Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] GTA V ONLINE - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] GTA V ONLINE (/Temat-PS3-GTA-V-ONLINE)



[PS3] GTA V ONLINE - Drako - 24-09-2013

Witam, szukam osób do gangu w gta online. Wiem, że dopiero za tydzień jest premiera ale już crew można zakładać Smiling Mam już dwóch kolegów chętnych ale wiadomo im więcej tym lepiej także jak ktoś chętny to podaje link do zapisania się "http://socialclub.rockstargames.com/crew/eternal_oblivion" ,a i proszę o napisanie posta z PSN ID Smiling


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Ra-V88 - 24-09-2013

Hej, ja chętnie z kimś pogram, mój PSN ID: Ra-V88


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Roklenek - 24-09-2013

Byłoby wprost zajebiście gdybym mógł razem ze znajomymi obrabować jakiś bank, czy tylko ja tak uważam? Jak tylko internet będzie współpracował to jasne, że zagram Grinning PSN ID: SirValdi


RE: [PS3] GTA V ONLINE - damian9914 - 25-09-2013

Cześć, ja również postaram się być. PSN: damian9914


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Ra-V88 - 01-10-2013

Premiera GTA Online już za chwilę, więc może warto umówić się na wspólną grę. Podajcie swoje propozycje, ja mogę pograć wieczorem (19-23).


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Drako - 02-10-2013

Serwery Rockstara niestety nie poradziły sobie z natłokiem graczy i nie dało rady wejść do gry (z tego co wiem to nie tylko u mnie występowały takie problemy) . Proponuję zatem ustawić się w piątek, powiedzmy na 20:00. Mam nadzieję, że wszystko się ustabilizuje do tej pory.


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Roklenek - 02-10-2013

Udało mi się zrobić pierwszą obowiązkową akcje w gta online ale musiałem napalić w kominku i niestety zostałem wyrzucony za bezczynność, no i już chmura rockstara jest niedostępna, oby nie było takich cudów w piątek. Po powrocie ze szkoły w piątek powinienem być dostępny od 16:00, a siedzieć mogę do póki nie padnę. Jedno pytanko, czy wszyscy mają headseta?


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Ra-V88 - 02-10-2013

Ja nie mam a moja zewnętrzna karta dźwiękowa nie chce współpracować z PS3 Childish


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Drako - 02-10-2013

Ja posiadam Smiling


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Stillo - 03-10-2013

Też jestem chętny do wspólnych napadów w online Winking Jednak jak na razie to nie udało mi sie rozegrać dłuższej partii... czasem loadingi trwają tak długo, że nie pozostaje nic innego jak wyłączyć i włączyć gre... Rockstarze stawiaj serwery na nogi ;D


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Drako - 04-10-2013

Proponuje aby wypisać numery Gadu Gadu przed dzisiejszą sesją, ponieważ obawiam się problemów Grinning
Już miałem problem bo mi headsetu w grze nie wykrywało i do tego bez ukończonego samouczka opcje są dość ograniczone. Mój numer gg:2564471, jak wszyscy co dziś grają podadzą to założę konferencje, żeby co i jak się dogadać.


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Roklenek - 04-10-2013

gg: 48803925


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Drako - 05-10-2013

Sorry chłopaki ale miałem niespodziewany wyjazd do szpitala i nie mogłem uczestniczyć w dzisiejszej grze. A z Wami jak, graliście coś? Może dzisiaj coś ugramy?


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Roklenek - 05-10-2013

Mało kto grał, tylko ja z Damianem próbowaliśmy zagrać ale i tak nie mogliśmy do siebie dołączyć, aż w końcu Damian nie mógł się połączyć z gta online. Po prostu jedna wielka klapa...


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Link - 05-10-2013

Proponuję poczekać, aż będzie dało się grać, serwery się ustabilizują itp. i wtedy się spotkać, ugadać wcześniej (tak, planuję Lekkie granie z GTA V już Soon )


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Ra-V88 - 05-10-2013

Wczoraj po południu próbowałem trochę pograć, zrobiłem dwie pierwsze misje i utknąłem na ekranie ze poradami do gry online. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu multiplayer będzie już działał poprawnie.


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Piskle - 05-10-2013

Ogrywam GTA Online i daje radę. Chętnie z kimś innym pogram.
PDNiD: kawalec1111 Winking


RE: [PS3] GTA V ONLINE - Roklenek - 05-10-2013

No cóż, grajmy ile się da sami, "podexpijmy", zapoznajmy się jak najlepiej ze światem gta online, a kiedy nadejdzie czas to będziemy mogli terroryzować Los Santos razem c: