Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Mailbag - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Interakcje (https://forum.arhn.eu/Forum-Interakcje)
+--- Wątek: Mailbag (/Temat-Mailbag)

Strony: 1 2 3


RE: Mailbag - pojler - 09-05-2013

Archon nigdy nikogo na forum czy w innych internetach (nie wiem jak w życiu prywatnym) nigdy nie nazwał DEBILEM, co najwyżej gimbusem ale usprawiedliwia go to że w takich przypadkach ma rację w 100% co więcej nie przejmuje się bezsensowną krytyką typu tobie się to nie podobało,a mi tak unsub. A w komentarzach pod filmami gdzie jest prawdziwa krytyka typu muzyka w tle jest za głośno lepiej żebyś ściszył odpowiada grzecznie jak na kulturalnego człowieka przystało. A więc jak nazwać bezsensowną krytykę jak nie hejt. Khizbu twoja wypowiedź była kulawa Winking


RE: Mailbag - inquis1t0r - 09-05-2013

A ja dodam od siebie, że właśnie to, że Archon cały czas mówi to co ON myśli i opisuje jak ON odbiera daną grę itd powoduje, że da się odczuć jego szczerość i to, że nie mówi tego, co ludzie chcą usłyszeć, a jedynie to co czuje.
I podejrzewam, że nadal robiłby to w taki sposób, nawet dla 10 wiernych widzów, przy kilku tysiącach unsubów.


RE: Mailbag - khizbu - 09-05-2013

@Archon
Jak znajdę dłuższą chwilę to dokładnie wyłożę co mi leży na sercu.
@Wielkimati
Wyedytowałem poprzedni post, ktoś coś napisał o debilach i mi się pojebało, mój błąd.


RE: Mailbag - Dark Archon - 22-05-2013

Znowu ktoś leczy kompleksy w internecie Grinning

[Obrazek: 2013-05-22_1552.png]

Ludzie potrafią mnie przysłowiowy "ból dupy" o wszystko, niezależnie od tego czy ich dotyczy, czy nie. Grinning


RE: Mailbag - Dark Archon - 27-05-2013

To dla odmiany coś miłego. Otrzymałem dziś bardzo pozytywnego maila, którym chciałbym się z wami podzielić:

Cytat:Witam Cię Arek o waszym serwisie dowiedziałem się dosłownie 3 dni temu z miesięcznika PC FORMAT gdzie pytasz o wątpliwości prawne dotyczące recenzji "konsolki" Overmax. Wklepałem w przeglądarkę nazwę waszego serwisu i dostałem olśnienia obejrzałem materiał o Atari flashback .......... i się popłakałem { dosłownie świadkiem jest moja ukochana żona } . Mam 35 lat i bardzo dobrze pamiętam tamte minione czasy wspaniałych micro komputerów { spectrum,atari.commodore }. Jak strasznie brakuje mi nieprzespanych nocy z moim commodore , wychodzenia z pokoju i chodzenia na paluszkach przy Atari żeby się gra poprawnie wgrała .............. ustawiania głowicy { nie pasował mi śrubokręt więc go ostro z piłowałem !! } load error kochałem to. Pamiętam gdy nieżyjący już mój Tatko kupił mi commodore 64 ....... niosłem sprzęt w taki sposób aby cały wieżowiec na moim osiedlu widział jakiego zakupu dokonałem .. byłem dumnym posiadaczem " mydelniczki". Mój Kochany Ojciec denerwował się iż zarywam noce grając w kultowe wówczas gry { dodam iż przez Commodore nie zdałem do następnej klasy w szkole podstawowej ... ha ha !! }. Ale jakież było moje zdziwienie kiedy pewnego dnia przychodząc ze szkoły zastałem mojego tatę przy owym komputerze z pytaniem na ustach jak się to w ogóle odpala ... To były piękne czasy .. Obecnie jak większość posiadam kompa klasy PC ale jakoś gry do mnie nie przemawiają { nie potrafię wyzwolić w sobie w sobie ducha rywalizacji i podekscytowania rozgrywką mimo pięknej , płynnej i kolorowej grafy .... dlaczego ... nie wiem.. Może warto było by poruszyć ten temat. Na koniec moich pewnie staroświeckich wypocin dodam iż Dziękuje Ci za to że przypominasz nostalgiczne pełne emocji i podekscytowania czasy kiedy nie liczyła się piękna animacja lecz WYOBRAŻNIA !! która żyje w każdym z nas.


Serdecznie pozdrawiam oby tak dalej od tej pory stały widz Rafał ze śląska

Dla takich chwil warto tworzyć Smiling Wiadomość zapostowana za zgodą autora.


RE: Mailbag - Dobuch66 - 27-05-2013

Tacy ludzie naprawdę potrafią podnieść na duchu. Brawo dla tego gościa, który potrafił po prostu powiedzieć "dziękuję" za content znajdujący się na stronie, chyba już mało jest takich użytkowników.


