Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Nintendo (https://forum.arhn.eu/Forum-Nintendo)
+---- Dział: 3DS (https://forum.arhn.eu/Forum-3DS)
+---- Wątek: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y (/Temat-Wymiany-i-pomoc-przy-ostatecznych-ewolucjach-Pokemon-X-i-Y)

Strony: 1 2 3


Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WyPloS - 12-11-2013

Witajcie założyłem ten temat bo wiem że niektórzy ludzie chcieli by pokemony których nie ma w danej wersji
tak że zapraszam do podawania swoich FC
Pozdrawiam Grinning


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WoWNiedzwiadek - 12-11-2013

No to z takich lepszych poków mam:
6x Goomy (Modest) po 4 idealne IV (nie pamietam jakie dokladnie, na pewno nie maja ataku)
Pół boxa Larvitarów (Adamant) po 3/4 idealne IV
Prawie cały box Eevee z 4 idealnymi IV (Bold i Timid) + kilka z 5 idealnymi (Rożne ability, mam kilka z Adaptability)
Jak ktos chce, to mam Pokemon Y, wiec moge jakiegos ekskluzywnego dla tej wersji stworka złapać Winking
Szukam:
-Shiny
-Pokow z 4/5 idealnymi IV, z odpowiednimi naturami
Jak ktos potrzebuje, to moge rownie dobrze kilka z tych poków oddać :]
FC: 4511-1717-6869


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - dolarek8 - 13-11-2013

Hej chciałbym od ciebie 2 eevey zNatura timid i perwekt ivy mogę ci dać 2 noibaty z natura timid i 5 max iv w statystykach i jednego scytera z natura adamamt i 4 max ivy w statystykach (oprócz spa i spd) czekam na odpowiedz


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 01-12-2013

Byłbym wdzięczny za pomoc w wyewoluowaniu Scythera. Sam też mogę pomóc.

FC: 1349-5994-2690

EDIT: Scyther już "załatwiony", wielkie dzięki WoWNiedzwiadek. Happy


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Jerzy Szklarek - 18-12-2013

Może ktoś pomóc przy ewolucji pumpkaboo ?

FC: 4012-4865-3146

Nieaktualne,dzięki Leskovikk Grinning


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 18-12-2013

@Jerzy Szklarek
Dodałem cię do znajomych, dodaj mnie i podaj jak nazywasz się w grze a będę mógł ci pomóc.


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - dolarek8 - 19-12-2013

squrtle natura modest płeć damska lub inny pokemon z natura modest z grupy egg monster lub water 1 ale samiec

oferuje: mam dużo pokow 5iv takie jak bagon,dratini,chansey,gastly,fletchling,honedge,larvitar,helioptile,pumpkaboo,in kay,gligar,eevee,scytera,vulpix,i wiele innych


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - hollow360 - 23-12-2013

Mam pytanko, szukam osoby uczciwej która pomogłaby wyewoluować mojego hauntera. Z góry dziękuje pozdrawiam! Aww_2
FC: 4570-8288-1547


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - ZłotyPstryk - 23-12-2013

Ja mogę pomóc, tylko najwcześniej około 10-tej. Mój Friend Code jest wpisany w profilu


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Snorlax Benio - 25-12-2013

Też chętnie pomogę. Niestety 3DSa jeszcze jestem zmuszony dzielić z Kropcią. (ale już niedługo Soon ) Pewnie z pomocą ze strony mojej drugiej połówki też nie będzie problemu.

FC: 2938-7470-1178
nick: Kropcia


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WyPloS - 26-12-2013

Nareszcie mam swojego 3DS mój FC 5429-8404-6296


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 27-12-2013

Byłbym bardzooo wdzięczny gdyby ktoś pożyczył mi na chwilę Xerneas'a, dodatkowo mam do oddania w dobre ręce po trzy Cyndaquil'e, Totodile'y, Treecko oraz Snivy - nie mają żadnych dobrych IV ani ruchów.

EDIT: Dzięki Pstryk, jeszcze trochę i będę miał pełny Pokedex Kalos. Happy


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - hollow360 - 28-12-2013

Zwracam się do was z jeszcze jedną prośbą, a mianowicie potrzeba jest mi przechowania 8 poków. Jeśli znalazłby się ktoś tak miły i uczciwy przechować je dla mnie na chwilę byłbym wdzięczny. Aww_2

Pozdrawiam hollow360!


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 28-12-2013

@hollow360 - Dodałem cię do znajomych, jeśli nikt mnie jeszcze nie ubiegł to miałbym wolne miejsca w boxie. Grinning


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WyPloS - 30-12-2013

@Leskivikk masz jeszcze Totodile'a ?


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 30-12-2013

Mam jeszcze jednego na stanie. Happy


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WyPloS - 31-12-2013

już nie trzeba ;d masz może dratini ?


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 31-12-2013

Też się znajdzie. Happy_2


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WyPloS - 07-01-2014

Magikarp kto chce ?


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - rafper - 08-01-2014

Wymienię slowpoke z king rock na innego slowpoke z king rock

Mój friend code to 1075 2168 5052

Nie interesują mnie EV czy IV, ja po prostu chcę wypełnić pokedex


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - Leskovikk - 08-01-2014

@rafper

Dodałem cię, mam Slowkinga, ale mógłbym ci oddać twojego ewoluowanego jeśli byś chciał.


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - rafper - 08-01-2014

OK, ja ciebie też dodałem


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - kasa761 - 08-01-2014

Mam startery z 1, 2 i z ostatniej gen. Oraz pare innych pokemonow. Jak ktos jest chetny to zapraszam Winking


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - WyPloS - 10-01-2014

@kasa761
z checią przygarne squirtla i chikorite Smiling móf FC 5429-8404-6296


RE: Wymiany i pomoc przy ostatecznych ewolucjach Pokemon X i Y - kasa761 - 10-01-2014

Poprawilem moj FC ,wczesniej zle wpisalem.