Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - VratherX3 - 10-11-2013

Dzisiejsze znalezisko Grinning Game Boy Advance SP i Super Mario Bros. 3

[Obrazek: 45.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Reed - 13-11-2013

Początkowo nie miałem zamiaru w ogóle postować tejże zdobyczy bo na dobrą sprawę to nic ciekawego.[Obrazek: ozx6BxF.jpg]
Jednak okazało się, że omyłkowo (tak zakładam) otrzymałem dwa klucze na białą zbroję dla Raidena, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to chętnie jeden oddam.
[Obrazek: 7ZayHpf.jpg]


RE: Świeże zdobycze - hipo5PL - 13-11-2013

Rock Band 2 i 3 z keyboardem na Playstation 3 za 208 zł z przesyłką Smiling
[Obrazek: 1421260_687032907987247_503299847_o.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Noctis - 14-11-2013

Dawno nie było u mnie nic nowego. Zdjęcie wykonane cudownym aparatem Vity Torll
[Obrazek: 92yk.jpg]

Bioshock 2 - 30zł
Dead Space 2 - 30zł


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 14-11-2013

[Obrazek: 53zh.jpg]

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie - owoc ostatniej wizyty na giełdzie staroci. Musiałem wymienić samo pudełko, gdyż było uszkodzone, a w dodatku przezroczyste, lecz reszta zawartości, tj. okładka, płyta, instrukcja oraz ulotka są bez zarzutu. Cena? Całe 5zł.

Konwerter HDMI->D-Sub z wyjściem mini-jack na audio - cena 52zł, z Allegro. Dla mnie to całkiem niezła zdobycz, gdyż w monitorze nie miałem odpowiedniego portu do podłączenia niedawno zakupionego PS3, a nabycie nowego to spory wydatek. Ewidentna chińszczyzna, zadziałała dopiero z trzecim kablem D-Sub (być może część winy leży też po stronie krnąbrnej konsoli), ale póki co nie narzekam. Na jakiś czas powinno wystarczyć, a obraz jest bez zarzutu, lata świetlne wyprzedzający to, co widziałem na ekranie podłączając PS3 przez tuner TV.


RE: Świeże zdobycze - Luk1989 - 15-11-2013

[attachment=154]

Demon's Souls + Soul Calibur V = 50 zł

God of War Wstąpienie = 150 zł - 60 zł = 90 zł ( Zakup roku jak dla mnie,oryginalnie kupiłem za 150 zł kolekcjonerkę,ale w ciągu 2h sprzedałem edycje podstawową,więc wyszło 90zł za nową sztukę Grinning )


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 15-11-2013

Wymieniłem się ze znajomym zza granicy:

[Obrazek: PB110971_zps9ee00b38.jpg]

A to kupiłem za 5.50 PLN + wysyłka, czyli łącznie jakieś 15 PLN.

[Obrazek: PB130972_zps902b03b5.jpg]

Jaram się teraz Grinning


RE: Świeże zdobycze - Rufus - 16-11-2013

[Obrazek: rs21.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


Symulator pociągu mam do nadrobienia, z Hydraulikiem trochę przycrixowałem, ponieważ to jest samo pudełko, poprzednie niestety dokonało żywota w rękach niewinnych dzieci Winking


RE: Świeże zdobycze - Pistolsen - 20-11-2013

[Obrazek: 4tp0.jpg]

Za 100zł nowa kolekcjonerka snajper ghost warrior.
Spodobało mi się demko więc kupiłem Happy_2


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 20-11-2013

[Obrazek: PB180974_zps1ca67997.jpg]

Tak wygląda te Jumbo steelbook
[Obrazek: PB180975_zpsa63da64e.jpg]

A tu flaga od Muve do mojej EK AC4. Jest ogromna Grinning
[Obrazek: PB180977_zpse6f650d4.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Link - 20-11-2013

Własnie dotarły mi kontrolery do Rocksmitha 2014, którego sprawię sobie już w grudniu (zakup gitary przekroczył przyjęte wcześniej normy)

Squier by Fender Affinity Stratocaster HSS w przepięknym odcieniu Sunburts wraz z piecykiem Fender Frontman 15-watt. ROCK ON!

[Obrazek: 1002571JP_naaseqe.JPG]


RE: Świeże zdobycze - FireStorm - 21-11-2013

U mnie nieco biedniej niż u Criksa:
[Obrazek: BZiojgtCAAAgfdk.jpg]

Również zamawiałem na muve.pl, dlatego flaga pozostaje ta sama. Warto wspomnieć, iż figurka rzeczywiście wygląda dobrze (do tego to zestaw typu IKEA - należy ją samemu złożyć z kilku elementów. Co ciekawe, lina jest materiałowa). Wrażenie robi przywiązanie do szczegółów, jak np. ćwieki na płaszczu, czy wyciągane pistolety skałkowe. Jedynym mankamentem pozostaje twarz Edwarda, która wygląda nieco sztucznie, a to głównie wina oczu. Na szczęście jest skrywana przez kaptur, przez co nie zwraca się uwagi na tę niedoskonałość. Czepialstwem jest wspomnienie o nie najlepszym wyważeniu całości - pan Kenway ma podobną przypadłość, co nowa konsola Sony, lekko się gibie. Problem występuje tylko w momencie, gdy poruszamy figurką, w każdym innym wypadku grzecznie stoi i zbiera kurz.


