Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Oldschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Oldschool)
+--- Dział: Konsole Stacjonarne (https://forum.arhn.eu/Forum-Konsole-Stacjonarne)
+--- Wątek: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? (/Temat-Znacie-jakie%C5%9B-fajne-gry-na-Playstation-One-Kt%C3%B3re-Legend-of-Zelda)



Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - LotNicky - 04-10-2013

Hej,ostatnimi czasy baardzo chcę wrócić do starszych czasów i pograć na starej konsoli PlayStation One,ale nie wiem jakie gry.To te które przeszedłem:
-Crash Bandicoot (seria)
-Metal Gear Solid I
-Legency Of Kain: Soul Reaver
-Final Fantasy 7
I druga kwestia,którą część "The Legend Of Zelda" polecacie?


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Ho-Oh - 04-10-2013

The Legend of Zelda Ocarina of Time na N64 lub Wind Waker na NGC! Winking Wind Waker dzisiaj wyszedł na Wii U a dwa lata temu OoT wyszło na 3DS! Smiling


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - LotNicky - 04-10-2013

Wow! Dzięki za mega szybką odpowiedź o The Legend Of Zelda ,zagram w Ocarina Of Time,1+ za odpowiedź Smiling


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Ho-Oh - 04-10-2013

A co do starych gier to zagraj jeszcze w Spyro na PSX! Arhn.eu zrobiło v-reckę trzeciej części.
Na N64 polecam Banjo- Kazooie, Donkey Kong 64, Goldeneye 007, Perfect Fark, Super Mario 64 i wieeeele wiele innych! Winking
Pozdrawiam Grinning


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Viatoro - 04-10-2013

Spyro, MediEvil, Tekken (tutaj lepiej z kimś) i znalazłoby się jeszcze kilka gier, które wyszły też na inne platformy.


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - LotNicky - 04-10-2013

Wielkie dzięki chłopaki,+1 też :p


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - farmaceuta - 04-10-2013

Jak przeszedłeś Finala VII to polecam ci część IX, moim zdaniem lepszą. Są jeszcze FF Anthology (części V i VI) oraz Tactics. A jak mowa o Spyro i Crashu, nie należy zapominać o Croc: Legend of the Gobbos. Prawdziwą perełką jest za to LSD Dream Simulator, kumpel miał kiedyś pirata i to była najbardziej poryta gra w jaka kiedykolwiek grałem (niestety jest praktycznie niedostępna, ale może uda ci się trafić na jakiś egzemplarz, w rozsądnej cenie). Na PSX wyszły jeszcze Worms: Armageddon, World Party i Pinball.


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Link - 05-10-2013

Na PSX'a polecam jeszcze ogarnąć dwie części Suikodena (trudno dostępne, ale warto) to fenomenalne jRPG'i, gdy je ogrywałem, stawiałem je chwilami wyżej od kultem owianego Fajnala VII.
Co do Zeldy to polecam wszystkie™


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - fajny6669 - 19-10-2013

Witam.
Z gier na psx to tak:
-Spyro
-seria Tomb Raider
-Toy Story 2
Co do Zeldy to ja polecam Wind Waker'a na Gamecube oraz obie części na Nintendo 64 (Ocarina of Time i Majora's Mask)


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - PanDorian - 21-10-2013

Na PS1 polecam Kangurka Kao Smiling


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Umarty - 25-10-2013

Obowiązkowo Spyro The Dragon.


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Pioru - 04-11-2013

Gry na PS1/PSX
- Apocalypse
- Castlevania - Symphony Of The Night
- C-12 - Final Resistance
- Dino Crisis
- Final Fantasty (seria 1-7)
- MediEvil (1+2)
- Parasite Eve
- Peter Pan Return to Neverland
- Quake (seria 1-4)
- Resident Evil (Seria 1-3 + Survivor
- Silent Hill
- Spyro the Dragon (seria 1-3)
- Tekken (seria 1-3)
- Tomb Raider (seria 1-4)
- Wu-Tank Taste the Pain / Shaolin Style


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Ashen - 03-01-2014

A gdzie Chrono Cross ? ;O Kontynuacja sławnego Chrono Triggera na snes'a. Dużo grywalnych postaci, świetna i pokręcona jak ogonek świnki fabuła, którą trzeba ukończyć co najmniej dwa razy, by odblokować wszystkie postaci.


RE: Znacie jakieś fajne gry na Playstation One/Które "Legend of Zelda"? - Mezuis - 05-01-2014

LSD ;D