Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Kayshima - Hejos! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Napisz coś o sobie! (https://forum.arhn.eu/Forum-Napisz-co%C5%9B-o-sobie)
+--- Wątek: Kayshima - Hejos! (/Temat-Kayshima-Hejos)



Kayshima - Hejos! - Kayshima - 13-05-2013

Hejos! Nazywam się Sandra, postanowiłam przyłączyć sie do waszej społeczności ;]
Mam nadzieję, ze mnie miło przyjmiecie do swego zacnego grona.
Więc tak. Kocham światy fantasy, nie ważne czy to gry czy to książki, od czasów RTL'a i DBZ podążam śladami anime/mangi.
Jak w sumie widać po sygnaturze jestem posiadaczka konsoli ps3.
miłośniczką RPG, platformówek, sanboxów, rpg shooterów[taaa, borderki się kłaniają Winking], uwielbiam gry strategiczne.
Nie pogardzę dobrą książką, ja je wręcz połykam. Rzadziej oglądam filmy.
Jestem osobą otwartą na ludzi, lubie pożartować, powydurniać się, pośmiać w mając w tle odpaloną gre i dobre grono ludzi na skype/teamspeaku.


RE: Kayshima - Hejos! - yamny - 13-05-2013

Cześć, jesteś kolejną przedstawicielką płci pięknej na forum! To forum (jak zresztą dużo innych) charakteryzuje się tym, że życie tętni na shoutboksie - jeśli masz zamiar podyskutować luźno na wszelkie tematy ze społecznością arhn.eu, to zapraszam do udzielania się właśnie tam Smiling


RE: Kayshima - Hejos! - Link - 13-05-2013

Kolejna dziewczyna na forum Party! Robi się tu już całkiem przyjemnie Winking Witaj na forum, posiadasz PS 3, a na tym forum SONY = Heart Jeżeli lubisz rozmawiać na TS'ie to już dziś mogę Cię zaprosić na nasze cotygodniowe, sobotnie spotkania. Rozmawiamy sobie na nich z użyszkodnikami forum na tematy wszelakie.
Liczę też, że w przyszłości spotkamy się na serwerach jakiejś gry multi na PS 3, za sprawą "Lekkich grań" które zacząłem ostatnio organizować. Baw się dobrze Smiling


RE: Kayshima - Hejos! - Kayshima - 13-05-2013

Dzięki za miły odzew panowie Winking
Nicely, z chęcią zawitam na TS'a tylko podesłałbyś mi namiary?
A co do multi bardzo chętnie, oczywiście jeśli będę miała tytuł w kolekcji lub nie będzie na chodzie u kolegów ;] Można gdzieś sie dowiedzieć kiedy takowe lekkie grania organizujesz?


RE: Kayshima - Hejos! - Link - 14-05-2013

Oto dane naszego serwera TS:
nazwa: arhn.pl
hasło: arhn

Najbliższe spotkanie III stopnia odbędzie się w Uncharted 2 dnia 31.05.2013(piątek) lub 01.06.2013(sobota) - jeszcze się zastanawiam, w sobotę grywa więcej ludzi, ale trwają wtedy TSowe soboty, w piątek jest słabiej, ale nie kolidujemy z żadnym, wartym uczestnictwa wydarzeniem serwisu Winking Tak czy inaczej pojawi się odpowiedni temat tydzień przed eventem, a razem z nim planowana lista spotkań oraz mini regulamin Smiling


RE: Kayshima - Hejos! - Kayshima - 15-05-2013

Okay forum ogarnięte mniej-więcej. Będę wiedziała gdzie się zgłosić Winking Ach, Uncharted 2... Jak ja dawno tam w multiku nie byłam. Na TS'a zawitam na dniach.