Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Karcianka Gurgiego - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Offtop Wszelaki (https://forum.arhn.eu/Forum-Offtop-Wszelaki)
+--- Wątek: Karcianka Gurgiego (/Temat-Karcianka-Gurgiego)

Strony: 1 2


Karcianka Gurgiego - Gurgie - 26-11-2013

Ok, dyskutowałem o tym na shoucie z niektórymi osobami. Planuje wydać karciankę z różnymi postaciami - w tym z częścią z was Grinning. Powinienem gdzieś w lutym, najpóźniej w marcu mieć karty, wydrukowane, profesjonalnie przez specjalną firmę z USA.

Kto chce być na karcie i jak siebie wyobraża?

Pamiętajcie także, że jeśli wasz nick bazuje na jakieś zcopyrightowanej postaci to będę musiał jakoś to obejść.

Wkrótce, jak dopracuje zasady przedstawię kilka pierwszych kart.


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Mkali - 26-11-2013

Ja chce być na karcie ;D I chętnie moge być widoczny na karcie tak jak w awatarze, a jeśli będzie potrzebne zdjęcie to podeśle Winking


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Matuleczek - 26-11-2013

Z chęcią mogę być. Zdjęcie mogę zasłać później.


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Piromaniaq - 26-11-2013

Ja też chcę być na karcie.
Ciekawi mnie jak to wyjdzie Grinning


RE: Karcianka z Arhnowiczami - yamny - 26-11-2013

Ja też chcę być sławny, omglolzor™ - jeśli mnie uwzględnisz, to proponuję by to była karta w rodzaju "Mistrz podrywu" lub "Nie wiem, ale się wypowiem" Torll


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Gurgie - 27-11-2013

ok, was 4 zrobię ^^ Kolejną 7, jak będzie przekroczona wybiorę przez głosowanie.


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Dogozaur - 27-11-2013

Hej! Mimo, iż nikt mnie nie kojarzy z tym forum, to też chciałbym być. Jeżeli możesz/chcesz mnie dodać, to serdecznie proszę.
A, i jeżeli już mnie wrzucisz ( nie wiem, może będziesz pijany) to koniecznie z gościem z Fallouta -> Vault Boy Approves


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Sapiejewski - 27-11-2013

Gurgo pamietasz o mnie co nie? Kissing


RE: Karcianka z Arhnowiczami - facepalm - 27-11-2013

Ja też chcę! Oczywiście jeżeli miałbyś wolne miejsce, nie zajęte przez kogoś ważniejszego. W razie czego to można mnie scharakteryzować jednym słowem (gestem): Facepalm (jeśli ktoś nie wie, to ponieważ czasami zdarza mi się palnąć coś głupiego)


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Mkali - 27-11-2013

Gurgie a to będą takie karty typu Magic of The Gathering czy jakieś inne?


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Gurgie - 27-11-2013

Własna Karcianka :3 W przyszłych edycjach skomercjalizuje ją.


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Gazar - 27-11-2013

Ja też chce być na karcie, jestem ciekaw co z tego wyjdzie Grinning


RE: Karcianka z Arhnowiczami - MichTRS - 27-11-2013

Póki co, jestem chętny. Zaczekam na jakieś konkrety i wyślę jakieś zdjęcia. Nie mogę się doczekać Fap


RE: Karcianka z Arhnowiczami - HackBoy - 27-11-2013

Gurie, jak by ci zostały wolne karty ( Grinning ) to może gdzieś mnie upchniesz?


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Veinitive - 27-11-2013

Ja także chciałbym znaleźć się na karcie więc jak masz miejsce to liczę, że mnie dodasz.


Karcianka z Arhnowiczami - DonLama - 27-11-2013

O proszę! Taka zwykła karcianka czy do jakiejś gry specjalnej?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Karcianka z Arhnowiczami - Gurgie - 27-11-2013

Zwykła, do własnej gry.


RE: Karcianka Gurgiego - Mkali - 27-01-2014

Gurgie wiadomo już coś o kartach?


RE: Karcianka Gurgiego - Danger - 27-01-2014

Drogi Gurgie,
Z całego serca pragnę Cię poprosić o obecność na Twojej karcie.

Dziękuję, Dangerowy


RE: Karcianka Gurgiego - Gurgie - 23-06-2014

Hejka, rozplanowywałem trochę karciankę ostatnio.
Rozgrywka będzie w pewnym sensie przypominała bitewniaka. W miarę możliwości będzie mało liczenia i zasad, by rozgrywka szła płynnie. Postaram się jednak by gra miała jakąś głębie i różnorodność.
W te wakacje planuje przetestować rozgrywkę i jako tako zbalansować grę, i, o ile nic się nie zmieni (miałem w głowie już kilka konceptów rozgrywki, bardzo często trzeba było coś pokomplikować lub zmienić zasady do czegoś bardziej znanego, ewentualnie zbyt bardzo gra bazowała na szczęściu bądź umożliwiała nadużywanie pewnych taktyk) to do jesieni coś powinienem już wydrukować parę setów :3.
Jak wejdę z tym to będzie 30-50 zł za zestaw dla dwóch graczy, w zależności od nakładu. Wersja do testów z wami na kartach oczywiście w cenie produkcji ^^, w małej ilości co by się pograło na spotkaniach.


RE: Karcianka Gurgiego - kamillo1000 - 23-06-2014

Ja też, ja też chce. W końcu nie na co dzień można znaleźć się na karcie Mom please!


RE: Karcianka Gurgiego - Micvhu - 23-06-2014

Jeżeli aktualne. Jeśli można to poproszę o przedstawienie mojej osobistości na karcie Torll . Mógłbym wyglądać tak jak mój avatar Grinning


RE: Karcianka Gurgiego - Gurgie - 24-06-2014

[Obrazek: Shrek.png]
Przed chwilą sprawdziłem jak się sprawdza układ karty robiąc na szybko Shreka. Myślałem też nad daniem wszystkich statystyk u dołu.

Generalnie, planuje by karty były kwadratowe o boku 5 cm.

Do gry używało by się także planszy 5x6. Celem gracza najprawdopodobniej będzie przeniesienie swoich kart na stronę przeciwnika. Wygra gracz który jako pierwszy przeniesie 3 karty na drugi koniec planszy.

Każda karta charakteryzuje się 4 statystykami.
Obrona ----------- Obrona Magiczna.
Atak -------------- Magia.

Jeżeli Atak Karty > Obrona wroga, wroga będzie można zabić.
Karty też mogą mieć specjalne zdolności, które nie będą opisane (ze względu na miejsce) na samej karcie, ale w innym miejscu. Umożliwi to ewentualne poprawki na wypadek zbyt mocnych kart.
Możliwe też będzie że każda karta będzie miała swój typ, który wpłynie na to na co są one wrażliwe a także umożliwi stworzenie specjalnych zdolności do usuwania konkretnych kart z pola walki.

Więcej szczegółów (ruch, koszta) dopracuje przy testowaniu, wszystko to zrobię u siebie/ze znajomymi, nim wypuszczę betę z arhnowiczami (z ładniejszymi kartami niż Shrek oczywiście Winking).
[Obrazek: Shrek2.png]


RE: Karcianka Gurgiego - szkodnick - 04-10-2014

tez chce byc na kartach!! mozesz dac moj awatar


RE: Karcianka Gurgiego - Mkali - 04-10-2014

To jeszcze ktoś pamięta o karciance?! Psyduck