Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online (/Temat-PS3-Lekkie-granie-5-w-multi-GTA-Online)



'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 02-12-2013

Witam po prawie półrocznej przerwie Smiling
Trochę to trwało, ale nieważne, proponuję w ten piątek (06.12.2013) o godzinie 21.00 zasiąść przed konsolami i wspólnie pograć w multi GTA V, gra w trybie internetowym sporo zyskuje, co mogliśmy zauważyć na nocnym strimie Gramytatywnie, pewnie nie będzie tak miodnie jak na charytatywnej akcji (Dorczenzo jest nie do... podrobienia) ale myślę, że kreatywna ekipa sporo będzie mogła namieszać w tym wirtualnym świecie. Warto wspomnieć o dołączeniu do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.
Zapraszam do wpisywania się w tym temacie, żeby zobaczyć czy w ogóle
będzie jakiś odzew, zajrzyjcie też do regulaminu spotkań: REGULAMIN

Czekam na Was w Sa Nandreas:


Pozdrawiam,
Link.


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Piskle - 02-12-2013

Chętnie was pozabijam, robaczki. Wielki dzej paczy
Czyli tak, będę. Kissing

Edit.
Będę czekał na was tu:



RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - magmus008 - 03-12-2013

Mam nadzieję, że będzie cała załoga Grinning

PSN: magmus2000


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 05-12-2013


Tylko 2 osoby chcą się przejechać moim hipsterskim kokoszko-pimpowozem? Okay
A tak poważnie, to myślę, że będzie więcej ludzi, tylko po prostu się nie wpisali, podczas gry zawsze jest ktoś z ekipy ARHNEU, a jutro być może na gamernajcie zjawi się sam Dorczęzo - to już jest jakaś rekomendacja Winking


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Dorczenzo - 05-12-2013

"sam Dorczęzo" Deal With It

Postaram się wpaść, ale muszę jakoś ogarnąć audio Smiling Spróbuję się podłączyć słuchawką bt, podobno działa Grinning Nie posiedzę jednak zbyt długo, bo w sobotę rano jadę do Krakowa na GameZone Okay Ale jak się zbierze jakaś mała ekipa to myślę, że można zapostować info na fb o wspólnym graniu.


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 05-12-2013

Ja dziś kupiłem HS do kompa, zainwestowałem całe 19,99 zł, więc kontakt na TS'ie będę miał. Drożej od HS'ta wyszedł mi zakup piwa ;]
Gdybyś dawał info na fejsie, to koniecznie umieść tam mój kokoszkowy pimpowóz Kissing


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - bleub - 05-12-2013

Chętnie bym z Wami Panowie popykał, GTA Online jednakże od deski do deski zdążyłem już ograć i blisko 2 tygodnie temu mój egzemplarz znalazł nowego właściciela. Życzę powodzenia w zgromadzeniu ekipy i przyjemnej rozgrywki! Smiling


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - ZlyPrzycisk - 05-12-2013

Jeżeli w piątkowy wieczór będzie mi dane spędzić w domu, chętnie z wami pogram Smiling

Edit: Niestety nie bede mogl pograc z wami, poniewaz dostawca internetu nie moze sobie poradzic z warunkami pogodowymi Childish Jedynym zrodlem internetu jest ten z telefonu.


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - magmus008 - 06-12-2013

Czy komuś bedzie przeszkadzac, ze nie przeszedlem mutacji głosu ? Grinning


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 06-12-2013

(06-12-2013, 17:37)magmus008 napisał(a): Czy komuś bedzie przeszkadzac, ze nie przeszedlem mutacji głosu ? Grinning

Mi osobiście? Nie, tylko nie sapaj do słuchawki Winking Nie miałeś mutacji, a to oznacza, że nie masz ukończonego 18-roku życia, pamiętaj, GTA to bardzo brutalna gra.

Tak czy inaczej, nie wiem czy już pisałem, rozmowy głosowe odbędą się dziś na TS'ie, na kanale "Lekkie granie" - znajduje się on na samym dole listy.

