Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - Noctis - 27-05-2014

Dziś trochę różnorodnie. "Final Fantasy: Trading Arts Kai: Cloud Mini Figure" wygrana w konkursie. Paczka przybyła prosto z Japonii
[Obrazek: jY77SM6.png]
Duperele od znajomego po 2 złocisze. Wyłącznie w celu dalszego wypełniania półek.
[Obrazek: hu3UaDE.png]
Po ostatniej wizycie na nocy X-Men stwierdziłem, że czas wrócić do uzupełniania swojej kolekcji filmów z mutantamiGrinning
[Obrazek: jf48iOu.png]


RE: Świeże zdobycze - Shagy - 27-05-2014

[Obrazek: 14azgjo.jpg]
Już 2 spontaniczny zakup konsoli, ale jak na razie jestem zadowolony Torll #nikogo


Odp: Świeże zdobycze - Chopin98 - 27-05-2014

Rodzinka game boy'ów się powiększa Trollface jestem dumny z tego że Colora kupiłem z Wario Landem 3 za 10zł a GBA dostałem od kolegi za darmo hehe razem z tymi trzema grami :d

[Obrazek: gedame4e.jpg]

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka z mega dobrym aparatem 5 mgp Grinning


RE: Świeże zdobycze - Kicaken - 27-05-2014

Ostatnie moje zakupy Heart
PS2 Czarna Slim + Pad + okablowanie (w tym kable component do nagrywania gameplayów, robienia screenshotów do bazy). Niestety memorka jest nie orginalna 64Mb.

A dzisiaj za nie całe 6 zł za sztuke: 25 (1 jedna gratis) gier na PS2 Heart

Teraz to więcej gier pudełkowych mam z PS2 niż z innych platform

<iframe class="imgur-album" width="100%" height="550" frameborder="0" src="http://imgur.com/a/s8cLo/embed"></iframe>

Fifa? Jankowi się podoba
PES? :niejohnny:


RE: Świeże zdobycze - Link - 28-05-2014

Nareszcie udało mi się zdobyć jeden z najlepszych modeli Pegazusa - IQ-502, polowałem na niego od dłuższego czasu - ceny na allegro powalają, a mi za zestaw z 30 kartridżami przyszło zapłacić jedyną stówkę Smiling Retro kolekcja się rozrasta Me Gusta

[Obrazek: 2v2y6gl.jpg]

[Obrazek: 312bhfn.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 28-05-2014

Loot tylko ze wczoraj:
[Obrazek: P5241207_zps058f9cee.jpg]

Loot z dzisiaj czyli wielki stand z Watch Dogs:
[Obrazek: P5241202_zpsc4dfd16a.jpg]


RE: Świeże zdobycze - farmaceuta - 29-05-2014

Trochę niezbyt growo, ale przyszła do mnie paczka z sklepu Mangarden, w środku były 3 tomy Another. Podobno manga jest dużo lepsza od anime, ale anime jeszcze nie oglądałem, sama manga jako horror jest naprawdę niezła. [Obrazek: fzrly9.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Iselor - 30-05-2014

Nowe nabytki:

[Obrazek: db34_zps307c648c.jpg]

[Obrazek: db35_zps194df96a.jpg]

[Obrazek: bb21_zps7b08885f.jpg]

[Obrazek: bb22_zps50d00059.jpg]


Odp: Świeże zdobycze - dzik - 30-05-2014

gdzie ty kolego dorwales tego tzara ? swoja droga troche godzin x-lat temu sie przy tym spedzilo :-)

Wysyłane z mojego GT-S5690 za pomocą Tapatalk 2


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 30-05-2014

Pacz Psy w edycji Vigilante.
Po za tym nagrody za konkurs Gram.pl

Plakat, drewniany pendrive 4GB, miecz (otwieracz do butelek i listów w jednym), koszulka.

[Obrazek: P5261210_zpsa8b501d1.jpg]


Odp: RE: Świeże zdobycze - Chopin98 - 30-05-2014

CRiX gdzie dostałeś taki stand z Watch Dogs ?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Od takich pytań istnieje prywatna wiadomość. A jeśli już musisz pytać tutaj, to nie kopiuj całego postu z ogromnymi grafikami




RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 30-05-2014

Media Markt.


RE: Świeże zdobycze - Maurek - 31-05-2014

Wlasnie wrocilem z Pixel Heaven 2014, i dostalem pare przypinek oraz kupilem sobie kubek. A te kartki to z gierki indie "Butcher".


