Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



Świeże zdobycze - Pistolsen - 29-04-2013

Ponieważ jest wątek o kolekcji gier/pokoju gracza, a niema wątku, w którym można by było się pochwalić
świeżymi, pachnącymi zdobyczami z dziedziny elektronicznej rozrywki zdobytymi przez wyczerpującą walkę
(konsole i gry z grubsza) tworzę ten zacny temat, gdyż nie znalazłem podobnego. Ciekawią mnie wszystkie smaczki, i zapewne was też.

W skrócie:
Zapraszam do zamieszczania zdjęc/filmów gier/konsol/itp. świeżo zakupionych do kolekcji.
Mile widziane ceny, miejsce zakupu i jakiś opis zdjęcia.


Zaczynam:
[Obrazek: gbaideal2.jpg]
[Obrazek: gbaideal4.jpg]

Pierwsze GBA - super sprzęcik, kupiony na allegro za 100zł z 2 tygodnie temu.

[Obrazek: 3153495704.jpg]

Pokemonki na GBA - już z 5h rozegrałem! super sprawa, ile traciłem grając sześć lat
temu na emulatorze -_-


[Obrazek: 3157478032.jpg]

Prawie za darmo gry na NDS-a z allegro.


RE: Świeże zdobycze - Zgredol - 01-05-2013

Byłem na targach staroci i nawet skąpy Zgred coś wybrał. Szukałem big box'ów, znalazłem tylko sfatygowanego Herkulesa.

[Obrazek: starocie.png]

XIII 1€ - a bo fajny kartonik, jakimś dziwnym trafem miał w środku plakat gta san andreas.

3 Gry z PSX'a za 5€ - Colin Mcrae rally 2, a bo dobrze mi się w to kiedyś grało. Kobitka nie miała wydać, to wziąłem jeszcze shaolin (cholera wie co to) i Tom Raider IV.

Jako, że na dniach ma przyjść do mnie gameboy micro, chciałem poczuć totalny oldschool więc kupiłem Ice Climber z Nes'a za 2€

Grzebiąc w kartonie pełnym muzyki typu barry white, znalazłem pierwsze wormsy w wersji angielskiej i final fantasy VIII bez oryginalnego pudełka, choć w dobrym stanie. Do tego zabrałem pakiet czterech gier w tym niebieskim opakowaniu: Heart of Darkness, Tomb Raider II, DeathTrap Dungeon i Warhamer Dark omen. - płyty z premierówek w brzydkim opakowaniu, w sumie 6 pudełek (bo final fantasy było w 4 osobnych) - 5 €

Odchodząc znalazłem Shadow Man'a z małym plakatem - 1€

Na odchodne napatoczyła się fura pirackich gier, które musiałem przejrzeć - wyciągnąłem oryginalnego Jim'a dżdżownice w wersji angielskiej, Tomb Raider Terracide i jakiegoś "Ambush at Sorinor" - który mnie zaintrygował. - 1€

Fura śmieci za 15 Euro - 50-60 zł. Czy warto? a nie wiem, dobrze się bawiłem.


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 03-05-2013

Ostatnio wyrwałem od kuzynki GameBoya Advance SP i kilka gierek

[Obrazek: dsc0012o.JPG]


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 06-05-2013

Świeżutka zdobycz. Łącznie 145 zł i ani grosza więcej. Znalezione na Allegro.

[Obrazek: P5050497_zps9a4be8c5.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Zgredol - 07-05-2013

[Obrazek: gameboymicro.png]

Gameboy micro + Pokemon firered i Tomb Raider - 30 E, eBay.


RE: Świeże zdobycze - SennseJ - 08-05-2013

[Obrazek: imagectma.th.jpg]

Wszystko sprawne i po angielsku Smiling


RE: Świeże zdobycze - grem - 11-05-2013

Dzisiejsze zakupy. Focia na poscieli archona z dedykacja dla crixa Kissing
[Obrazek: nJE22jP.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Pistolsen - 13-05-2013

[Obrazek: 3210707846.jpg]

COLIN MCRAE RALLY 3 stan idealny - jak nowy za 5,5zł + 8zł wysyłka z allegro



RE: Świeże zdobycze - facepalm - 13-05-2013

[Obrazek: 3209272435]
http://allegro.pl/pikmin-czytaj-opis-i3209272435.html - Skopiowałem z allegro bo mi się zdjęć nie chciało zdjęcia robić. Oczywiście działał (Tylko szkoda że instrukcja po niemiecku bo to jednak strategia jest).


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 13-05-2013

Skoro wypada się pochwalić, to niech będzie:

Ekipa Techland - twórcy Dead Island Riptide
[Obrazek: P5120519_zpsae862f40.jpg]
a na odwrocie
[Obrazek: P5120520_zps04eb0421.jpg]


RE: Świeże zdobycze - pitrek - 13-05-2013

Dostałeś za wykupienie całego nakładu kolekcjonerek?


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 13-05-2013

Nie. Dostałem bo jestem zajebisty fajny (dop. ~bleub). Gdyby nie to to choćbym wykupił sam jeden wszystkie to G bym dostał. 50 takich plakatów tylko powstało.


