Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) (/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-10-w-multi-GTA-Online-10-th-Edition)



'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Link - 06-01-2014


Witam!
To już 10-te spotkanie na Gruniopiątkach PS3 Party! Już w piątek (10.01) o godzinie 21.00 znowu będziemy siać zamęt na ulicach stanu San Andreas. Przydałoby się ustalić jakiś plan, żeby nie było aż tak chaotycznie jak ostatnio Winking Proponuję mały wyścig uliczny w free roamie po całej mapie (tak, całej mapie) dowolnymi, wybranymi przez siebie pojazdami, lub dobrać się dwójkami i zrobić wyścig w stylu GTA Race.
Czekam też na jakieś Wasze propozycje gry, może znacie jakieś fajne misje/tryby? Szczerze to mi po wbiciu 21 poziomu te oferowane przez grę zaczęły się nudzić.

Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Czekam na Was przed swoim odpicowanym Buzzardem:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam,
Link.



RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Ra-V88 - 06-01-2014

Jeśli do piątku odzyskam swoją kopię GTA V to będę z wami Smiling PSN ID: Ra-V88


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Dark-Crash-One - 06-01-2014

Ja się piszę. Jak by miało nie wypalić, dam znać Grinning
(Jestem świeży w tematach gruniopiątków, więc bez hejtów pls)


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Link - 06-01-2014

(06-01-2014, 15:29)Dark-Crash-One napisał(a): Ja się piszę. Jak by miało nie wypalić, dam znać Grinning
(Jestem świeży w tematach gruniopiątków, więc bez hejtów pls)

Zero hejtu, każdy nowy uczestnik jest pozytywnie przyjmowany i instruowany w trakcie sesji co/gdzie i jak Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Kacpi01_PL - 06-01-2014

Jak zawszę będę. Skoro nudzą Ci się poziomy od R* to mamy zawsze edytor Grinning Dosłownie w 10 min. można stworzyć taki długi wyścig dookoła całej wyspy i ustawić go jako wyścig GTA.
Chcę też powitać nowych chętnych do gry z nami Smiling
PSN: kacpi01


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - orzech - 07-01-2014

Też będę Grinning
PSN: Polasz


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Dawid - 07-01-2014

Ja też się pisze Smiling (psn: Dawid_zaw)


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Link - 07-01-2014

Kacpi, zapomniałem o kreatorze Smiling To świetne narzędzie do skonstruowania własnego wyścigu, coś tam pokombinuję. Podoba mi się fakt, że zbiera się mnóstwo osób chętnych do gry Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - FeralBoar - 08-01-2014

No jak zwykle będę Winking Wejdę godzinę wcześniej i coś pokombinuję w kreatorze.


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - oscar4468 - 09-01-2014

Ja będę (oscar4468)


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Pistolsen - 10-01-2014

Strim bydzie ? Happy_2


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Link - 10-01-2014

Dorczenzo się nie zapisał, więc chyba dziś niestety nie będzie.


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Link - 11-01-2014

Przyjemne spotkanie to było Smiling Gdybym tylko mógł to z chęcią pograłbym jeszcze ze 3 godzinki, w sumie nie zrobiliśmy nic konkretnego, ale czas leciał bardzo szybko, wywalało mnie też tylko kilka, a nie jak zazwyczaj kilkadziesiąt razy Winking Na piątek przygotuję wyścig po całym stanie i wyznaczę jakąś fajną nagrodę rzeczową dla zwycięzcy. Ogólnie to znowu sialiśmy demolkę, fotkę wrzucę symboliczną, bo ciągle się powtarzają Winking Jeżeli macie coś do dodania - wrzucajcie.

Relaksujący przelot samolotem pasażerskim na pokładzie Kapitana Dorczenzo:

[Obrazek: 0_0.jpg]



RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Kacpi01_PL - 11-01-2014

Link, nie musisz nic tworzyć, bo już mam go prawie gotowego (pozostało tylko dopracować detale).


RE: 'Gruniopiątek' #10 w multi GTA Online (10-th Edition) - Link - 11-01-2014

W takim razie zajmę się tylko nagrodą Smiling