Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 17-06-2014

A ty ichabodzie się wstydź Childish On pisał, że mu się steel podoba. Ja napisałem, ze skoro tak, to w momencie gdy trzyma w nim płyty to może mu się zniszczyć (porysować jak ułoży go na półce z grami) więc bez ochrony się nie obejdzie. Simple Grinning


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 17-06-2014

(17-06-2014, 11:19)CriX Doomsday napisał(a): A ty ichabodzie się wstydź Childish On pisał, że mu się steel podoba. Ja napisałem, ze skoro tak, to w momencie gdy trzyma w nim płyty to może mu się zniszczyć (porysować jak ułoży go na półce z grami) więc bez ochrony się nie obejdzie. Simple Grinning
Najlepiej wszystko foliować i trzymać w hermetycznej komorze o stałej temperaturze i wilgotności. Nie wspominając o utrzymaniu odpowiedniego stężenia drobnoustrojów i podłączenia elektrod w celu zabezpieczenia steelbooka przed korozją. Piez


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 17-06-2014

[Obrazek: P6131231_zps4320a006.jpg]

Dostałem laptoka który "nie działał bo spadł". Dokładniej to im spadł ale i zgubili ładowarkę... Kupiłem nową + myszkę i mam dobry sprzęt. Jeszcze tylko większy dysk, inny procek + ram i zawiasy. Zrobię z tego dobry sprzęcik do prostych rzeczy Grinning


RE: Świeże zdobycze - Ad-M - 17-06-2014

Niewyraźne, ale chyba widać o co się rozchodzi Grinning
[Obrazek: P170614_14_03.jpg]


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 17-06-2014

Kolejne uzupełnienie do mojej kolekcji. Wydanie amerykańskie Ultimate Doom z 1995 roku z wielkim plakatem.

[Obrazek: 11aeosx.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 17-06-2014

Pisz od razu ile za to dałeś. Umieram z ciekawości.


RE: Świeże zdobycze - Link - 17-06-2014

Oczom nie wierzę, że to prawda Smiling Bezapelacyjny Fap of the Day, użytkownik Obi postanowił powiększyć moją póki co dość słabą kolekcję Zeld, ofiarując mi zupełnie za darmo Heart Zeldę na SNES'a Kissing

[Obrazek: k2d5v.jpg]

Gdyby tego było mało, dziś z pracy wróciłem z Segą Master System II, którą zakupiłem od klienta mojego sklepu Grinning Jakoś tak się zgadaliśmy przy stoisku z PS 3, że "kiedyś to gry były lepsze" po dłuższej pogawędce okazało się, że ma w piwnicy Segę, sprzedał mi za 100 zł, ma tylko jeszcze podrzucić pada Smiling

[Obrazek: ab3vk4.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Azu - 17-06-2014

Od dziewczyny dostałem wczesny prezent na urodziny ^^. W końcu pad do PC, bez zbędnych problemów z kompatybilnością etc....

[Obrazek: IMG_20140617_131846.jpg]


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 17-06-2014

(17-06-2014, 20:00)CriX Doomsday napisał(a): Pisz od razu ile za to dałeś. Umieram z ciekawości.

Koło 50$.


RE: Świeże zdobycze - Dorczenzo - 18-06-2014

[Obrazek: 2014-06-18_2010.png]

Kupione za 13 funtów na eBayu. Kartonik lekko zniszczony ale reszta wygląda jak nówka Smiling Jedynym mankamentem (dosyć sporym niestety) jest brak jednej z instrukcji. No cóż, będę musiał kiedyś dokupić :p Ale i tak, na grę polowałem kilkanaście lat Fap


RE: Świeże zdobycze - JohnAbruzzi87 - 18-06-2014

Kolejny nabytekSmiling
Oryginalny kartridż "The Legend of Zelda - A Link to the past" wraz z instrukcją. Pudełko bardzo dobrze wykonana reprodukcja.

[attachment=229]


RE: Świeże zdobycze - Darkers - 18-06-2014

[Obrazek: usizhKI.jpg?1]
[Obrazek: kkaxaI1.jpg?1]
Pierwsza kieszonsolka w kolekcji.Fap Jedyny mankament to dość mocno porysowany ekran. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś pozbyć chociaż części rys. Pozostaje tylko upolować Pokemony.


