Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://forum.arhn.eu/Forum-Og%C5%82oszenia)
+--- Wątek: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów (/Temat-Gramytatywnie-2013-Nab%C3%B3r-na-moderator%C3%B3w)

Strony: 1 2


[Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Dark Archon - 09-11-2013

W tym roku, podobnie jak i w poprzednim, Gramytatywnie akompaniował będzie ruchliwy czat serwisu Twitch. W zeszłym roku NIEOCENIONĄ pomoc przynieśli nam użytkownicy arhn.eu, którzy poświęcili swój czas na ochotnicze moderowanie postowanych tam wiadomości.

W tym roku również chcielibyśmy zaprosić was do udziału w tym wydarzeniu i pomocy w moderacji Twitchowego czata.

Wymagania:
- duuuużo wolnego czasu 30 listopada i 1 grudnia. Gramytatywnie to event trwający całą dobę i będziemy potrzebować możliwie największej liczby moderatorów przez możliwie największą część wydarzenia.
- konto na Twitchu (prosiłbym o postowanie swoich loginów w zgłoszeniach)
- Znajomość "kultury i folkloru" serwisu arhn.eu. Priorytet będą mieli użytkownicy o dużym stażu i wkładzie w życie serwisu.

Ostateczny wybór tymczasowego zespołu moderacyjnego będzie należał do administracji serwisu.

Swoje zgłoszenia proszę postować w tym wątku. Dzięki! Heart


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Crix Doomsday - 09-11-2013

No to ja pierwszy.


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - bleub - 09-11-2013

Modka na Twitchu co prawda mam, ale, by formalności stało się zadość, zgłaszam się również tutaj z obietnicą moderowania chata przez okres trwania Gramytatywnie.
Twitchowy nick - bleub.


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Viatoro - 09-11-2013

Zerkać dam radę, tym bardziej w nocy, ale nie mogę dać 100% uwagi przez cały dzień. Innymi słowy, większość dnia dam radę patrzeć, ale nie mogę poświęcić mojej uwagi tylko na to, pewnie będę robił też jakieś projekty. Konto: Viatoro


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - pojler - 09-11-2013

Ja zawsze i wszędzie mogę pomóc.
Twitchowy nick - pojler98

Update.
Także moderowałem TS na Gamescom, i ze mną problemów raczej nie było.

Tak właśnie było ~ Johnny




RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - luklew - 09-11-2013

Zgłaszam się!
Nick: luklew


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Matuleczek - 09-11-2013

Prawdopodobnie będę na całym streamie.
Twitchowy nick - 05mateo10
Na twitchu obiecuję zachować powagę, kulturę i pomoc. Jeśli chodzi o wcześniejsze moderowanie, moderowałem team speaka podczas gamescomu (nie było ze mną żadnych problemów, johnny potwierdzi).

Tak właśnie było ~ Johnny




RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Piskle - 09-11-2013

Chętnie i w tym roku pomoderuję troszku.Smiling Spodobało mi się ostatnim razem.
Twitchowy nick - pisklepl.

Pisklątko pięknie moderowało w zeszłyorocznej edycji ~SS




RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - ZłotyPstryk - 09-11-2013

Na chwilę obecną jestem chętny do pomocy.
Twitchowy nick - Pstryk5


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Insajd - 09-11-2013

Również mogę posiedzieć sporo w nocy, a z racji, że event odbywać się będzie w weekend, to i za dnia nie powinno być większych problemów.

Nick na twitchu: Insajdd.


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - filipenzo PL - 09-11-2013

muj nick na twitchu to gejzer222 i nigdy nie pomoglem arhn.eu wienc mam okazje Cute_Winking

czas mam bardzo go duzo i moge pomagac od 10 nawet do pulnocy i od 6 do 10 wienc mam bardzo duzooooo czasu


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Link - 09-11-2013

Jeżeli bym mógł się przydać to z chęcią pomogę, 30 listopada mam wolne, więc zapewne z pół dnia (albo i więcej) spędzę na twitchu. Mój nick: Link396.


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - MichTRS - 09-11-2013

Zgłaszam się na ochotnika. Nigdy nie pomagałem, ale jestem człowiekiem bardzo czułym na złe(?) zachowanie i myślę, że do pomocy będę idealny. Anyway, nick na twitch'u: MichTRS


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Mkali - 09-11-2013

Z wielką przyjemnością pomogę jako moderator na gramytatywnie Smiling

Twitch - Vector_Erektor


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Pathmage - 09-11-2013

Moda na twitchu mam, ale zgłaszam swoją obecność i obiecuje grzeczne modowanie. Będę przez większość czasu, jak nie przez całe 24h


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - bprog - 09-11-2013

Ja również się zgłaszam, nick na twitchu ten sam. Jeżeli mogę w jakiś sposób pomóc to z chęcią to zrobię Smiling Nie przez 24, ale poświęcę tyle czasu ile będę mógł.


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Kacpei - 09-11-2013

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym będę obecny. Winking


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - HackBoy - 09-11-2013

To ja też się zgłaszam Smiling
EDIT. Mój nick na twitch "cracesTV"


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Wielkimati - 09-11-2013

Raczej dużo ludzi mnie tutaj zna, więc też się zgłaszam. Prawdopodobnie posiedzę gdzieś do trzeciej w nocy, jak rok temu (znowu będę się próbował dodzwonić. :P ). Nick na Twichu taki sam. A skoro inni się tłumaczą, to utrzymuje porządek na kanale Osu! na tsie. Farmaceuta, Pojler, Tobey, Mkali, Filipcyferki potwierdzą.


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Sapiejewski - 09-11-2013

Ja także zgłaszam się siedzę na forum od ponad roku i z pewnością jestem kojarzonym użytkownikiem Winking
a poza tym chciałbym się jakoś przydać Winking godziny w których będę są nie wiadome ale od godziny 20:01 powinienem już nerdowac przed komputerem bez przerwy. Moj nick to ''Sapiejewskii'' (tak przez dwa ''i''


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Noctis - 09-11-2013

Jeśli zajedzie taka potrzeba, z chęcią mogę pomóc i ja.
Mój nick: NoctisPL


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Yaros - 09-11-2013

Sobota wolna to i ja mam zamiar być z wami przez całe Gramytatywnie. Chętnie się przydam jeśli będzie taka potrzeba.
Nick: Yaros3D


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - mlyko - 09-11-2013

Zgłaszam swoją obecność w tym dniu. Cieszy mnie, że będę mógł pomóc przy akcji gramytatywnie.
Postaram się być jak najdłużej z wami Heart
Nick na twitchu: mlykoo


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Wojtex28 - 10-11-2013

Wiem, że pewnie już spóźniony, ale myślę, że dałbym radę Winking
Mój nick to Wojtex28 Smiling


RE: [Gramytatywnie 2013] Nabór na moderatorów - Steve_Dogs - 10-11-2013

No to w sumie ja też mogę. Heart
Twitch: SteveDogs