RE: Świeże zdobycze - Shaydar - 14-05-2013

[Obrazek: 1z1fuio.jpg]

Moje nowe dziecko Heart Limitowany 3DS XL Pikachu Smiling


RE: Świeże zdobycze - Pistolsen - 19-05-2013

Nowe nabytki:
[Obrazek: zdjcie0017n.jpg]
Stunt gp Stan bdb- za około 23 zł z wysyłką z allegro(kosztuje około 80zł), gry na psx po 10zł w stanie bdb
[Obrazek: zdjcie0018qr.jpg]
gry na psx z połamanymi pudełkami 2zł sztuka


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 19-05-2013

Najnowsze nabytki:
1. Urodzinowy prezent od mojej ukochanej kobiety i jednocześnie pierwsza faktyczna edycja kolekcjonerska na mojej półce: [Obrazek: cam00222.jpg]
2. Natomiast za własne pieniądze kupiłem (nie licząc kosztów przesyłki):
- Call of Juarez: The Cartel (7 zł)
- Prince of Persia z 2008 roku (11 zł)
- Prince of Persia: Zapomniane Piaski (11 zł).
Są to egzemplarze nowe, fabrycznie zafoliowane i choć dwie pierwsze pozycje już mam w kolekcji, są to mało reprezentatywne wydania z CD-Action, więc postawiłem skorzystać z tak atrakcyjnej oferty, być móc postawić te gry na półce. Smiling [Obrazek: cam00224s.jpg]

Nie są to może białe kruki czy absolutne klasyki, ale jak to mówią - tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. Od z grubsza rzecz biorąc dość skromnej EK tej części przygód asasynów kiedyś może dojdę do prawdziwych wypasów z figurkami, bo Ezio czy Connor stojący na półeczce bardzo by mnie ucieszyli.


RE: Świeże zdobycze - Link - 20-05-2013

Ostatnio mam szczęście do Big Boxów z grami, kupuję je za symboliczną złotówkę od sztuki, potem sprzedaję na allegro dla dinarów Winking Miesiąc temu trafiłem na takie perełki:
http://screencast.com/t/98N3XvwD
= 350 zarobionych dinarów

2 tygodnie temu kupiłem:
http://screencast.com/t/KpDYNrqZZM
= 180 zarobionych dinarów

Dziś trafiłem na takie:
http://screencast.com/t/7ptjHXsEro
później wystawię na allegro Winking


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 20-05-2013

Kurde Link Fap Warcraft w idealnym stanie jak widać Grinning

Mi dzisiaj przyszedł tylko mały prezent z UK:
[Obrazek: P5190553_zpsbce7dcf7.jpg]


RE: Świeże zdobycze - CTSG - 22-05-2013

UMD od zawsze mnie intrygowały. Może dlatego, że w moim otoczeniu wszyscy mieli przerobione PSP. Filmy na UMD to już dla mnie zupełny absurd, dlatego widząc ten zestaw za bezcen nie mogłem się oprzeć:
[Obrazek: DEfkLti.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Kropcia - 26-05-2013

Długo się zbierałam do zrobienia fotki. Dzisiaj, kiedy Snorlax przekroczył próg naszego domu, zmobilizowałam się. Oto nasza mała kolekcja, którą zebraliśmy od początku kwietnia Smiling Na HoMM w pigułce miałam chrapkę od jakiegoś czasu. Chciałam sobie przypomnieć H4 i przy okazji poznać H1 i H2.

[Obrazek: 2vanj9t.jpg]


RE: Świeże zdobycze - jeti - 26-05-2013

Skromne początki kolekcji na klasycznego Game Boy'a Smiling.

Metroida 2 znalazłem (ku mojemu zaskoczeniu) na targowisku.
Pozostałe dwie gry wygrane na aukcji.

[Obrazek: dtIikdp.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 26-05-2013

Guitar Hero Metallica wyrwane za grosze, bo za 10zł, a Pokemony dorwane za 14,50zł

[Obrazek: dsc0017qq.jpg]


RE: Świeże zdobycze - pitrek - 27-05-2013

Czekałem na 3 paczuszki i dzisiaj światowe oblężenie, wszystko doszło, a ja zorientowałem się, że jedna paczka jest z USA, druga z Azji i trzecia z UK Smiling Tadau:

[Obrazek: c6zj8t73r1gl_t.jpg]


RE: Świeże zdobycze - facepalm - 27-05-2013

Oyginalny (rzadki) pad gamecube + kabel AV gratis z wysyłką w cenie za którą ciężko by znaleźć samego oryginalnego pada - 45zł [Obrazek: 3236316517]


RE: Świeże zdobycze - grem - 28-05-2013

czasami kupujemy gry poniewaz sa dobre. czasami poniewaz sa tanie

[Obrazek: 2cN4tRFl.jpg]


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 30-05-2013

Najnowsze nabytki: [Obrazek: cam00243.jpg]

Dead Island: Riptide - taki tam bonusik za wykonywaną pracę.
Red Faction: Armageddon - 9,99 zł w Empiku. Miałem już grę z bundla THQ, ale brakowało mi pudełka, a że znalazłem tanio, to kupiłem.
Asheron's Call - 5 zł, kupiony na giełdzie towarowej. To MMO, w które i tak nie pogram z różnych względów, ale nośnik może kiedyś będzie warty miliardy. Grinning
Sin - wersja z CD-A, w boksie brakuje drugiej płyty z demami, ale na szczęście pełniak się zachował. Zapłaciłem 2 zł, również na giełdzie. Muszę tam bywać częściej, bo czasem można znaleźć coś dobrego za niewielkie pieniądze.