Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Napisz coś o sobie! (https://forum.arhn.eu/Forum-Napisz-co%C5%9B-o-sobie)
+--- Wątek: Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! (/Temat-%C5%81o-pieruna-dostane-acziwka-za-posta)



Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! - Uve - 03-11-2013

Kurde nigdy nie lubiłem tego typu tematów.. ale mus to mus
Cześć jestem Michał i mieszkam w Oświęcimiu ..
dziękuje skończyłem Smiling

Spamowanie forum tylko w celu uzyskania osiągnięcia nie jest przez nikogo mile widziane, po tematach w dziale widać także jednoznacznie, iż w dobrym tonie jest napisać kilka zdań o sobie. Skoro, jak sam napisałeś "nigdy nie lubiłeś tego typu tematów" to po co zaśmiecać forumowe dywany niepotrzebnym papierkiem (w tym wypadku postem zupełnie nic nam o Tobie nie mówiącym).
Dlatego też z kłamaną przyjemnością wlepiam ostrzeżenie dobitnie utwierdzające Cię (mam nadzieję) w fakcie nietolerowania podobnych występków. Zachęcam tym samym do merytorycznej dyskusji i postawy zgodnej z ogólnie przyjętymi zasadami. Thxbai.
~b




RE: Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! - Stryj - 03-11-2013

Daft i Punk, dwaj grajkowie,
komponują w tajnej zmowie.
Nikt nie świadom, iże oni,
pracują z Josephem Konym.

dzień dobry

Upomnienie za stats, jako żem w nie najlepszym nastroju. Serio siliłeś się na wyklikanie randomowego wierszyka o Daft Punk tylko w celu nabicia licznika postów?
Odpowiadając - a dobry, dziękować, dziękować.
~b




RE: Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! - Uve - 03-11-2013

bleub poważnie ?
z całym szacunkiem temat jest do przywitania się więc to zrobiłem podając te informacje które uznałem za wystarczające na początek.. Nic nie mówi o mnie ? już wiesz w którym mieście mieszkam i jak mam na imię Winking Czego chcesz więcej ? Nazwiska ? Wieku? Preferencji kulinarnych ?
Tytuł tematu możesz uznać za żart szczególnie zważywszy na jego pisownię .. nie bierz wszystkiego dosłownie ..
Nie lubię tego typu tematów ale wypada się (z czystej grzeczności) jako nowy użytkownik przedstawić, stąd po "wielociapku" napisałem "mus to mus"

Tak swoją drogą naprawdę licznik postów mnie nie interesuje i nigdy nie przykładałem do niego wagi
Swoją drogą to poniekąd sam powinienem Ci przyznać osiągnięcie za mojego 1szego warna Winking i nie mam tu na myśli tego forum Smiling

edit---
mam jeszcze jedno pytanie jak już tak rozmawiamy co można a czego nie
w regulaminie znalazłem punkt w "rzeczach" niedozwolonych "Podbijanie bardzo starych wątków bez powodu." - bardzo stary jest pojęciem względnym i żeby ustrzec się przed podobnymi sytuacjami jak w mojej 1 godzinie używania forum prosił bym o sprecyzowanie


RE: Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! - bleub - 03-11-2013

Odczuwalne jest iż na forum.arhn.eu obowiązują bardziej restrykcyjne zasady wypowiedzi aniżeli na większości innych tego typu for dyskusyjnych w sieci i moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie by zwyczajnie się do takiego stanu rzeczy przystosować, tak jak to zrobiłeś teraz - jak widać można Smiling. Wierz mi iż zbyt wiele zobaczyłem już kilkuwyrazowych postów w tematach zakładanych przez nowo zarejestrowanych użytkowników, stąd moje takie a nie inne podejście również w Twoim przypadku. Widzę jednak że zimny prysznic zrobił Ci jak najbardziej na dobrze, mam więc nadzieję że merytoryka postów zostanie utrzymana. Wystarczyło zerknąć na kilka innych tematów w dziale by mieć ogląd na sprawę w jaki sposób wypowiadają się tutejsi userzy, czy należałoby się odzywać i czy ma się coś sensownego do powiedzenia. Pozwolę sobie powtórzyć raz jeszcze - nikt nie zmusza żadnego z użytkowników do założenia swojego wątku w dziale powitalnym (nawet ja sam takowego nie posiadam). Nie róbmy dramy o pojedyncze ostrzeżenie (protip: zawsze można odwołać się od decyzji moderacji kierując sprawę wyżej, do któregoś z administratorów).
W kwestii punktu regulaminowego dotyczącego podbijania nieaktywnych wątków - z reguły uznaję za wygaszone topiki, w których ostatnia dyskusja miała miejsce dalej aniżeli miesiąc temu i jeżeli user naprawdę nie ma nic sensownego do dodania w temacie, zazwyczaj nie jest mile widziane uprawianie archeologii i pisanie w nieaktywnym wątku.


RE: Ło pieruna dostane acziwka za posta ?! - Uve - 04-11-2013

Nie zrozum mnie źle nie mam problemu z tytułu ostrzeżenia po prostu mnie trochę rozbroił taki rygor w stosunkowo luźnym temacie jakim jest temat z powitaniami,że aż strach pisać gdzie indziej Winking
Ale też Cię rozumiem są ludzie, klamki i parapety (nie obrażając nikogo Winking ) a masz taką funkcję a nie inna Smiling

tak, że co ? piona i na browarki Grinning