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 19-06-2014

Wyrwana za niewielkie pieniądze jedna z najlepszych polskich gier.

[Obrazek: fz2h6v.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Link - 19-06-2014

Gitarka, wzmacniacz - jest, Rocksmith Heart dotarł wczoraj, brakuje mi jeszcze tylko kabla.

[Obrazek: fz9s3m.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Nowatsky - 19-06-2014

Największe marzenie z dzieciństwa spełnione Smiling jedyny mankament to mocno pokiereszowana zewnętrzna część obudowy, stąd moje pytanie czy ktoś dokonywał operacji wymiany obudowy swojego sp'ka przy użyciu tych części zamiennych : http://www.bitpoland.pl/inne-konsole-nintendo-game-boy-advance-gba-sp/835-obudowa-przyciski-nintendo-game-boy-advance-sp-czarna.html

[Obrazek: LxiMyk1.jpg?1]


RE: Świeże zdobycze - SebastianL92 - 19-06-2014

Kolekcyjka Metal Slug na PC. Zabawa przednia Fap
[Obrazek: 2014-06-07+09.41.14.jpg]
Przejrzałem trofki w PS3 i jedną z gier, w którą nigdy nie grałem (a miałem trofki) jest ten riddick... Po zdobyciu kolekcji MGS, czwóreczka troszke mi zalegała, zrobiłem więc małego deala.
[Obrazek: 2014-06-07+09.45.54.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 19-06-2014

@UP
Gdzie i za ile kupiłeś tego Metal Sluga?


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 19-06-2014

Oto moje najnowsze zdobycze:

[Obrazek: kaYZSxw.jpg]

Riiiiiiiiiidgeeeee Raaaceeer - 8,50 zł, Empik.com.
Mafia - 15 zł, używka, antykwariat z książkami i filmami.
Zakuta Pała 3 - nówka w folii, 10 zł, to samo miejsce. Najważniejsze, że to zwykłe pudełko DVD, a nie digipack.


RE: Świeże zdobycze - kamil.z7 - 19-06-2014

Ostatnie nabytki Heart SH Collection zawiera części 2,3 i 4.
[Obrazek: 2ef00af.jpg]
A tu moja dotychczasowa mini kolekcja Silent Hill, póki co poluję na premierowe SH2 w ładnym stanie, SH3, Origins i Shattered Memories (nie mam PSP, a do tego chciałbym mieć wszystko ładnie wyeksponowane w wersjach PS2, takie zboczenie ;_;
[Obrazek: 9zq6bt.jpg]


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 19-06-2014

(19-06-2014, 12:29)CriX Doomsday napisał(a): @UP
Gdzie i za ile kupiłeś tego Metal Sluga?

Na ebayu są po 50zł. Wpisz sobie (PC GAME Boxset) SNK METAL SLUG Collection (Multi Language) 1~6,X DVD NEW.


RE: Świeże zdobycze - Nocturne - 20-06-2014

Poszedłem dziś rano po Vitę. Wróciłem z czymś troszkę innym #91 - Cloyster

[Obrazek: comment_d1FiV2R2tXBEGrefPWoHRPJyFk9iF3w9.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 20-06-2014

[Obrazek: 71N1Kpf.jpg]
"We all trapped in a maze of relationships.
Life goes on with or without you,
I swim in the sea of unconcious,
I search my own heart, pursuit in true
seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelf."


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 20-06-2014

[Obrazek: Wy3oHeB.jpg]
Update! Byłem dzisiaj w ciuchlandzie i wyłapałem za 2.20zł/sztuka Torll

All hail Ciuchlandy!


RE: Świeże zdobycze - Stivi - 21-06-2014

Kartoniki to jedyne rzeczy, które udaje mi się ostatnio zdobywać:

[Obrazek: wtye0j.jpg]
[Obrazek: 245d6yh.jpg]
[Obrazek: 6du1io.jpg]

Dedykuję post Archonowi Chyba Polygamia!


RE: Świeże zdobycze - Wojtex28 - 21-06-2014

Dwie wczorajsze zdobycze:

[Obrazek: wzOcewm.jpg]

Superowy stand od Crixa w formie szafeczki, nareszcie będę miał gdzie trzymać moje klamoty Heart

[Obrazek: pKKwRAy.jpg]

No i Excel na Vitę Torll

Zdjęcia wyszły mi trochę nie ostre, przepraszam ;____;