Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - KDMentos - 28-12-2013

Świąteczne zdobycze Fap

[Obrazek: 0gu8.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Link - 28-12-2013

U mnie w koncu rzucili coś nowego do rupieciarni, zaowocowało to zakupem:

[Obrazek: 1002611JP_nqqwhsq.JPG]

Big Boxy po 10 zł za sztukę (kupiłem je z myślą o sprzedaży na allegro i zarobieniu paru groszy na inne gry) Giana Sisters za 17 zł w Kauflandzie (wydanie "Dobra Gra" ale jakoś to przełknę, musiałem mieć tego zremasterowanego klasyka, ponieważ na C-64 była to jedna z pierwszych gier jakie w życiu grałem) GT 5 to prezent Świąteczny Heart a poradnik do GTA IV dorwałem za 15 zł od kolesia z tablicy.

[Obrazek: 1002612JP_nqqwhah.JPG]

Gierki kupione po 5/6 zł, Theme Hospital bankowo pójdzie dla kogoś z Was (dla Crixa) bo mam już 2 kopie tej gry Smiling Szczegóły rozdawajki - Soon


RE: Świeże zdobycze - morfin132 - 28-12-2013

Znalezione pod choinką.

[attachment=175]


RE: Świeże zdobycze - Japko - 28-12-2013

W końcu kupiłam sobie porządnego pada do gry na blaszaku. Już nie muszę kombinować z adapterem usb pada od PS2, ani programami emulującymi. A i zawsze przyda się mieć drugiego, zastępczego do xklocka, bo coś czuję, że stary najlepsze lata ma już za sobą. Smiling

Czarny :3
[Obrazek: 3o5fxPj.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 28-12-2013

[Obrazek: 5l4TybM.jpg]
Giftów świątecznych ciąg dalszy =)


RE: Świeże zdobycze - convert - 28-12-2013

Kolejna nie związana z grami zdobycz poszerza moją kolekcję płyt Smiling

[Obrazek: TIOi4WO.jpg?1]


RE: Świeże zdobycze - Piskle - 29-12-2013

Convert: Czemu kupiłeś płytę w zalanym pudełku, nie stać Cię na nową? Childish


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 29-12-2013

[Obrazek: 1497825_760992897263810_584302867_o.jpg]

Me Gusta

Kupiłem sobie też Knights of the Old Republic i Rayman Fiesta Run na iOS. Me Gusta


RE: Świeże zdobycze - UzeQ - 29-12-2013

Ichabod - gdzie wyhaczyłeś mariana?


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 29-12-2013

Na allegro, nóweczka w folii z pół kilo ulotek w środku Heart Ale nie mam pojęcia ile kosztował, bo to prezent


RE: Świeże zdobycze - Login95 - 30-12-2013

Dosyć ciężko było je dostać, ale chcieć to móc.
[Obrazek: jbbm.jpg]
[Obrazek: o31a.jpg]
(przepraszam za jakość, ale pod ręką miałem tylko Vitę i aparat Вилия, co wybrałem pozostanie zagadką) It Is A Mystery


RE: Świeże zdobycze - kruskader - 30-12-2013

Zazdroszczę Strangera. Dużo kosztował?


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 30-12-2013

Oto moje najnowsze zdobycze:

[Obrazek: BcruYwVCIAEXfaC.jpg:large]

[Obrazek: c0hr.jpg]

GameCube w niezłym stanie, z padem (przyda mu się czyszczenie), kartą pamięci i okablowaniem - 50 zł. Sprzedawca gratis dorzucił grę FIFA 06, ale tylko w formie samej płytki, w dodatku w holenderskiej wersji językowej. W każdym razie strasznie się cieszę z tego sprzętu, bo wreszcie mogę zacząć polowanie na remake pierwszego Resident Evil. Fap

Prince of Persia: Piaski Czasu, Władca Pierścieni: Trzecia Era - po 15 zł/sztuka. Ten drugi również ma holenderskie pudełko oraz instrukcję, ale przynajmniej sama gra to multilanguage.

Metal Gear Solid - na to poluję od dłuższego czasu, ale sprzedawca na targu staroci miał tylko 1 płytę z 2 + dodatek w cenie 15 zł za wszystko. Cóż, mam nadzieję, że kiedyś uzupełnię ten zestaw.