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 31-05-2014

Przyszła do mnie dzisiaj paczuszka z Muve.pl Trochę spóźniona ale się wywiązali Grinning

[Obrazek: P5271211_zps3cdea534.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 31-05-2014

Nazbierałem trochę fantów urodzinowych i nie tylko i chętnie się z wami nimi podziele Smiling
[Obrazek: O9ZwGxY.jpg]
Na pierwszy ogień pójdzie GTA z dod. London w ciuchlandzie za 1.74 zł 15zł/kg Okazja! Torll
Metro kupione w biedrze za 40 zł Smiling Świetna gierka polecam! 9/10 Silent Hill 3 za 30 zł Smiling z przypinką od znajomej Smiling Prototype za 5zł, Disney Universe za 10 zł i Cryostasis za 7 zł wszystko w Saturnie (Sapiej mi pomagał w wyborze Torll ) Oraz koszulka Marvelowska z Punisherem od siostry Smiling
[Obrazek: eHsGR9Z.jpg]
Hunter Coolpad na laptopa i Słuchaweczki od e5. Coolpad bardzo fajnie działa i ładnie świeci Smiling
[Obrazek: VWNmILQ.jpg]
Stand od Linka Heart
[Obrazek: gLODJgU.jpg]
Oraz mniej gamingowe fanty, ale bardziej urodzinowe Smiling
Dwa otwieracze do piwa Torll Jeden domowy drugi bardziej przenośny. Fajnie wygląda nabój Grinning Oczywiście podkładka pod piwo z imieniem. Kubek Termiczny Me Gusta Książka od siostry widać o czym. Słoiczek z cukierkami Angry Birds, który kupiłem przy udziale Kropci Grinning Pokazała mi miejsce, gdzie powstają śliczne cukierkowe kokoszki i nie mogłem się oprzeć pokusie, aby nie kupić słoiczka Grinning Oprócz tego dostałem dwa cukierkowe woreczki od siostry Smiling


RE: Świeże zdobycze - Kropcia - 01-06-2014

Około tygodnia temu trafiło do mojej kolekcji, ale jakoś nie miałam chwili by się pochwalić:
[Obrazek: 167tjd3.jpg]

Nawiasem mówiąc The Inner World już ograłam Heart

A to beniowa kopia i pamiątka po CDA Expo (podziękowania dla Viatoro):
[Obrazek: 290pt9i.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 01-06-2014

Takie Dni Dziecka to ja lubię Me Gusta
[Obrazek: eOJpIgY.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Wielkimati - 02-06-2014

[Obrazek: GVQcsid.jpg]

No, zobaczymy czy warto było.


RE: Świeże zdobycze - Reed - 02-06-2014

Skromny update o całkiem ciekawe okazy.
[Obrazek: dTg0W6y.jpg]
Pokemon Mystery Dungeon w zasadzie najbardziej mnie zaskoczył, bo po pierwsze miał bardzo wymiarową kopertę Torll, a po drugie całkiem zapomniałem o tym giveaway-u. No, ale oczywiście, dzięki arhn.eu!
[Obrazek: jxaPukg.jpg]
Oraz, mała "perełka", czyli Ico na PS2 w wydaniu limitowanym i jak na papierowy box to całkiem niezłym stanie.
[Obrazek: Pon29QI.jpg][Obrazek: rYB0sVK.jpg]


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 02-06-2014

Mnie dzisiaj Pani Bozia czymś takim obdarowała Smiling

[Obrazek: 2zz7omx.jpg]


RE: Świeże zdobycze - CTSG - 02-06-2014

Podsumowanie pierwszej w moim życiu wizyty w sklepie z używanymi grami:
[Obrazek: j8s1SMj.jpg]
I zestaw do ratowania kiepskiego poniedziałku - słuchawki do PS4 i nowa porcja Pajęczaków:
[Obrazek: E1V3GTX.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Dymek - 02-06-2014

Nagroda z gramyipomagamy 2013. Dziękuje Kissing

[Obrazek: DSC_0027.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Grodek - 02-06-2014

Fajne komiksy CTSG, widać że wiesz co dobre Me Gusta


RE: Świeże zdobycze - MrKalafior - 02-06-2014

CTSG bogacz z wysp Torll


RE: Świeże zdobycze - Dariusxq - 03-06-2014

[Obrazek: 4urcgxckpuxc.jpg]
A true gentleman leaves no puzzle unsolved! It Is A Mystery