Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) (/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-7-w-multi-GTA-Online-Last-Christmas-Edition)



'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Link - 17-12-2013


Witam,
już w ten piątek (20.12) o 21.00 ponownie spotkamy się (lub też nie) na luźnej grze w GTA Online! Ostatnio coraz lepiej się gra, dołącza coraz większe grono użytkowników, dodatkowo ruszają Gruniopiątki na PC i XBOXA 360 - dzieje się! Serdecznie zapraszam na spotkanie w doborowym towarzystwie, zapewniam, że będzie fajnie. Będzie to ostatni zagrajnejt w tym roku z GTA (lub też nie) ale następne planuję już z innych gier. Zapisujcie się w tym temacie, pamiętajcie, że preferowaną formą kontaktu podczas gry stał się nasz kanał na TSie. Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Ja osobiście z moim kokoszkowozem cieszę się z ostatnich dni lata w Sa Nandreas, gdzie już dziś czekam na Was Kissing

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam,
Link.


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - FeralBoar - 18-12-2013

Na 100% będę grze i dołożę wszelkich starań, żeby nie szumieć mikrofonem na TSie


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - magmus008 - 18-12-2013

YEA Grinning Znowu akcja z pociągiem ? :P


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Link - 18-12-2013

Witaj FeralBoar, miło mi widzieć nowego gracza Heart Nawet jak będziesz lekko szumiał to Ci to wybaczymy Winking
Magmus, miałem nadzieję, ze będziesz, bez Ciebie to ja nie gram™ pociąg? Czemu nie, ale tym razem planuję włamać się na lotnisko i podprowadzić kilka helikopterków, ścigając się w dzikim szale na naszą ulubioną Górę Cziliad - reszta pomysłów wyjdzie jak zawsze na spontanie Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - FeralBoar - 19-12-2013

Dzięki za powitanie, ale nie jestem tak do końca nowy Winking Nie wiem czy pamiętasz, to ja ostatnio pod koniec grania w GTA się odezwałem, byłeś już chyba tylko Ty i Dorczenzo, ale grałem z Wami od samego początku, tylko siedziałem cicho, bo nie chciałem Was męczyć moimi szumami Winking Tym razem postaram się poustawiać jak trzeba. Do usłyszenia w piątek Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Link - 19-12-2013

A, faktycznie, pamiętam jak się żegnaliśmy Grinning Wtedy się odezwałeś, więc tym bardziej miło mi Cię powitać Smiling Do usłyszenia.


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - oscar4468 - 20-12-2013

Da mi ktoś link do teamspeaka ( drugi raz będę grał z wami )


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Link - 20-12-2013

Pobierasz program: http://www.teamspeak.com/ i łączysz się podając te dane: ts.arhn.eu, hasło: arhn.


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - oscar4468 - 21-12-2013

Dzięki wielkie za grę szkoda że musiałem tak szybko spadać ale mi neta mi wywaliło (pisze z tel ) myślę za tydzień fajnie by było znowu zagrać ;)


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Kacpi01_PL - 21-12-2013

Ja również dziękuję bo było super Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Piskle - 21-12-2013

Było bardzo przyjemnie! Czekam na następny Gruniopiątek. Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #7 w multi GTA Online (Last Christmas Edition) - Link - 21-12-2013

No, było dobrze, bardzo fajna ekipa nam się stworzyła, 8 9 graczy żadnych błędów przy połączeniu, bardzo przyjemna rozwałka dziś Smiling Włam na lotnisko, następnie wspólny przelot nad pilnie strzeżoną bazę wojskową i nieudolne próby przejęcia wojskowego odrzutowca... Potem kilka misji deathmatch, wyścigów, skoków spadochronowych i najciekawszy zarazem najnowszy z nich "capture de teczka" (pozdro dla qmatych)

Jak zwykle było BARDZO wesoło, ponieważ ten tytuł pozwala na praktycznie wszystko, mini relacja jak co tydzień, na fotkach niżej:

Hehe, takie sztuki wpadają do willi Linka Winking
[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Ponowne spotkanie u Linka w willi (tym razem wszyscy uczestnicy dzisiejszej gry) nie są to żadne randomy, gdzieś tam siedzi nawet Dorczęzo:

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Wspólne kąpiele:

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Wypad ekipy na lotnisko (Grand Theft Helicopters):

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dorczenzo i ktoś nie zrozumiał mojego żartu:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Okazało się, że nie tylko oni:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Ścieżka prowadząca do Fortu Zencudo nocą:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Jeszcze jedna samojebka:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dziękuję jeszcze raz za grę, było wybornie, za tydzień też gramy Kissing