Ten zakup był dla mnie totalnym zaskoczeniem i generalnie zawdzięczam go swojej kobiecie, która robiąc w pobliżu zakupy zauważyła coś, na co ostrzyłem sobie zęby od pewnego czasu. Heart


RE: Świeże zdobycze - Login95 - 30-12-2013

(30-12-2013, 04:33)kruskader napisał(a): Zazdroszczę Strangera. Dużo kosztował?

Nie był aż tak drogi, jakieś 60zł.
Teraz na złość pojawił się na Allegro za 39zł, ale i tak było warto.


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 30-12-2013

Login a Silent Hill ile kosztował? Bo szukam różnych częśći na różne platformy i m.in. silenta na ps2 lub xbox


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 30-12-2013

[Obrazek: pivg.jpg]

Już dawno się tak nie cieszyłem z prezentów gwiazdkowych Me Gusta


RE: Świeże zdobycze - Matuleczek - 30-12-2013

Link do unboxingu paczki od Linka: http://youtu.be/3JnfdQdsKjU
Przepraszam za jakość materiału, oraz za mikrofon w tablecie, która zniekształcił mój głos na klocuchowaty.


RE: Świeże zdobycze - parasolka - 30-12-2013

OST z filmu Breathe in, autorstwa jednego z najbliższych memu sercu pianistów, wreszcie znalazł się w moim posiadaniu. Ogromu radości, nie da się opisać słowami. Happy
Poza tym, GTA V i LOTR Lego, które dorwałam dziś w Katowicach. Aww_2

[Obrazek: newbie_zps67a0acc9.png]


RE: Świeże zdobycze - convert - 30-12-2013

Lepiej późno niż wcale Smiling

[Obrazek: vbdw.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Login95 - 30-12-2013

(30-12-2013, 17:05)Mkali napisał(a): Login a Silent Hill ile kosztował? Bo szukam różnych częśći na różne platformy i m.in. silenta na ps2 lub xbox

80zł + przesyłka, ciężko znaleźć Silent Hill 2: Inner Fears na Xbox'a, tak samo Silent Hill 2: Restless Dreams na PS2, ale zwykłych SH2 i SH3 na PS2 i PC jest pełno na Allegro.
Łatwo tam też dostać SH4: The Room.
Widziałem też 1 kopię SH1 na PS1
Szkoda, że nigdy nie wypuścili SH3 na Xbox'a...


RE: Świeże zdobycze - Reed - 30-12-2013

Wreszcie przyszło zastępstwo dla starej wysłużonej gitarki od RB1 Torll
[Obrazek: ycwag9s.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Matuleczek - 30-12-2013

@Reed gdzie kupiłeś? LOOOOOOL


RE: Świeże zdobycze - Reed - 30-12-2013

@Matuleczek
Na allegro z łódzkiego sklepu ONES. I co zabawniejsze mieszkam od Łodzi jakieś 10km i nigdy o nich nie słyszałem. Torll

@down
Masz link do ich allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2658883 , co prawda nie widzę, aby tam oferowali, ale skontaktuj się z nimi bo z tego co zrozumiałem mają chyba jeszcze jedną sztukę tego logitecha, tylko na allegro go nie ma.


RE: Świeże zdobycze - Matuleczek - 30-12-2013

@Reed podałbyś link, o ile były jeszcze jakieś gitary?


RE: Świeże zdobycze - Dark Archon - 01-01-2014

[Obrazek: 2014-01-01_1335.png]

Kolejna partia gier nadesłanych mi przez widzów + moje drugie Diablo III (ups!).

Spora część gier pochodzi od Rewola ( w tym Moja Pierwsza Biblia z którą na pewno zapoznam się bliżej Heart Torll ), jest też Spliter Cell: Trylogia od Linka i Asterix i Obelix w big boksie (ale nie na zdjęciu).

Moim osobistym Fap of the Day jest jednak The Neverhood w idealnym stanie, z instrukcją. Serdecznie dziękuję osobie, która mi go podesłała. Nie wiem czy chce być tu wywoływana publicznie, więc w tym momencie pozdrawiam anonimowo Spisek!

Dzięki dla Qzaka, który robił za muła i przewiózł towar przez granicę Winking