Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[PS3] 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Ustawki (https://forum.arhn.eu/Forum-Ustawki)
+--- Wątek: [PS3] 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) (/Temat-PS3-Gruniopi%C4%85tek-11-w-multi-GTA-Online-The-Great-San-Andreas-Race-Edition)



'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Link - 14-01-2014


Witam!
już w ten piątek (17.01) o godz 21.00 zapraszam serdecznie na kolejny Gruniopiątek PS 3. Tym razem zaczniemy od Wielkiego Wyścigu po całym stanie San Andreas (kacpi już opracowuje specjalny, przygotowany tylko i ekskluzywnie dla Nas tor) Będzie też nagroda, za zgarnięcie pierwszego miejsca przewidziany jest mega breloczek z kolekcjonerki GTA V:


Ja też biorę udział w wyścigu i jak mnie nie wywali z internetów lub tez ja zajmę pierwsze miejsce (to już prędzej) to nie wygram nic Winking Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Po wyścigu jak zwykle - zabawa w freee roamie z użyszkodnikami arhn.eu Heart

Serrdecznie zapraszam, ja już się zastanawiam którym pojazdem mam Was zniszczyć podczas wyścigu, podejmiesz wyzwanie, Drogi Użytkowniku?

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam,
Link.



RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Dark-Crash-One - 14-01-2014

Wpisuję się na listę po raz kolejny Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - FeralBoar - 14-01-2014

Znowu będę Winking


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Ra-V88 - 14-01-2014

Postaram się być Smiling


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - orzech - 15-01-2014

Prawdopodobnie znowu będę Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Kacpi01_PL - 15-01-2014

Mam nadzieję, że uda mi się być (mam jakieś 50% szans, że będę).

P.S.
Tor jest gotowy i przechodzi fazę zaawansowanych i zamkniętych beta testów. Jest niestety prawdopodobne, że nie obejmie portów i lotniska, ale staram się jak mogę, by trasa zajęła jak największy obszar.


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - oscar4468 - 15-01-2014

ja będę ale tylko do 23 bo potem DAKAR leci


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Snaki98-Pl - 15-01-2014

Ja się piszę. To będzie mój pierwszy raz.
Postaram się być, a jak coś to napiszę
PSN:snaki98-Pl


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Link - 18-01-2014

And The Winner of The Great San Andreas Race is...

1. Kacpi01_PL
2. Zyga
3. magmus

Gratuluję Zwycięzcom Kissing podeślijcie mi swoje dane do wysyłki, kacpi zgarnia breloczek z kolekcjonerki, a Zyga i magmus mini nagrody niespodzianki (tak, da się załatwić mniejsze niż breloczek Winking ) Szkoda, że mnie wywaliło, zapewne bym wygrał...

Kolejny już raz grało się bardzo fajnie i aż szkoda było się rozchodzić, tak czy inaczej graliśmy prawie do 1 w nocy. Wyścig zorganizowany przez kacpiego okazał się świetną trasą, łączącą offroad, pułapki, nagłe zakręty o 180 stopni, ogromne wyskoki z ramp i wiele innych rzeczy, które sprawiły, że 20 minutowy! wyścig nie był nudny, a pełen emocji - do tego stopnia, że ukończyliśmy go 2 razy. Nie zapomnę też szalonego ścigania się super samochodami po Górze Chiliad (coś co przypadło by do gustu Dorczęzo )
Ciekawe było Wejście Trola, dołączył do nas użytkownik bardzo przypominający klocucha (i nie mam tu na myśli magmusa Kissing )
Później wzięło nas na wspominki i zamiast grać, opowiadlaiśmy historię rozpoczęcia "Gruniopiątków" oraz początków każdego z użytkowników na forum Heart :nostalgia:

Dziękuję za grę, daliśmy czadu, jeszcze tylko mała galeria:

Takie tam, z Dark-Crashem-One:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dziwna sprawa, zrobiłem zdjęcie swojej martwej postaci - żywą postacią :mistyfikacjaimagia:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Fotka po wyścigu (bardzo fajnie przebiegał proces synchronizacji Winking )

[Obrazek: 0_0.jpg]

Oczywiście po fotce, ktoś musiał niechcący puścić odbezpieczony granat:

[Obrazek: 0_0.jpg]

Prawie poduszkowiec:

[Obrazek: 0_0.jpg]

"Nie, nie, nie Panie Władzo, nie widzieliśmy Waszej łodzi policyjnej":

[Obrazek: 0_0.jpg]

Nasze spotkania zmieniają formułę, szczegóły zmian: Soon



RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Zyga - 18-01-2014

Zabawa była przednia Grinning dzięki wszystkim za wspólną grę raz jeszcze!


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - SmerfiSmerf - 18-01-2014

Czy ten trol miał nick Rennen


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Dark-Crash-One - 19-01-2014

"Oczywiście po fotce, ktoś musiał niechcący puścić odbezpieczony granat"
He-he
Nie mam zielonego pojęcia kto to zrobił Trollface


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Kacpi01_PL - 19-01-2014

To na pewno był "Kuba" albo Jerzy Grinning


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Snaki98-Pl - 19-01-2014

Ale była beka Grinning
Kogo zabiłem przed wyścigiem ? i sorry ze się nie przywitałem z wami na ts


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - oscar4468 - 20-01-2014

Było bardzo bardzo fajnie , szkoda tylko że po zaraz po tym jak Link poszedł to mi neta wywaliło i wrócił dopiero rano Childish((


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Link - 21-01-2014

Nagrody wysłane, postanowiłem nagrodzić 3 miejsca breloczkami Smiling
W ten piątek (24.01) TEŻ GRAMY! Nieoficjalnie i bez wpisu w harmonogramie, bo to z okazji zakupu GTA V przez Chmurowatego Kissing - z resztą każda okazja jest dobra, by ponerdzić w piątkowy wieczór przy konsoli Winking


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - Dorczenzo - 21-01-2014

A będzie Jerzy?


RE: 'Gruniopiątek' #11 w multi GTA Online (The Great San Andreas Race Edition) - FeralBoar - 21-01-2014

Będzie