Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PC] osu! Zasady ogólne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PC] osu! Zasady ogólne (/Temat-PC-osu-Zasady-og%C3%B3lne)

Strony: 1 2


[PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 26-08-2013

Jest to temat z ogólnymi zasadami, które ustaliliśmy między sobą i stosujemy podczas gry (tak było na początku, teraz jest to temat poświęcony samej grze).

1. Serwer zawszę nosi nazwę Arhn.eu, hasło: arhn
2. Każdy jest hostem na jedną posenkę, podem daje hosta następnej osobie w kolejce
3. Zbieramy się do gry na shoutboxie i Team Speaku (mamy własny kanał)
4. Mamy ustaloną tzw. Osubotę, czyli zbieramy się w sobotę około godziny 21 i gramy, dopóki nam się ludzie nie wykruszą
5. Posiadamy własną grupę na facebooku, jeśli chcesz się do nie przyłączyć, musisz najpierw zagrać z nami, i przy okazji mnie o tym poinformować.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - groszek941 - 27-08-2013

Fajny pomysł, szkoda tylko że nie wypalił... albo może jednak?! A może dzisiaj by się jakoś umówić np. na 19:00, mogę nawet założyć pokój z nazwą w poście wyżej... A także zbierać ludzi na shoucie tuż przed ową godziną Grinning


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 27-08-2013

Jak to nie wypalił? Byliśmy i graliśmy od około 22.00 do 2. w nocy.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - tobey - 27-08-2013

(27-08-2013, 13:17)groszek941 napisał(a): Fajny pomysł, szkoda tylko że nie wypalił... albo może jednak?!
Jak to nie wypalił? Pokój był prawie pełny, pośmialiśmy się, pograliśmy, niektórzy połapali kilka banów, było dobrze! Smiling
Co do dzisiaj, to chętnie się piszę, może pobierzmy tym razem jakąś paczkę beatmap przed grą, żeby nie pobierać plansz w trakcie rozgrywki?


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - groszek941 - 27-08-2013

Aha, czyli jednak graliście... szkoda, że również nie wbiłem... Bo jak wyszukiwałem pokoju arhn.eu to jakoś nie mogłem go znaleźć. A była godzina bodajże już 23, jak nie później?


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 27-08-2013

Protip: Trzeba mieć w filtrach zaznaczone pokazywanie zablokowanych gier, czy coś w tym stylu, bo nasz pokój jest na hasło.


Odp: RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Yaxes - 27-08-2013

(27-08-2013, 13:17)groszek941 napisał(a): Fajny pomysł, szkoda tylko że nie wypalił... albo może jednak?! A może dzisiaj by się jakoś umówić np. na 19:00, mogę nawet założyć pokój z nazwą w poście wyżej... A także zbierać ludzi na shoucie tuż przed ową godziną Grinning

Popieram, chętnie bym pod wieczór zagrał, co o tym myślicie?

Wysłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 4


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 27-08-2013

Dzisiaj startuje gamernight o 19 w osu! Zapraszamy wszystkich chętnych.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - filip6666 - 24-09-2013

Te wspólne gry już umarły czy jak?
Jak dla mnie to świetna inicjatywa, ale potrzebuje pewnych zasad, myślę, że dobrze by było, gdyby ustaliło się jakieś konkretne godziny i dni tygodnia na granie.
Ożywiam temat, bo chętnie bym sobie z kimś pograł.
Piszcie jeśli macie jakieś propozycje, albo kiedy komu pasuje, ja osobiście myślę, że najlepszym wyborem byłyby weekendy, powody są co najmniej oczywiste.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 24-09-2013

Wspólnie gry nie umarły, po prostu, jak mamy ochotę na granie, to się zgadujemy na steamie i gramy.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - filip6666 - 24-09-2013

Oh okej, to w takim razie jak coś to moglibyście do mnie zagadać, mój ID taki sam jak ten na forum.
I dodam jeszcze, że gram na poziomie hard'ów i niektórych insane'ów.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 26-09-2013

My gramy głównie na normalach i czasem hardach, więc jak cię nie zwiedzie nasz poziom to damy ci znać, gdy będziemy grali.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 10-10-2013

Jako, że nie ma TS sobót, to o 21 (a nawet wcześniej) się spotykamy na osu i gramy razem jakieś beatmapy.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Mkali - 10-10-2013

Osubota! ;D


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Yaxes - 10-10-2013

Ostatnia Osubota była całkiem udana moim zdaniem. Trzeba stworzyć kiedyś nasz wspólny Beatpack żeby nie było potem zasysania ciągle map.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 10-10-2013

Nad beatpackiem będę pracował po Osubocie, kiedy zadecydujemy jakie tytuły będziemy grali najczęściej. W razie czego można będzie zgłaszać piosenki, które będziecie chcieli ograć, mi na PW.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 10-10-2013

Be my friends ma być obowiązkowo. Smiling


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 10-10-2013

I będzie, podobnie jak kostka Rubika i love story.


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 10-10-2013

Love story = 11/10 historia każdego roku. Heart


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Mkali - 10-10-2013

I oczywiście znane nam psycho mapy Laughing


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - pojler - 10-10-2013

Muszą być piosenki z FMA


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 10-10-2013

Bo to jedyne, które masz? Torll


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - pojler - 10-10-2013

Ej Mam jeszcze psychomapki, i mapki z Hatsune Miku :P


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - farmaceuta - 10-10-2013

Najśmieszniejsze by było, jakby qzak zrobił raz live z naszej gry i ludzie by oglądali te psychomapki. Torll


RE: [PC] osu! Zasady ogólne - Wielkimati - 12-10-2013

Ja i Tobey już czekamy na te nasze Osu!boty. Pośpieszcie się. Kissing