Do zobaczenia Soon


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - magmus008 - 06-12-2013

Wiem, ale myślę, że te wszystkie gierki, w które pykam nie zryją mi czachy Laughing


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 07-12-2013

Dziękuję za udział i za zainteresowanie akcją Kissing Było nas chyba ze 30 osób, lecz ciężko było się razem połączyć, tak czy inaczej ja spędziłem bardzo fajne, dobre 2 godzinki na lajtowej grze. Najbardziej mi szkoda tego, że Pisklakowi uciekł internet, a sam Mistrz ceremonii Dorczęzo niestety nie dał rady dołączyć, ale infem na FB ściągnął ludzi do gry Smiling

Udało mi się cyknąć kilka fotek, przedstawiam poniżej, jako mini-relacja:

U Linka na kwadracie (willa za 400 000 zielonych szeleszczących papierków!) w afterparty z użytkownikiem magmus (oglądającym TV) oraz Pisklakiem, w tle łojącym Whisky Heart (mówiłem, nie pij tyle, i stało się, film, znaczy się internet mu się urwał - Piskle się naje... narąbał)

[Obrazek: 0_0.jpg]

Wspólna focia z magmusem, Pisklakiem i jeszcze innym członkiem gangu ARHN (nie pamiętam nicku) przy ich furach:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Magmus pali gumę:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Popsuli mi kokoszkowóz, łobuzy (i to 2 razy!) na szczęście był ubezpieczony:

[Obrazek: 0_0.jpg]

I tu jeszcze samojebka bez dziubka z magmusem na Górze Chiliad (to on pobił tych biednych podróżników):

[Obrazek: 0_0.jpg]



RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Kocik - 07-12-2013

Kiedy powtórka ? Liczę na więcej tego typu akcji Smiling


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 07-12-2013

(07-12-2013, 11:46)Kocik napisał(a): Kiedy powtórka ? Liczę na więcej tego typu akcji Smiling

Ktoś pyta kiedy powtórka Heart Kilka razy już graliśmy, ale odzew był raczej mniejszy, po 3 do 5 osób. Myślę, że za tydzień w piątek można ponownie się spotkać, szczegóły - Soon (pojawią się w poniedziałek) Po tym ponownym z GTA Online, następne na warsztat poszło by multi z Assassins Creed IV Fap
Btw, w dalszym ciągu zachęcam jakąś osobę do zrobienia serii spotkań na iXie Kissing


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Kocik - 07-12-2013

Uuu, czekaj kolego, wytłumacz mi. Wy gracie na Xbox 360 ja natomiast na PS3 czy grając onilne obie platformy są w stanie połączyć się po przez serwery rockstara ?


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 07-12-2013

(07-12-2013, 23:14)Kocik napisał(a): Uuu, czekaj kolego, wytłumacz mi. Wy gracie na Xbox 360 ja natomiast na PS3 czy grając onilne obie platformy są w stanie połączyć się po przez serwery rockstara ?

Yyy... kolego, my wszyscy gramy na PS 3 Laughing


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Kocik - 08-12-2013

Hahahah, to niezła beka. Bylem pewien że ten skrót "iXie" czy bądź co bądź to jest, oznacza konkurenta PS3. Mój błąd, wybaczcie Smiling


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 08-12-2013

(08-12-2013, 17:52)Kocik napisał(a): Hahahah, to niezła beka. Bylem pewien że ten skrót "iXie" czy bądź co bądź to jest, oznacza konkurenta PS3. Mój błąd, wybaczcie Smiling

Napisałem tak na fejsie, ale chodziło mi o to, żeby ktoś zainteresował się tematem i po prostu zrobił takie spotkanie na X Boxie (iXie to skrót taki mój) ja robię i będę robił na PS 3 Winking


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Kocik - 09-12-2013

Aaaa, no okej, mniejsza. Licze, że zagramy w przyszłości w GTA, pokaże wam swoją stylówke Laughing


RE: 'Lekkie granie' #5 w multi GTA Online - Link - 10-12-2013

(09-12-2013, 23:39)Kocik napisał(a): Aaaa, no okej, mniejsza. Licze, że zagramy w przyszłości w GTA, pokaże wam swoją stylówke Laughing

Czekam na Ciebie w piątek: http://arhn.eu/forum/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-6-w-multi-GTA-Online-Friday-the-13th-Edition Winking