Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Lekkie granie' #1 w multi Uncharted 3 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Lekkie granie' #1 w multi Uncharted 3 (/Temat-PS3-Lekkie-granie-1-w-multi-Uncharted-3)



'Lekkie granie' #1 w multi Uncharted 3 - Link - 23-04-2013

Witam,
od ostatniego gamernightu w U 3 ( w którym nie mogłem uczestniczyć) mam wielką chęć zagrania z użyszkodnikami serwisu arhn.eu w ten zacny tytuł. W ankiecie podaję 2 części, głosujemy w to co gramy do piątku godz. 12.00 - ta gra, która zbierze więcej głosów wygrywa i w sobotę (27.04) od godziny 21.00 do północy pogramy sobie lajtowo kilka meczyków - tryby do obgadania. Mój PSNid - Link396_PL


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 - yaper - 23-04-2013

Wybieram trójkę tylko z tego względu, że jest darmowa i wielu może skorzystać. Naturalnie jestem do Waszej dyspozycji i te dwie godziny mogę wygospodarować na granie w przyjemnej atmosferze :x


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 - Piskle - 23-04-2013

Oczywiście, headset mile widziany. Smiling


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 - Stivi - 23-04-2013

Moooże wpadnę na godzinę, ale wole raczej teamspeakowe soboty, jak już jakąś interakcje z ludźmi mam wybierać Torll


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 - Link - 24-04-2013

Lekkie podsumowanie, wygrywa Uncharted 3 (to nawet dobrze, bo jest dostępny za free - thx yaper za przypomnienie) aktualnie zapisani gracze (podaję nicki PSN/forum):

1. Link396_PL (Link) (HS - jest)
2. yaper87 (yaper)
3. kawalec1111 (PisklePL) (HS - jest)
4. Patryczek118 (Grodek) (liczę, że będzie)
5. Sapiejewskii (Sapiejewski)
6. PolishSocks (SmellySocks) (HS - jest)

Myślę, że do komfortowego grania potrzebujemy najmniej 6 osób - ale im więcej tym lepiej, pododawajcie się wszyscy do znajomych, co znacznie przyspieszy sobotnie spotkanie. Przed grą pościągajcie wszystkie potrzebne aktualizacje/łatki.
Zagłosowało 5 osób, wpisały się 3 - po co głosować It Is A Mystery Jeżeli ktoś nie będzie mógł się stawić, a został zapisany - niech napisze w temacie, że nie da rady - nie będziemy tracić czasu na czekanie.
Czekam i liczę na Was.


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 <--- free to play - Grodek - 24-04-2013

Zagłosowałem na U3. Jest 50% szans, że się zjawię (tylko uprzedzam, będę grał pierwszy raz).
Mój PSN: Patryczek118


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 <--- free to play - Sapiejewski - 25-04-2013

Znacie mnie zapisuje sie


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 <--- free to play - Link - 27-04-2013

Już dziś gramy! Zapoznajcie się koniecznie z postem number 5 w tym temacie i dostosujcie się do niego - liczę też, że jeszcze ktoś dołączy do zabawy.


RE: Lekkie granie w multi Uncharted 2/3 <--- free to play - Stivi - 27-04-2013

Ja odpadam.


RE: 'Lekkie granie' #1 w multi Uncharted 3 - Link - 28-04-2013

Pierwsza zagrajnoc - ukończona (wcześniej, ze względu na długi czas poszukiwania graczy, oraz nasze umiejętności Torll ) było fajnie, dziękuję wszystkim, którzy się stawili, ci co nie mogli - ich strata. Za 2 tygodnie mam w planach stworzyć nowy gamernight - tym razem z Assassin's Creed Brotherhood/Revelations - szczególy Soon


RE: 'Lekkie granie' #1 w multi Uncharted 3 - Grodek - 28-04-2013

Dzięki wielkie za granie, mimo, że tych naszych rund było mało to świetnie się bawiłem.


RE: 'Lekkie granie' #1 w multi Uncharted 3 - Sapiejewski - 28-04-2013

AC Revelations