RE: Świeże zdobycze - Piskle - 21-11-2013

Oto na waszych oczach powstaje nowa historia!
(tak, chusteczki w gotowości)
Kciuk Jezusa™
Teraz czekamy na konsolę :P

#fejm #nowageneracja #PS4



RE: Świeże zdobycze - ichabod - 25-11-2013

[Obrazek: akfHvdu.jpg]

Fap To Asasyn będzie musiał iść w odstawkę


RE: Świeże zdobycze - jeti - 25-11-2013

@ichabod: Zelda Fap.. Podobno wydanie UK ma na odwrocie alternatywną okładkę, sprawdzałeś?


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 25-11-2013

Sprawdzałem, widać ją zza dziur :P Jest podoba do tej normalnej, tyle, że bez złotych akcentów.


RE: Świeże zdobycze - UzeQ - 25-11-2013

Paczuszka z Muve.pl przyszła Grinning! Oto rezultat ich wyprzedaży edycji kolekcjonerskich - za całość 250 zł
[Obrazek: Muve%20(2).JPG]


RE: Świeże zdobycze - FireStorm - 25-11-2013

[Obrazek: BZmvoGXCYAAe6tk.jpg:large]

Ostatnio postanowiłem rozpocząć przygodę z komiksem i o to są tego efekty. Zacząłem od klasyki, czyli Watchmenów, oraz skorzystałem z okazji do poznania bliżej Batmana, jaką dawał reset całego uniwersum DC w formie The New 52. Dodam jeszcze, że był to mój pierwszy zakup z Amazona, a jest to o tyle istotne, iż nie spodziewałem się tak szybkiej wysyłki - paczka dotarła z Wielkiej Brytanii do Polski w jeden dzień.

EDIT:
@Grodek
Batmana kupiłem na Amazonie za £7,63. Jest to miękka oprawa, stąd niższa cena. W twardej opłaca się bardziej kupować w Polsce (np. na sklep.gildia.pl), gdy jest promocja -25% (wychodzi 55 zł za jeden tom). Z kolei Watchmeni wynieśli mnie £20.46. To edycja Deluxe i, jeśli wierzyć informacjom na stronach www, posiada 32 strony więcej w stosunku do TEGO polskiego wydania.


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 25-11-2013

(25-11-2013, 21:18)FireStorm napisał(a): [Obrazek: BZmvoGXCYAAe6tk.jpg:large]

Ostatnio postanowiłem rozpocząć przygodę z komiksem i o to są tego efekty. Zacząłem od klasyki, czyli Watchmenów, oraz skorzystałem z okazji do poznania bliżej Batmana, jaką dawał reset całego uniwersum DC w formie The New 52. Dodam jeszcze, że był to mój pierwszy zakup z Amazona, a jest to o tyle istotne, iż nie spodziewałem się tak szybkiej wysyłki - paczka dotarła z Wielkiej Brytanii do Polski w jeden dzień.

Ile za tego Batmana? Cena taka sama jak polskie wydanie (ok. 80zł) czy inna?


RE: Świeże zdobycze - UzeQ - 25-11-2013

Ile dałeś za komiksy? Bo ja kupiłem oba w polskiej wersji, w twardych oprawach za 50 zł(Batman) i 70 zł (Watchmen)

(25-11-2013, 21:32)Grodek napisał(a): Ile za tego Batmana? Cena taka sama jak polskie wydanie (ok. 80zł) czy inna?
Polskie wydanie jest w twardej oprawie. Poza tym za 75 zł kupisz go w Empiku. W każdej księgarni internetowej jest za ok 50 zł


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 25-11-2013

[Obrazek: dsc_0040.jpg?w=660&h=494]

Ja też coś z DC zakupiłem. Nie są to wydania zbiorcze (aktualnie nie mam tylu pieniędzy) ale i tak dobrze się czyta. Green Arrow po #17 jest świetny.


RE: Świeże zdobycze - SebastianL92 - 25-11-2013

(25-11-2013, 12:48)ichabod napisał(a): [Obrazek: akfHvdu.jpg]

Fap To Asasyn będzie musiał iść w odstawkę

Fap A ja na swoją wciąż czekam Childish. Ktoś wie ile idzie paczka z GAME?


RE: Świeże zdobycze - jeti - 25-11-2013

(25-11-2013, 22:53)SebastianL92 napisał(a): Fap A ja na swoją wciąż czekam Childish. Ktoś wie ile idzie paczka z GAME?

Kiedy zamówiłeś?


RE: Świeże zdobycze - SebastianL92 - 26-11-2013

Preorder. Według maili wysłali grę już 18 listopada.


RE: Świeże zdobycze - jeti - 26-11-2013

Z tego co pamiętam jak od nich zamawiałem to czekałem około 7-10 dni. Więc w najbliższym czasie powinieneś dostać.