RE: Mailbag - guy_fawkes - 27-05-2013

Mi akurat dzieciństwo upłynęło bez dostępu do takich zabawek (czego naprawdę żałuję), ale znam wartość materiałów odwołujących się do sentymentów. Na pewno autor maila niesiony emocjami przypomniał sobie tylko najlepsze chwile, bez frustracji itd., ale mimo wszystko dobrze jest wiedzieć, że dla kogoś te filmiki są czymś więcej, niż tylko źródłem wiedzy. Fajny gość, nie to co rozpieszczona, wręcz rozbisurmaniona gimbaza.


RE: Mailbag - Grodek - 27-05-2013

Od tego posta tez mi sie przypomnialo i moje dziecinstwo. Mimo, ze mam 17 lat to pamietam proszenie o to, aby pojechac do cioci po to aby pograc na Commodore 64. Jaka byla moja radosc kiedy go pozniej dostalem. Mimo, ze to byla moja pierwsza konslola/komputer to dobrze ja wspominam. Na tym serwisie natomiast fajnie jest sie dowiedziec o takich retro rzeczach. Brawa dla tego pana za napisanie tak dobrego maila.


RE: Mailbag - zujok - 27-05-2013

Brawo dla tego gościaGrinning Więcej takich ludzi w końcu mamy wspólne hobby które powinno nas łączyć a nie jak to często bywa dzieli.


RE: Mailbag - pojler - 27-05-2013

Więc jedneg ta udawana wiadomość, zrobiła nam jakąś reklamę Winking


RE: Mailbag - lirykald - 27-05-2013

Cholera, kolejny ze Śląska? :P W ogóle ktoś tu jest skądś indziej niż ze Śląska? Smiling


RE: Mailbag - Dark Archon - 16-07-2013

Znalezione pod pigułką z Heroesa. Autor nie dość, że musi mieć problemy natury emocjonalnej, to w dodatku rozwścieczyło go coś, co w filmie nigdy nie padło. W pigułce ani razu nie podajemy, że Ubisoft jest rosyjską firmą.

[Obrazek: 2013-07-16_1254.png]


RE: Mailbag - ktosiu100 - 16-07-2013

Ale "Ty" z dużej bo forma grzecznościowa Grinning


RE: Mailbag - Dark Archon - 10-08-2013

[Obrazek: 2013-08-09_2337.png]
Co ja pacze?


RE: Mailbag - farmaceuta - 10-08-2013

Ja zawszę twierdziłem że gracze Wowa mają nie po kolei w głowie, i tu mamy na to dowód. Czy oni każdą wypowiedź muszą kończyć klasą postaci i tekstem wow pl?


RE: Mailbag - Dark Archon - 10-08-2013

Wow, pi? I can see my house from here!


RE: Mailbag - guy_fawkes - 10-08-2013

Ten jegomość ma rozdwojenie jaźni, czy tylko halucynacje z niedożywienia? Internet non-stop przekonuje mnie, że do Sieci i gier dostęp powinni mieć wyłącznie ludzi choć trochę mądrzejsi od pierwszego lepszego kartofla...


RE: Mailbag - Wielkimati - 10-08-2013

@Guy

A co jeżeli pierwszy lepszy kartofel rozumie fizykę kwantową? Soon


RE: Mailbag - guy_fawkes - 10-08-2013

UP: To przynajmniej będzie lepszym rozmówcą, niż kolesie pokroju pablosska. Trollface


RE: Mailbag - Grodek - 10-08-2013

Nie wierzę w to co przeczytałem Co ja pacze?
Jestem ciekaw po co pisali swoją klasę (?) i "pl wow"


RE: Mailbag - farmaceuta - 11-08-2013

Może to ich znak rozpoznawczy dla wtajemniczonych, albo coś w tym stylu? W każdym razie lepiej ich unikać, w trosce o własne zdrowie psychiczne.


RE: Mailbag - pojler - 11-08-2013

Chciałem zacząć grać w WoW Archon, ale dzięki tym komentarzom nie zacznę, w trosce o swoje zdrowie psychiczne Grinning


RE: Mailbag - Wielkimati - 11-08-2013

Ale dlaczego? Grać sobie każdy może, gorzej, jak wyrośnie na takiego człowieka podobnego do tych panów z komentarza.


RE: Mailbag - Dark Archon - 31-08-2013

[Obrazek: 2013-08-31_1044.png]

Pod materiałem dotyczącym zjazdu. Smiling

Z jednym się zgodzę - wszyscy uczestnicy to teraz "moi koledzy" Heart


RE: Mailbag - Dark Archon - 25-12-2013

Od dłuższego czasu nie widziałem dobrego lolcontentu. Aż do dziś:

[Obrazek: 2013-12-24_2146.png]

Wesołych Świąt. Laughing