi przychodzi do głowy ma splita :p


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - pojler - 02-03-2013

Jak co-op na ps2 to tylko Ratchet Gladiator w co-op'ie już 4 razy z kolegą ukończyłem.


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - MrKuciak123 - 04-03-2013

Władca Pierścieni: Powrót Króla;gry lego takie jak Indiana Jones , Batman czy Star Wars;w GTA SA się też chyba


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - Pixelman_007 - 31-03-2013

Polecam Metal Slug Anthology na PS2.
Świetna składanka ukochanej przeze mnie serii. :D


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - snickersuper - 21-04-2013

Jeśli nadal poszukujesz takie gry to gorąco polecam Ci Crash Bandicoot: Crash of the Titans. Grając w dwie osoby ta gra ukazuje swój prawdziwy potencjał.
Brak splitscreena! Dzięki tej grze zachęciłem swoją kobietę do gry na konsoli. Polecam!


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - Wybrakowany - 24-04-2013

Władca Pierścieni: Powrót króla Grinning


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - UzeQ - 24-04-2013

Seria Time Splitters - to seria FPS'ów charakteryzująca się doskonałym Co-Opem Smiling A jak przejdziecie grę to zawsze można razem pograć w multi z botami - zabawa gwarantowana. Gra jest dobra, ma dużo fajnego humoru i na prawdę fajnie się w nią gra Smiling Polecam! Wyszły trzy części więc jest w czym wybierać Smiling


RE: Najlepsze gry co-op na PS2. - Grodek - 25-04-2013

Od razu na myśl przychodzą mi wszystkie gry LEGO bodajże do drugiego Indiany. Wszystkie miodne, dosyć proste i bez splita.